• GoHome Professional
stanovi novi sad do 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stanovi novi sad do 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad do 60 m2

  • Za upit "stanovi novi sad do 60 m2" pronađeno 32 529 nekretnina - prosečna cena 2.580 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • duplex
    • podrum
    • 1.sprat
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se prostran, svetao i moderno opremljen stan na izuzetnoj lokaciji. Savršeno je rešenje za sve koji žele udoban život u centru zbivanja, u stanu koji ima sve potrebne sadržaje za kvalitetan boravak. Nalazi se na šestom spratu zgrade koja poseduje lift. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, dvosoban stan u dobrom stanju. Odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, spavaća soba ima oko 20m2. Dodatno je rađena spoljašnja i unutrašnja izolacija pre oko 7 godina. Pripadajuća ostava u dvorištu. Pozovite za više informacija. 064/8222147, 021/425-112, 061/6608824....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 106.090 €, 60,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam modernu stambenu zgradu u izgradnji, koja se nalazi u jednom od najperspektivnijih delova Novog Sada – naselju Adice. Planirani završetak radova je oktobar 2026. godine. Zgrada se gradi uz primenu vrhunskih građevinskih materijala i savremenih standarda, uz poseban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 194.460 €, 60,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007515.Kompletno namešten trosoban stan koji se nalazi na 2.spratu u ekskluzivnom kompleksu u Branka Bajića. U cenu je uračunat sav nameštaj i tehnika. Idealnog je rasporeda i dvorišno orijentisan. Uknjižen 1/1. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119611, I/, terasa, ostava, stambena zgrada. Izdaje se stan u centru, ul. Svetozara Miletića: 3 sobe (dnevna, spavaća, dečija/radna) trpezarija, kuhinja, kupatilo, špajz, terasa ispred stana. I sprat 60m2 Stan kompletno opremljen nameštajem (kao na slikama) i tehnikom:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dobar,dvorisni stan na Podbari,blizina centra.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.600 €, 60,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SEVERNI TELEP, TROSOBAN STAN, POVOLJNO+++Agencijska oznaka 1064087. Prodaje se trosoban stan na mansardi manje zgrade . Stan ima 60m2 i dodatnih kvadrata ispod kosina. Uknjižena nekretnina i brzo useljiva . Sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene kuhinje, dnevnog boravak sa redovnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 226.600 €, 60,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063567 - Uknjižen dvosoban stan na Limanu 1, blizu studentskih domova, Dunava i Štranda. Stan poseduje spavaću sobu, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom. Prvi sprat, lift, terasa sa lepim pogledom na parkove u okruženju. U zgradi postoji biciklana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 221.200 €, 60,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambeno -poslovni objekat spratnosti 2Po+P+M+3+Pk. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti, otpornosti na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.320 €, 60,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan na atraktivnoj i urbanoj lokaciji koja je sklonjena od gradske buke. Projektovana površina stana iznosi 60 m2 i po strukturi ima dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. U sve prostorije se ulazi iz hodnika. Nalazi se na I....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.700 €, 60,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, kod SAJMA površine 60m2. Stan se nalazi u modernom i traženom kompleksu. Prodaje se kvalitetnim nameštajem u ceni. Svi potrebni sadržaji su nadomak stana, Škola, Vrtić, megamarketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, moderan, komforan, jednoiposoban stan u Tozinom Sokaku. Stan se sastoji iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan se izdaje zaposlenom paru ili jednoj osobi, bez ljubimaca.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 106.090 €, 60,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,trosoban stan u izgradnji.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Staroj Detelinari! Stan je opremljen autentičnim nameštajem i tako se i prodaje. Ima pripadajuću podrumsku prostoriju od 4m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122662, I/II, terasa. Na prodaju trosoban stan u stambenom kompleksu na Telepu u blizini Dunava. Useljiv jul-avgust ove godine. Cena je sa PDV-OM i postoji mogućnost povrata PDV-a. Kvalitetna zgrada. Telefon 066- 95- 18-151. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Na prodaju – Kompletno namešten dvosoban stan, Detelinara, 60m², 2. sprat 🏡✨ U ponudi je prostran i kompletno namešten dvosoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na DetelinarI . Zgrada je uredna i održavana, a okolina nudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116014, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se prelep, topao i svetao stan od 60m² u mirnoj ulici Bore Prodanovića. Stan ima dve odvojene sobe (spavaća i prilagodljiva druga soba), trpezariju sa dnevnim boravkom, odvojenu kuhinju, kupatilo i terasu sa pogledom na mirniji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.800 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u izgradnji koji se nalazi u novom, modernom kompleksu u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Bulevara Evrope i Bulevara cara Lazara. Podna površina - 60.19m2 Dvorišna orjientacija Pogled na park unutar kompleksa Odličan kvalitet gradnje Odličan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.600 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je dličan duplex na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Grbavica.Stan je veoma lepog rasporeda i ne zahteva velika ulaganja.Ono što ga čini odličnim je sama blizina prodavnica, Osnovne škola, vrtića, pošte, marketa, Limanske pijace, tržnog centra Promenada,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Top lokacija! Uknjižen dvosoban stan, dvostrano orijentrisan. Voma komforan! Za više informacija, kontakt Marija Radić 064/80-333-14 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Limanu 1 sa pogledom na kej I strand. Ima parking Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 198.000 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,trosoban stan,bez ikakvih ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep uknjižen dvosoban stan 60m2 na Detelinari. Stan je na 2 spratu stambene zgrade bez lifta. Ima dve komforne sobe, trpezariju , kuhinja sa ostavom , dve terase i kupatilo. Takodje poseduje i podrumsku prostoriju. PVC je svuda postavljen osim u trpezariji. Dobar raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.350 €, 60,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep, komletno renoviran dvosoban stan u mirnom delu Nove Detelinare. U blizini su vam decja igralista, park za pse i sve prodavnice koje vam mogu zatrebati za komforan zivot. Imate jedan ili dva automobila? U ovom delu nema potrebe da brinete o parkingu. Bonus....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 60,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan smešten u izuzetnoj lokaciji – u neposrednoj blizini bulevara, a opet povučen od gradske buke, što omogućava mir i privatnost. Zgrada je kvalitetne gradnje, uredno održavana i sređena. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican stan kod Zeleznicke stanice,kompletno renoviran.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv moderan i kompletno namesten dupleks Nova Detelinara,Hadzi Ruvimova. Poseduje dnevnu sobu,terasu,odvojenu kompletno namestenu kuhinju,toalet za goste,ostavu,spavacu sobu,kupatilo sa kadom i manju sobu sa plakarima u koju moze stati i mala fotelja na razvlacenje. Parking,klime,lift,video....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo fenomenalan stan s garažom 65m2, trosoban s terasom. Opremljen, kuhinja, trpezarija sa dnevnom sobom, dečija soba, spavaća soba, kupatilo, centralno grejanje, klima. Na prvom spratu je, Useljiv odmah.Mesečne komunalije su oko 100-120e.Cena 650e.Pozovite 069788803. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 60,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

!!!NOVO U PONUDI!!!Stanovi različitih struktura.Gradi pouzdan investitor od najkvalitetnijeg materijala!-Grejanje na toplotne pumpe SAMSUNG (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan)-Šestokomorna stolarija nemačkog profila firma DIKIĆ-Sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 135.960 €, 60,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija nas kontaktirajte .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119169, VI/, lift, terasa. Izdaje se prostran, svetao i moderno opremljen stan na izuzetnoj lokaciji. Stan je potpuno namešten i opremljen – sve što vam treba za udoban život, od visokokvalitetnih uređaja do nameštaja. Lokacija: blizina centra, autobuskih stanica, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.350 €, 60,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 60m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Objekat u mirnoj ulici nadomak glavne saobračajnice Heroja Pinkija. Odlično je povezan sa Limanom 4 kao i ostalim delovima grada. Vrhunski kvalitet gradnje i opeme. Potrebni sadržaji su u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 130.430 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu, sa planiranim završetkom radova do marta 2026. godine. Ovi stanovi dolaze od pouzdanog investitora poznatog po visokim standardima gradnje i kvalitetu. Stanovi su opremljeni PVC petokomornom stolarijom koja osigurava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep LUX dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja na duži vremenski period, isključivo zaposlenim i urednim osobama. Stan je kompletno opremljen sa novim i kvalitetnim nameštajem i komletnim posuđem i belom tehnikom (mašina za veš, za sudove, mašina za sušenje veša, mikrotalasna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 60m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban dupleks stan od 60m2 na Bulevaru cara Lazara na šestom spratu zgrade sa dva lifta. Stan je dvorišno orijentisan i zaštićen od gradske buke. U prizemlju stana je kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba i kupatilo, a na spratu su dve sobe sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 216.300 €, 60,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ukoliko želite miran život sa stilom u ušuškanom kraju u Novom Sadu, u nepostrednoj blizini Master centra, na pravoj ste adresi. Na prodaju trosoban stan KOMPLETNO NAMEŠTEN kvalitetnim nameštajem, tehnikom, opremom, sa mogućnošću kupovine parking mesta. Dvorišno je orijentisan. Uknjižen,svi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 128.740 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji sa rokom septembar 2025. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDv-a! Pozovite za više informacija! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 173.050 €, 60,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komplet renoviran stan u ulici Maksima Gorkog na redovnoj etaži sa liftom. Poseduje tri odvojene sobe, može da bude u funkciji prostranog dvosobnog stana ili dvoiposoban u zavisnosti od želje budućeg kupca. Stan je trostrano orijentisan, nalazi se između dva suda tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 173.000 €, 60,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar-Spens. RENOVIRAN TROSOBAN STAN - ODLIČAN ZA KANCELARIJU kao i život. Neposredna blizina suda, Spensa, centra Stan se nalazi u zgradi starije gradnje na 3/5 spratu sa liftom. Fantastičnog je rasporeda, po stukturi trosoban, površine 60m2 sa dve terase (uknjiženo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 147.730 €, 60,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična lokacija,stan u izgradnji. Mogućnost povrata PDV-a. Rok završetka krajem 2026. god. Za sve informacije pozovite agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na TOP lokaciji, Bulevar cara Lazara, površine 60m2. Stan se nalazi na osmom spratu u zgradi sa liftom. Uz stan i pripadajuća podrumska prostorija. Zgrada ima biciklanu. U blizini Limanske pijace. Vredno svakog razgledanja. U cenu stana je uračunata agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 442)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>