• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider podrum barem 100 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider podrum barem 100 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider podrum barem 100 m2

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider podrum barem 100 m2" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 3.862 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosečna cena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • novogradnja
    • 4.sprat
    • parking
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi. Salonac sa funkcionalnim rasporedom orjentisan prema dvoristu i izolovan od buke. Visina plafona 3.20m, dvostrano orjentisan, dva mokra cvora. Stan delimicno renoviran pre 10 godina. Ukupna povrsina stana sa terasom iznosi 103m2. Infostan i porez za stan se obracunavaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 349.500 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129163, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se komforan, lep i izuzetno svetao stan površine 105 m². Sastoji od prostrane dnevne sobe, tri komforne spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 545.000 € na 539.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 539.000 €, 108,00 m2 cca 4990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 545.000 €
19.04.2026 - 539.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U blizini ulice Svetozara Markovića, delu kod Kliničkog centra fenomenalan stan kompletno renoviran od poda do plafona, sve novo – zidovi, podovi, instalacije, enterijer, nameštaj. Stan je rađen bez kompromisa, moderan, elegantan i odmah useljiv. Jedan od najvećih benefita: na par....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider podrum barem 100 m2'
415.000 €
415.000 €
415.000 €
 
+6%

Promena cene sa 359.000 € na 379.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 379.000 €, 100,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.10.2025 - 359.000 €
13.03.2026 - 379.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je trosoban stan renoviran pre nekoliko godina. Mirno okruženje u Kronštatskoj ulici prepunoj zelenih površina pruža ugodan boravak u prirodi. Funkcionalan i trostrano orijentisan pruža poseban užitak u njemu. Tri terase(ukupno 14m2) pružaju se duž celog stana i nisu ušle....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 355.000 € na 349.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 349.000 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 355.000 €
20.05.2026 - 349.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac kod Balkanske ulice, na raskrsnici sa ulicom Milovana Milovanovića. Stan je na 3. spratu od 5 zgrada ima lift i centralno grejanje. Takozvana kraljevska gradnja iz 1937.godine. Stan je četvorosoban, dvostran, sa dva ulaza, dva mokra čvora, ima i terasu koja jednim delom gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 102,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Veljka Lukića Kurjaka 4. 0, 102m2 (terasa 9m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Četvorosoban, izuzetan stan na odličnoj lokaciji na Dedinju. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi okruženoj zelenilom, a u neposrednoj blizini glavnih saobraćajnica i svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Topčider, 333.999 €, 106,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIŽENA CENA SPECIJALNA PONUDA po 3100 +PDV PRODAJA LUKSUZNIH STANOVA U BEOGRADU - TOPČIDER RESIDENCE Direktna prodaja: 060 0660-422, 060 0660-423, 060 0660-429 Ekskluzivna prilika za kupovinu luksuznih stanova u jednom od najprestižnijih delova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, kompletno renoviran trosoban stan, 2 mokra čvora, terasa, dvorište, klima, internet, interfon, podrum, parking. Odličan, svetao stan, dvostrane orijentacije, sa terasom i dvorištem, u održavanoj vojnoj zgradi starije gradnje sa samo 6 stanova, na Dedinju odmah ispod Belog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kompletno renoviran stan, lokacijski blizu Belog Dvora, u vojnoj zgradi sa šest stanova, dvorištem i parkingom samo za stanare. Prostorije: pretsoblje, dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo (sa dva prozora, bideom, tuš kabinom), odvojen toalet, kuhinja sa trpezarijom iz koje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 530.000 €, 114,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan salonski stan kod Liona-nadomak Bul.Kralja Aleksandra, Geršićeva ulica! Ovaj deo grada je poznat kao i ''malo Dedinje'', zbog lepih kuća i vila opasanih parkovima naselja Lion.. Stan je odličan, u kući na parceli od 3,77 ari. Ima zaseban ulaz, sa velikom ulaznom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten stan, 4.0, eg-gas, 2/2, dve terase, parking. Uknjižen nov 4.0 soban stan na 2 spratu. Sastoji se od dnevne sobe sa izdvojenom kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i dve terase. Stan ima pripadajuće parking mesto kao i podrum-ostavu. Dvostrano je orijentisan sever-jug....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.000 €, 140,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks na prodaju - Dedinje, Majora Jagodića, 140 m2, 520.000 EURNa prodaju jedinstven, luksuzno namešten četvorosoban dupleks površine 140 m2, smešten na drugom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata, u ulici Majora Jagodića na Dedinju, preko puta Američke ambasade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 470.000 €, 142,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 142 m2, podrum od 30 m2, dvoriste oko 45 m2, garaza u zakupu (mogucnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uživajte u luksuzu i udobnosti u ovom prelepom, savremeno opremljenom i elegantno dizajniranom stanu na prestižnoj lokaciji. Stan se nalazi u prestižnom beogradskom naselju Dedinje, poznatom po svojoj ekskluzivnosti i prirodnom okruženju. U blizini se nalaze vrhunski restorani, kafići,....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 296.000 € na 355.200 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 355.200 €, 148,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2024 - 370.000 €
25.12.2024 - 340.400 €
05.03.2025 - 296.000 €
04.03.2026 - 355.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se luksuzan cetvorosoban stan u ekskluzivnoj zgradi koja pruža sve što je potrebno za moderan i komforan život. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 329.000 €, 90,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo troiposoban konforan stan u zelenilu velikog parka Ljutice Bogdana kod stadiona Crvene Zvezde. Stan se sastiji od; prostranog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve prostrane spavaće sobe, jedna devojačka soba, kupatilo, jedan špajz, ostava,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 330.000 €, 90,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep i izuzetno prostran salonac u samom centru grada, u blizini Brankovog mosta. Stan ukupne površine 105 m², od čega je 95 m² stambenog prostora i 10 m² terase, pruža udobnost i komfor koji su retkost na ovoj lokaciji. Uz stan se dobija i podrum od preko 10 m². Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 480.000 €, 160,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122212, 9a, spratna, klima, terasa, renoviran, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp, cela. Predstavljamo vam renoviranu kuću u mirnom kraju, na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u gradu, nadomak ambasada i internacionalnih škola. Kuća je po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 165,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 7815, VPR/II, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, deljiv. Tripleks stan u porodicnoj stambenoj zgradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 600.000 €, 165,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 26258, 4a, spratna, p + i + pk, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, fasada prosečna, dvorište/bašta, podrum, ostava, deljiv, cela. Tripleks stan u porodicnoj stambenoj zgradi, vertikala PR + I + PK na 4,2 a placa /pripadaju ovoj vertikali/ ima svoje zasebno dvoriste....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 600.000 €, 165,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 7815, VPR/II, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, deljiv. Tripleks stan u porodicnoj stambenoj zgradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 165,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 7815, VPR/II, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, dvoriste/basta, podrum, ostava, deljiv. Tripleks stan u porodicnoj stambenoj zgradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 710.000 € na 695.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 695.000 €, 195,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 710.000 €
15.05.2026 - 695.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo ekskluzivan, neuseljavan stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Dedinje, ulica Miće Orlovića, na samom početku ulice koji važi za lepši i atraktivniji deo. Stan se nalazi u prizemlju manje, kvalitetne zgrade iz 2018. godine (ukupno 2 sprata) i uknjižen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 990.000 €, 203,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu najlepšeg rezidencijalnog dela Dedinja, u mirnoj ulici vajara Đoke Jovanovića, prodaje se ekskluzivan stan od 203 m² u kvalitetno zidanoj predratnoj zgradi iz 1938. godine, sa svega tri stana. Osnovne karakteristike: • Površina: 203 m² • Struktura: petosoban stan • Sprat: visoko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 832.000 €, 260,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111377, spratna, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaža(2), dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp, vertikala. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude za izdavanje, kuću u mirnom kraju najelitnijeg dela grada, ušuškanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 868.000 €, 310,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107542, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp. Predstavljamo vam odličnu nekretninu iz ponude za izdavanje, kuću na mirnoj lokaciji na Dedinju. Po potrebi i dogovoru postoji mogućnost zakupa kuće opremljene nameštajem, ili polunameštene,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 25)

<< <1> >>