• GoHome Professional
status-nekretnine - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • status-nekretnine - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine

  • Za upit "status-nekretnine" pronađeno 577 nekretnina - prosečna cena 1.468 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 124.726 €, 43,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 42, 52 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman-Telep. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 179.220 € 87 m 2 4 Južni Telep-Direktna prodaja-Uknjižen Četvorosoban Dupleks 87 m2 u blizini Lazine Gimnazije....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 310.000 € na 355.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 355.000 €, 96,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 288.000 €
04.04.2026 - 310.000 €
28.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban, blizu Bulevara Oslobođenja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 590.000 €, 342,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

U prilici smo da ponudimo lepu i pre svega kvalitetnu nekretninu. Nalazi se u delu koji gravitira ka Telepu i Veterniku . Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 437.440 €, 137,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju je luksuzna etaža u Novom Sadu, u traženom Adamovićevom Naselju, na drugom spratu moderne zgrade. Površina od 137 m² pruža izuzetnu fleksibilnost i mogućnost organizacije prostora kao jedne ili dve stambene jedinice, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Novogradnja Lift....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 1.153.600 €, 320,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji sa velikim uličnim portalom nalazi se lokal, koji je trenutno u sitovom stanju, ali se uz dogovor sa vlasnikom može prilagoditei potrebama kupca-zakupca, Novogradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 93,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se odličan, renoviran, salonski trosoban stan 93m2 u samom centru grada, kod Izvršnog veća, blizu Keja, Spensa. 3. sprat, nije poslednji. Lift trenutno nema, ali će biti postavljen, postoji projekat. Stan ima tri sobe, dva kupatila, veliku kuhinju i prostranu zastakljenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.143 €, 37,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 36, 91 m² na atraktivnoj lokaciji Liman-Telep. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 112.500 € 42 m 2 2 Južni Telep-Dvosoban stan 42 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Telep 112.500 € Prodaja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, dvosoban stan 53m2 na Staroj Detelinari, Braće Mogin ulica, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, kuhinja odvojena, useljiv od 01. 06. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 175.000 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju – Kuća na odličnoj lokaciji u Zrenjaninu! Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 226.600 €, 307,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

*AGENCIJSKA PREPORUKA* Prodajemo u Gornjoj Kamenici u blizini Instituta Uknjiženu Porodičnu kuću na TOP LOKACIJI Kuća je Petosobna Spratna sa dva stana, donji stan je u prizemlju ima dnevnu sobu sa izlazom na Terasu, dve spavaće sobe do ulice, kuhinju, kupatilo, vešernicu i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 900 €, 39,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo lokal 39m2 sa baštom za 120 mesta - pešačka zona - strogi centar 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Lokal 1.250 € 66 m 2 0 Strogi Centar-Prazan Lokal 66 m2 u suterenu-Zakupnina 1250e-065/385 8880 Lokal - Novi Sad, Centar 1.250 € Izdavanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 2.575.000 €, 1260,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Dve kuće+klanica sa pratićim objektima Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u Beočinu Porodičnu kuću 100 m2 na POGODNOJ LOKACIJI Kuća je Petosobna Spratna nalazi se na Placu od 2 jutra(11408 m2) sa pogodnom konfiguracijom u izuzetnoj zelenoj Oazi sa Prelepim Pogledom kuća ima svu Infrastrukturu grejanje je Centralno na čvrsto....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 216.300 €, 180,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu Petosobnu Porodičnu kuću 180 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokaciji kuća je prizemna sastoji se iz dva objekta u uličnom 80 m2 se nalazi razrađen Lokal i garsonjera od 38 m2 sa mokrim čvorom koji su u zakupu dok je u dvorištu poseban spratni objekat od 112 m2....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Futog, 250 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Futogu PoluNamešten Dvosoban stan u Kući 85 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 85.490 €, 83,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Sremskoj Kamenici Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 u mirnom kraju Stan je Trosoban sa dve spavaće sobe, grejanje je na struju U STANU JE NEOPHODNO APSOLUTNO RENOVIRANJE Posebno izdvajamo osim lokacije i dobrog komšiluka blizinu škole, vrtića, tržnog centra, Dunavskog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 144.500 €, 128,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična lokacija, manja kuća kod stadiona Vujadin Boškov. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 133.900 €, 250,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru Bukovca Porodičnu kuću 250 m2 starije gradnje na TOP-TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.570 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 154.500 €, 81,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru Novosadskog naselja Klisa Stariju Porodičnu kuću na DOBROJ LOKACIJI Kuća je Prizemna Trosobna 81 m2, starije gradnje nalepljena je na komšijsku kuću, nalazi se na Placu od 260 m2 koji je u idealnom delu sa komšjama u sobama su Parketi grejanje je na gas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.730 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 450 € na 350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 350 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 450 €
19.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renoviran, dvosoban, namešten stan 51m2 na Limanu 1 kod fakulteta, visoki parter. Stan ima dve sobe, kuhinju odvojenu, zastakljenu terasu. Ima klima, pvc stolarija, ostava. Cena 350eu. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Kuća, BANJA, 257.000 €, 128,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u blizini ulice Branislava Nušića Porodičnu kuću na DOBROJ LOKACIJI... Kuća je Dvorišna Četvorosobna 128 m2, kvalitetne gradnje ima Lepu Terasu u sobama su Parketi... grejanje je centralno gradsko... OBAVEZNO POGLEDATI.... Internet Kablovska.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 49.500 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Novi Sad-Okolina-Porodična kuća 83 m2 na Placu od 1700 m2 za Uživanje... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 99.900 € 148 m 2 3.5 Mošorin-kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede Kuća - Titel, Mošorin 99.900 € Prodaja 14/03/26.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Plac, KOVILJ, 103.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlično zemljište u Građevinskom području 2694 m2, nedaleko odatle već sagrađeni privredni objekti sa prilazom na Koviljsku petlju na Auto-put. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 59.990 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Visok Plac 906 m2 iznad Crkve u Paragovu na Odličnoj Lokaciji pogodnim za odmor i uživanje. voda, struja su na placu kao i Tucanik prilazni put NE PROPUSTITE IDEALNU PRILIKU ZA DOBRU INVESTICIJU ODMAH STUPANJE U POSED.. OBAVEZNO POGLEDATI. 021/526 622 021/522....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 1.330 €, 133,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Lokal - 69m2 +64m2 Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 113.300 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Fruškoj gori u Beočinu Veliku parcelu od 7500 m2 na Top Lokaciji... Na Placu je mnoštvo mladih voćki, nalazi na visini vodi se kao poljoprivredno zemljište i ima Fantastičan Pogled na Novi Sad i okolne Pejzaže... Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 70.350 €
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026. - 70.350 €