• GoHome Professional
stanovi novi sad do 60 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad do 60 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad do 60 m2 Najnovije

  • Za upit "stanovi novi sad do 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 160.680 €, 60,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan, idealnog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije. Stan je odlično pozicioniran, sa terase se pruža pogled ka Fruškoj gori. Zgrada je nova, stan neuseljavan, useljiv odmah po isplati. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 108.150 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan kompletno renoviran funkcionalan stan u visokom prizemlju!. Fantastičan raspored-iz hodnika u sve prostorje. Tri odvojene spavaće sobe + dnevni boravak. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123766, III/, klima, lift, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo troiposoban stan u dve etaže na Grbavici. Odlično održavan bez ulaganja, uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Prodaje se kompletno namešten. Donja etaža poseduje dnevni boravak, kuhinju i trpezariju koje su fizički odvojene, ostavu, terasu i kupatilo. Gornja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, funkcionalan stan na veoma traženoj lokaciji. U blizini Spensa, Promenade, Keja, fakulteta...Pogodan za život, kao i za izdavanje. Retko u ponudi! Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka stana 1057598, Dvosoban, 60m2, Centar. Oglašavamo prodaju prelopog salonskog stana u samom srcu Novog Sada. Tražena lokacija, ulica mirna i nije prometna. Stan ulično orjentisan, bez ulagaga, prodaje sa nameštajem. U stanu pored centralnog grejanja imate i kaljevu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052286, STANICA, DVOIPOSOBAN STAN, 60m2 .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 112.420 € na 117.420 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 117.420 €, 60,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 112.420 €
28.03.2026 - 117.420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici je zgrada novijeg datuma, 2016.godine u kojoj se prodaje polusuterenski stan. Uknjižen, ima centralno grejanje na toplanu, klimu, svoje parking mesto. Stan ima dve spavaće sobe, kuhinju, dnevni boravak, hodnik, kupatilo i terasu. Vrlo funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.200 €, 60,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1050703, JUŽNI TELEP, TROSOBAN STAN-IZGRADNJA , 60M2 Prodaje se trosoban stan u izgradnji u mirnom delu Južnog Telepa, okružen svim neophodnim sadržajima za miran i udoban život. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe zajedno sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi novi sad do 60 m2 (32905)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>