• GoHome Professional
stanovi novi sad do 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi novi sad do 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad do 60 m2

  • Za upit "stanovi novi sad do 60 m2" pronađeno 32 506 nekretnina - prosečna cena 2.582 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • lođa
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1054213. NOVI SAD, DETELINARA, DVOIPOSOBAN STAN, 60m2. Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana pozicioniranog na prvom spratu zgrade starije, kvalitetne gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom koja je fizički odvojena, dve spavaće sobe i kupatilo i terasu na koju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 139.560 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam dupleks idealnog rasporeda, stan u prirodi ima 75m2. Stan se nalazi u bllizini centra Novog Sada, uknjižen je 1/1 na vlasnika. Na prvoj etaži se nalazi dnevni borkavak sa terasom, spavaća soba, kuhinja i kupatilo, na drugoj etaži se nalazi dnevna soba koja je trenutno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 141.000 €, 60,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji sa rokom septembar 2025. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDV-a! Pozovite za više informacija! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 134.620 €, 60,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam neverovatnu nekretninu na potezu Bulevar cara Lazara na Grbavici. Stan se pre svega nalazi na izuzetnoj lokaciji preko puta Doma Zdravlja na Limanu, okružen je kako mega marketima tako i običnim marketima, apotekama, piljarama, kafićima, restoranima, cvećarama, na....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 145.000 €
05.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053356. NOVI SAD, NOVO NASELJE, TROSOBAN, 60M2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban stan u reprezentativno urađenoj zgradi na Bulevaru Evrope na II spratu luksuzno sređene zgrade. Stan je dvorišno orijentisan te nema buke. Ima predsoblje, veliki dnevni boravak sa trpezarijskim delom povezan sa kuhinjom i izlazom na terasu. Dve spavaće sobe u koje....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 140.530 € na 167.730 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 167.730 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 140.530 €
27.03.2026 - 167.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo novi stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na jednoj od najtraženijih i najurbanijih lokacija u Novom Sadu - Osmišljen da odgovori na potrebe savremenog života. Kompleks se sastoji od pet lamela spratnosti 2Po+Pr+8 i 2Po+Pr+12, koje čine skladnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Telep, prodaje se nov odmah useljiv dvoiposoban stan od 60m2, parking u dvorištu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan poseduje parking u dvorištu. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja,uknjiženog,održavanog,dvoiposobnog dupleksa na Grbavici.Na donjoj etaži su dnevni boravak,kuhinja i kupatilo a gornjoj dve sobe i drugo kupatilo.Stan je dvorišno orjentisan pa je zaklonjen od buke i ima lep pogled.Uknjižen je na 60 m2 ali u stvarnosti ima više. 60m2 133500e....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran i uknjižen dvosoban stan u srcu Novog Sada, sa prelepim pogledom na grad i Frušku goru. Nalazi se u staroj, kvalitetnoj zgradi nadomak pešačke zone, a u izuzetno mirnoj ulici, bez autobusa i buke. Dnevni boravak, čiji zid je u staklenom portalu, čini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052620, BULEVAR, LUX- DVOSOBAN STAN, 60m2 Na izuzetnoj lokaciji prodaje se LUX dvosoban stan. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa na kojoj se nalazi ves masina. Fantastičano lep i opuštajući pogled na Frusku Goru, zelenilo ispred zgrade i decije igraliste sa teretanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 168.000 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053194, NOVI SAD, CENTAR STARI GRAD, TROSOBAN, 60M2+14M2, TREĆI SPRAT.. Jovana Đorđevića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053685 NOVI SAD, PRODAJA STANA, BULEVAR EVROPE, TROSOBAN 60 m² Izvanredan prilika za na Bulevaru Evrope -trosoban stan 60 m² Ovaj stan može biti baš ono što ste tražili. Nalazi se na drugom spratu šestospratnicesa liftom, u zgradi novije gradnje, kvalitetne izvedbe. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 179.220 €, 60,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prestavljamo vam fantastičan dvoiposoban stan na Grbavici, u ulici Danila Kiša, stan je bez ulaganja, uknjižen 1/1. Za više informacija pozvati agenta prodaje. 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 60,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2022.,

www.indomio.rs

Prostran stan na mirnoj lokaciji. Dvorišno orjentisan. U blizini supermarketa i autobuskih stajališta. Odličan za život kao i za izdavanje. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.000 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglasavamo Prodaju. trosoban stan na Mišeluku kod Covid bolnice– idealan spoj mira i blizine grada Na samo 5 minuta vožnje do Promenade a opet prijatno udaljen od gradske gužve, nalazi se ovaj svetao i funkcionalan stan od 60 m², savršen za parove, porodice ili one koji žele kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoba stan za poslovni prostor u centru Novog Sada, ulica Matice srpske. Prostor se izdaje za tihe delatnosti, idealno za kancelarije, škole jezika, it sektor Grejanje na struju, na norveške radijatore (u najhladnijim mesecima računi oko 7-8000 rsd). Nameštaj koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 133.900 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji. Drugi sprat sa liftom ! Uknjižen na 60m2, a sa terasama ima ukupnu korisnu površinu od 66m2. Ima ostavu u podrumu i na spratu kao i zajedničku biciklanu. Renoviran, pvc stolarija u celom stanu. Dvostrano orijentisan, sa terase pogled na Petrovaradinsku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen, komforan dvosoban stan u odličnoj zgradi na Bulevaru Evrope. Sjajno pozicioniran, trostrano orijentisan, izuzetno osvetljen. Prodaje se kompletno namešten (sve novo, očuvano), odmah je useljiv. Dobar raspored sa prostranim sobama, odvojenom kuhinjom, dozovljava adaptaciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 164.800 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep i komforan stan na idealnoj lokaciji, uvučena zgrada, blizu keja, Riblje pijace, pešačke zone. Miran kraj, idealan za život kao i izdavanje. Kompletno je renoviran, od vodovoda i strujne instalacije, tarket, odlična keramika. Bez ikakvog ulaganja. Za više informacija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 175.000 € na 165.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
13.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVI SAD, GRBAVICA, DVOIPOSOBAN, 60M2.Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 60m². Nekretnina je kompletno renovirana i spremna za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Stan odlikuje odlična osvetljenost, zahvaljujući velikim prozorima i dobroj orijentaciji, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.500 €, 60,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054701, TROSOBAN STAN 60m2, MIŠELUK .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Pasterovoj ulici, smešten na osmom spratu stambene zgrade, na mirnoj lokaciji idealnoj za svakodnevni život. Lift vodi do sedmog sprata, dok se do stana dolazi uz još nekoliko stepenika. Stan poseduje praktičan i funkcionalan raspored sa odvojenim prostorijama, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan. Zgrada se nalazi u veoma mirnoj ulici, a opet vrlo dobro povezan sa glavnim saobraćajnicama. Blizina autobuske stanice, škole, vrtića. Na manje od 1km od Limana 4. Za sve informacije pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129939, III/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, tavan. NOVA DETELINARA - Pasterova, 60 m2, sa terasom, 2-soban, odlican stan. LIFT. Terasa. Klima. Ima dodatno i tavanske prostorije. Parking je javan. Velika salonska vrata vode u dnevni boravak gde je i kuhinja radjena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prelep stan na Bulevaru Oslobođenja, smešten u vrhunskoj lokaciji koja pruža odličan pristup svim sadržajima grada. Stan je kompletno renoviran i sređen, te je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Uknižen 1/1 na ime vlasnika . Prostor je moderno uređen i opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.450 €, 60,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan dvoiposoban stan u zgradi novije gradnje, dvorišno orijentisan. Redovna etaža, održavan stan odličnog rasporeda bez mnogo ulaganja. U dvorištu parking za stanare. Pozovite agente za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 128.750 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dupleks sa odličnim rasporedom prostora na top lokaciji, garaža sa rolo vratima u dvorištu zgrade je u ceni. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 56.650 €, 60,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Strukturno odličan stan, lepog rasporeda, u mirnom delu Novog Naselja, punom zelenila. Idealno mesto za porodično uživanje. Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 191.580 €, 60,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostran trosoban stan površine 60m², smešten u modernom stambenom kompleksu Square Garden, na trećem spratu od šest – dovoljno visoko da izbegnete buku ulice, a dovoljno nisko da lift bude samo bonus. Stan je funkcionalno raspoređen: otvorena kuhinja prirodno se nadovezuje na dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 60,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, centar, Dvosoban, komforan, renoviran stan, koji se lako može preurediti u 2,5soban. Stan je dvorišno orijentisan, ima sopstveno grejanje, podstanica na struju.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053046 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.440 €, 60,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličan tosoban stan u izgradnji sa rokom useljenja kraj 2023.godine. Zgrada se nalazi na prestižnoj lokaciji koja je udaljena svega 800 metara od pešačke zone u cenrtu grada. Cena je sa pdv-om, tako da kupac prve nekretnine ima pravo na povrat pdv-a. Oprema koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.300 €, 60,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan dvosoban stan od čak 60m2 i to sa odvojenom kuhinjom. Ovaj prostran i svetao stan prednjači svojim komforom, kvalitetom starije gradnje kao i perfektnoj lokaciji punoj urbanih sardžaja. Ova nekretnina je pravi pogodak kako za komercijalnu upotrebu tako i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129484, III/, lift, terasa. U ponudi je kompletno opremljen stan u savremenom kompleksu Avijacija – Square Garden, na trecem spratu, ulicno orijentisan ka mirnoj ulici. Stan cine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, kupatilo i terasa. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 247.200 €, 60,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju Novi Sad - prodaje se nov, potpuno namešten dvosoban stan od 60m2 u naselju Kraljev park, u ulici Kraljevića Marka, na odličnoj i veoma traženoj lokaciji. Stan je nov i moderno opremljen nameštajem rađenim po meri, što pruža maksimalno iskorišćenje prostora i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 184.677 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129728, IV/, u izgradnji. Na prodaju klasican trosoban stan 59,96m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je izuzetno pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv pocetkom 2027 godine. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan, kompletno namešten stan površine 58 m2 u novoizgrađenoj zgradi. Stan je opremljen sa stilom, dizajnerskim nameštajem i pažljivo biranim detaljima koji pružaju osećaj udobnosti i elegancije.Sadrži:Dve komforne spavaće sobeOtvoren dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Ćirpanova. Nov, kompletno i moderno opremljen trosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u blizini škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 171.600 €, 60,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji se sastoji od 3 lamele uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Stanovi dostupni na I, II,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.300 €, 60,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

https://www.halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-centar/540376 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderno namešten dvosoban stan od 60 m2 u blizini Sajma i Detelinarske pijace, u Pasterovoj ulici. Zgrada ima lift, optički inetrnet, protočnu toplu vodu i gradsko centralno grejanje, biciklanu. Dnevni boravak je komforan, staje i trpezarija i veća garnitura za sedenje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban salonski stan u samom centru grada, blizu Riblje pijace. Stan je pravi salonski sa visokim plafonima, ima dve veće sobe i jednu manju, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i malu ostavu, koja je sada pretvorena u manju kuhinju. U stanu je gradsko centralno grejanje.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 447)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>