• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider podno grejanje

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider podno grejanje" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 5.039 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po ceni
    • do 400000 eura
    • do 500000 eura (prosečna cena)
    • do 600000 eura
    • do 5000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • 1.sprat
    • opremljen
    • useljiv
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj predivan LUX stan nalazi se u novoj manjoj zgradi na Dedinju u blizini Belog Dvora, miran, siguran kraj sa puno zelenila i luksuznih objekata, pored stana je prodavnica i mala šuma. Stan je uređen najkavalitetnijim i najsavremenijim materijalima, sav nameštaj je brendiran uglavnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj predivan LUX stan nalazi se u novoj manjoj zgradi na Dedinju u blizini Belog Dvora, Miran, siguran kraj sa puno zelenila i luksuznih objekata. Stan je uređen najkavalitetnijim i najsavremenijim materijalima, sav namestaj je brendiran uglavnom Richmond, ostalo je pravljeno po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 998.000 €, 204,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu prestižnog naselja Dedinja nalazi se impozantni stambeni kompleks koji predstavlja vrhunac luksuza i udobnosti. Svaki stan je pažljivo osmišljen i predstavlja savršen spoj kvaliteta, luksuza i komfora a ovaj se dobija spajanjem dva stana od 124m2 i 80m2. Materijalizacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider podno grejanje'
419.900 €
950.000 €
842.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 659.997 €, 131,00 m2 cca 5040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. Stan S11 je pravi porodični format, projektovan sa prostranom dnevnom zonom koja okuplja boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 402.000 €, 69,00 m2 cca 5830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prestižan stan u vrhunski građenoj novogradnji iz 2024.godine, smešten u jednom od najcenjenijih rezidencijalnih delova Beograda – Dedinju. Stan površine 69m², nalazi se u prizemlju i poseduje terasu sa pripadajućom manjom zelenom površinom, savršenu za privatnost, odmor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 412.049 €, 83,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan trosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. Stan S8 se nalazi na prvom spratu i jednostrano je orijentisan ka zapadu, sa odličnim prirodnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 613.805 €, 124,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu prestižnog naselja Dedinja nalazi se impozantni stambeni kompleks koji predstavlja vrhunac luksuza i udobnosti. Svaki stan je pažljivo osmišljen i predstavlja savršen spoj kvaliteta, luksuza i komfora. Materijalizacija stambenog projekta koristi visokokvalitetne materijale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan na Dedinju , u mirnom i zelenilom okruzenom delu u blizini Belog dvora. Predstavlja savrsen spoj luksuza, privatnosti i komfora. Nalazi se u manjoj, novoj zgradi sa svega nekoliko stanova, pruza osecaj zivota u kuci, sa svim pogodnostima koje donosi moderan stan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno uređen i opremljen stan najkvalitetnijim i najsavremenijim meterijalima sa pozlaćenim detaljima. Uknjižen na 175m2, mereno 180m2 i terasa od 70m2. U stanu je podno grejanje, sistem fan coil (greje i hladi). Zgrada je nova, blizu Belog dvora, miran i siguran kraj pun zelenila....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 412.049 € na 416.871 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 416.871 €, 83,00 m2 cca 5020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 412.049 €
17.04.2026 - 416.871 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 613.805 €, 124,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. U ponudi su dve identične jedinice istog tipa stana, na različitim etažama: stan S9 na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 436.883 €, 92,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. Stan S3 je vrlo funkcionalnog rasporeda, sa prostranom dnevnom zonom koja prirodno povezuje boravak,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>