• GoHome Professional
status-nekretnine što manji barem 70 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • status-nekretnine što manji barem 70 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što manji barem 70 m2

  • Za upit "status-nekretnine što manji barem 70 m2" pronađeno 275 nekretnina - prosečna cena 1.488 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BUKOVAC, 133.900 €, 250,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru Bukovca Porodičnu kuću 250 m2 starije gradnje na TOP-TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 205.900 €, 250,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u mirnom delu Futoga Uknjiženu Šestosobnu Porodičnu kuću 250 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Kuća je kvalitetne gradnje, jedan deo je u Renoviranju, ima pet spavaćih soba, prelepe Terase kuća ima Podrum grejanje je centralno ima svu Infrastrukturu nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 3.000 €, 250,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu u blizini Lipovog gaja Uknjižen Poslovni Prostor 250 m2 na TOP LOKACIJI Prostor je Nenamešten iz Dve Etaže 140+110 m2 na drugom i trećem spratu, dvostrane orijentacije uz Prostor se dobija i 10 Parking Mesta a postoji mogućnost Zakupa 400 m2 Placa potreban....

 
 
 
  Plac, BEČEJ, 165.000 €, 258,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na veoma atraktivnoj lokaciji u Bečeju nalazi se stari objekat oko 258 m2 na parceli od 484 m2. Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, KAC, 485.250 €, 260,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

FANTASTIČNA UKNJIŽENA PORODIČNA KUĆA 260 m2 NA PLACU OD 1056 m2-TOP LOKACIJA... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 225.000 € na 257.500 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 257.500 €, 263,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2024 - 225.000 €
21.04.2026 - 257.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2024.,

www.status-nekretnine.com

Suteren+prizemlje+potkrovlje. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 299.000 €, 264,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2024.,

www.status-nekretnine.com

Kuća u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji na samo nekoliko minuta od centra Novog sada. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 1.200 €, 270,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Futogu Višenamensku Halu od 270 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Hala se nalazi na obodu naselja, dimenzija 13x21 metara Unutrašnja visina Hale iznosi 5 metra ima kancelariju i Toalet, struju i vodu... Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 3.000 €, 273,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2023.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se u Poslovnoj zgradi na Telepu, na I spratu. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 264.710 €, 274,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u centralnom delu Temerina kuću 137m2 u osnovi + sprat. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 257.500 €, 279,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se porodična kuća u Futogu, na odličnoj lokaciji, pogodna za porodično stanovanje ili poslovnu namenu. Uknjiženo.

 
 
 
  Apartman, UŽICE, 434.000 €, 280,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

FANTASTIČAN KOMPLEKS OD OSAM APARTMANA U SRCU DRINSKOG KRAJA 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor Ugostiteljski objekat....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 265.000 €, 288,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Kuča od čvrstog materija , veoma kvalitetno građena za svoje potrebe. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 370.800 €, 290,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.status-nekretnine.com

FANTASTIČNA SPRATNA PORODIČNA KUĆA NA VISINSKOM DELU MIŠELUKA... Novogradnja Kablovska Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 216.300 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Futog-EKSKLUZIVA-Petosobna Porodična kuća 300 m2 na Placu od 674 m2 na Top Lokaciji... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KAC, 1.500 €, 300,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na samo 7-8 km od gradske vreve u naselju Kać, nalazi se odličan poslovni prostor-nov , uz njega ima i tri apartmana koji se mogu pretvoriti isto u kancelarije. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.500 €, 300,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Top Ponuda* Izdajemo u okolini Novog Sada Višenamensku Halu od 300 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Hala je Pogodna za razne Delatnosti, Unutrašnja visina Hale iznosi 5 metra ima šleperski ulaz i Trofaznu struju jačine do 150 kw POGODNO JE ZA RADIONICU ILI PROIZVODNJU Zakupnina....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 4.500 €, 300,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026. - 4.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Novi Sad, Novo naselje - višenamenski poslovni prostor 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Poslovni prostor 170 € 19 m 2 0 POSLOVNI PROSTOR 19M2 U SAMOM CENTRU GRADA, POGODNO ZA KANCELARIJU, CENA 170EU Poslovni prostor - Novi Sad, Centar 170 € Izdavanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 850.000 €, 303,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u samom centru na atraktivnoj lokaciji , lokal površine 170m2+podrum 100m2 Internet Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 226.600 €, 307,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

*AGENCIJSKA PREPORUKA* Prodajemo u Gornjoj Kamenici u blizini Instituta Uknjiženu Porodičnu kuću na TOP LOKACIJI Kuća je Petosobna Spratna sa dva stana, donji stan je u prizemlju ima dnevnu sobu sa izlazom na Terasu, dve spavaće sobe do ulice, kuhinju, kupatilo, vešernicu i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 361.500 €, 310,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju prostrana i kvalitetno opremljena porodična kuća na odličnoj lokaciji – Klisa, Novi Sad. Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Telep, 2.200 €, 320,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se fantastična porodična kuća na Telepu, 320 m2. Na donjoj etaži kuće nalaze se dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom / špajizom, kao i još jedna soba, toalet i vešeraj. Na gornjoj etaži se nalaze 4 spavaće sobe i 2 kupatila, sa jednim manjim bazenom. Ova prelepa kuća takođe....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 1.153.600 €, 320,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji sa velikim uličnim portalom nalazi se lokal, koji je trenutno u sitovom stanju, ali se uz dogovor sa vlasnikom može prilagoditei potrebama kupca-zakupca, Novogradnja.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 650.000 €, 322,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra kuća sa bazenom na samo desetak minata od CENTRA NOVOG SADA. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, CENEJ, 362.000 €, 330,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odlićnoj lokaciji, građena od švrstog materijala, dobro izolovana, sendvić zidovi, građena za svoje potrebe. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 175.000 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju – Kuća na odličnoj lokaciji u Zrenjaninu! Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 2.664 €, 333,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Izdajemo Veliki Poslovni prostor 333 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Prostor se nalazi u novoj kvalitetnoj zgradi na prvom spratu u sirovom je stanju grejanje je centralno na gas imamo gratis veliku terasu Zakupnina iznosi 2664 evra + PDV MOGUĆNOST ZAKUPA JOŠ....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 590.000 €, 342,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

U prilici smo da ponudimo lepu i pre svega kvalitetnu nekretninu. Nalazi se u delu koji gravitira ka Telepu i Veterniku . Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 495.000 €, 348,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u mirnom kraju Petrovaradina Uknjiženu Spratnu kuću 350 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Kuća je Šestosobna iz tri Etaže, Izuzetno kvalitetno građena sa Duplim zidovima i Izolacijom, poseduje Veliku Dnevnu sobu sa izlazom na prelepu terasu, zatim šest soba koje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 963.240 €, 349,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Extra lokal na Bulevaru Evrope, lokal u izgradni Su+Pr+Galerija ukupne projektovane površine 349 m2. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 360.500 €, 360,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Sajlovu Uknjiženu Spratnu kuću 360m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Kuća se nalazi u Najurbanijem delu naselja na placu od 600 m2, poseduje dve odvojene stambene jedinice i ima svu infrastrukturu... blizina GSP prevoza... OBAVEZNO POGLEDATI... Internet Kablovska.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 420.000 €, 360,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo odličnu , održavanu kuću za veću porodicu ili firmu. U osnovu ima 91m2 i ukupno tri etaže što je 360m2 korisnog prostora. Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 515.000 €, 360,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Dve kuće, vinogradarska kućica, vinograd, priroda... Novogradnja Uknjiženo Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.240.000 €, 400,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo zgadu na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu. Novogradnja Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 595.000 €, 400,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Ozbiljno dobra - kvalitetna kuća - Popovica Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.600 €, 400,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Daje se u zakup zgrada na tri etaže sa šest stambenih jedinica. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stambeno poslovni prostor 2.600 € 528 m 2 0 Rumenka-Poslovni Prostor 230m2+98m2 stambenog dela-pogodan za Servis ili Radionicu-065/385 8880 Stambeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEČEJ, Na upit, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje! Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 380.000 €, 416,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Centru Sremske Mitrovice nalazi se nedovršena kuća od 416 m² na placu od 555 m². Internet Kablovska Uknjiženo U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 211.000 €, 420,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji Po+Pr + 1+Pk Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 850.300 €, 430,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Salajci Veliki Poslovni Prostor 430 m2 u Novogradnji na POGODNOJ LOKACIJI Lokal se nalazi na Trećem spratu, ističemo kvalitetnu ugradnju, Italijanska keramika, Pvc stolarija Grejanje je na Gas useljenje Decembar 2024 Posebno izdvajamo miran kraj, blizinu škole,....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 168.000 €, 437,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Uknjiženo.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 275)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>