• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider parking renoviran - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider parking renoviran - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider parking renovirano

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider parking renovirano" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 3.432 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosečna cena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 538.000 €, 98,00 m2 cca 5490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Petosoban, mereno 155m2, duplex, II+III, cg, parking Uknjižena nekretnina na 98m2, mereno ima 155m2. Odličan duplex na prestižnoj loakciji, u blizini Banjice, Wma, i ostalih sadržaja bitnih za komoditet življenja, Trostrano je orijentisan, izuzetno svetao u održavanoj zgradi iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2019.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. 63+8m2 terasa. Na petom spratu/nadogradnja u zgradi bez lifta, sunčan, svetao, zgrada okružena zelenilom, prelep pogled sa terase. Parket hoblovan, termoizolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 250.000 €, 45,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132023, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan površine 45m², na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Beograda na vodi i Palate pravde. Glavne karakteristike: Struktura:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider parking renovirano'
205.000 €
342.000 €
195.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prestižnoj lokaciji, okružen parkovskim zelenilom, nalazi se ovaj komforan trosoban stan na drugom spratu, sa parking prostorom ispred zgrade. Trostrano je orijentisan, ukupne površine 106m2 (uknjiženih 86m2), sa tri terase ukupne površine 20m2, koje nisu uračunate u kvadraturu,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 425.000 € na 415.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 425.000 €
27.03.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista, PR od II sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 86 m2 (prema nacinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 138.000 €, 115,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam izuzetno lep i prostoran stan za izdavanje, smešten na mirnoj lokaciji u srcu Dedinja, u delu Lisičjeg potoka. Ovaj prostrani dupleks od 115m2 prostire se na drugom spratu zgrade, pružajući savršenu harmoniju elegancije i komfora. Stan je pažljivo i kompletno renoviran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 179.000 €, 61,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac, Dedinje - Boška Petrovića 2.0, 61m2 (terasa 2m2), 4/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi šarmantan stan u potkrovlju uredno održavane zgrade, okružene parkom. Stan je veoma funkcionalan i renoviran 1990. godine. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 198.000 € na 187.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 187.000 €, 77,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 213.000 €
14.01.2026 - 205.000 €
22.02.2026 - 198.000 €
20.03.2026 - 187.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Sunce, mir i pogled na Hram Svetog Save – 77 m² savršenog rasporeda U mirnoj i zelenoj ulici na Savskom vencu prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 77 m², smešten na 5. spratu zgrade sa centralnim grejanjem. Stan ima dve komforne, odvojene spavaće sobe, odličan raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, kompletno renoviran trosoban stan, 2 mokra čvora, terasa, dvorište, klima, internet, interfon, podrum, parking. Odličan, svetao stan, dvostrane orijentacije, sa terasom i dvorištem, u održavanoj vojnoj zgradi starije gradnje sa samo 6 stanova, na Dedinju odmah ispod Belog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 480.000 €, 160,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122212, 9a, spratna, klima, terasa, renoviran, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp, cela. Predstavljamo vam renoviranu kuću u mirnom kraju, na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u gradu, nadomak ambasada i internacionalnih škola. Kuća je po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. 63+8m2 terasa, peti sprat ,zgrada bez lifta, nadogradnja, sunčan, svetao, zgrada okružena zelenilom, prelep pogled sa terase. Parket hoblovan, termoizolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 310.000 €, 77,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117133, I/II, klima, salonski, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, dvorišna zgrada. Izuzetan stan, na odlicnoj lokaciji. Dobra prilika, jer se stan nalazi u kraju u kom je retka prilika za kupovinu stana. Savrsena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 530.000 €, 114,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan salonski stan kod Liona-nadomak Bul.Kralja Aleksandra, Geršićeva ulica! Ovaj deo grada je poznat kao i ''malo Dedinje'', zbog lepih kuća i vila opasanih parkovima naselja Lion.. Stan je odličan, u kući na parceli od 3,77 ari. Ima zaseban ulaz, sa velikom ulaznom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 180.000 €, 53,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1,5 Savski Venac , Dedinje , Rajka Mitica , 53 m2 ( uknjizena kvadratura ) , 5 / 5 ,cg , lift ( do 4. sprata ) , cg , kompletno renoviran stan - ptk , odlicna lokacija , dvostrano orijentisan (istok- jug ) , svetao , visina plafona 1,6m - 2,6m , izvorna drvena stolarija , sanitarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 312.000 €, 130,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj izvanredan četverosoban stan u rezidencijalnom delu Dedinja pruža 138m2 luksuznog prostora sa tri spavaće sobe, 3mč (2 kupatila i toalet) terasom i lođom, trostrano orijentisan (ne gleda na ulicu). Kompletno renoviran i sveže okrečen, stan je opremljen modernim nameštajem i pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 34.800 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119867, VPR/IV, klima, renoviran, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 490.400 €, 147,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111752, II/II, dupleks, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 5, stambena zgrada. Jedinstvena ponuda stana za perfekcioniste koji cene luxus i vole retro stil. Svaka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 50547, PR/, uknjižen, renoviran, garaza, parking. Garaza po ceni od 22000. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Zvečanska, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Neznanog junaka ulica,2.0,50kvm renoviran stan kompletno u zgradi uvučenoj od ulice-u parku, nova kuhinja (masina za sudove), novo kupatilo, pvc, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, 2 terase, ostava,2 klime, grejanje na TA pec (info stan 3000din), održavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Vladimira Gaćinovića, 95m2, salonski stan na visokom prizemlju, trosoban, renoviran, namešten, sa prelepom baštom, dvorištem, parkingom i kolskim ulazom. Od prostorija ima tri lepe velike sobe, kuhinju, trpezariju, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, vešernicu, parking, kolski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kondor nekretnine su u prilici da Vam ponude, nov, renoviran dvosoban stan u Neznanog junaka, pored zgrade RTV Pink. Izdaje se namešten, svi uredjaji su novi. Sastoji se od odvojene kuhinje koja je opremljena svim uredjajima, dnevna soba koja izlazi na veliku lodju, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, Na upit, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 18167, PR/III, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Odlican stan,kompletno renoviran sa novim nameštajem. Poseban ulaz iz vrta. Iskljucivo nepušači, nisu dozvoljeni kucni ljubimci. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>