• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider novogradnja

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider novogradnja" pronađeno 40 nekretnina - prosečna cena 4.298 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po ceni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosečna cena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • lođa
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja u rezidencijalnom delu Dedinja. Sta je nov, neuseljavan, kompletno opremljen. 2 parking mesta. Preporuka. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, 5 spavaćih soba, 2 kupatila, toalet, terasa, ostava. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 113,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja, 4.5, 1/3, lift, gas, klima, kamin, 2 kupatila, toalet, 3 terase, ostava, video nadzor, interfon, dvorište, bazen, 2 garažna mesta. Prodajemo komforan stan modernog dizajna, okružen zelenilom, smešten u trospratnoj zgradi novije gradnje u mirnom, rezidencijalnom delu grada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov prelep stan na odličnoj lokaciji u mirnom delu Dedinja okružen zelenilom. Stan se nalazi u blizini kraljevog Belog Dvora i restorana Jerry. U neposrednoj blizini je Maxi, apoteka, kafići. Izgrađen je od najkvalitetnijeg materijala sa extra izolacijom i najkvalitetnijom pvc stolarijom.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider novogradnja'
480.000 €
430.000 €
900.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 780.000 €, 216,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 120517, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux novogradnja u rezidencijalnom delu Dedinja. Sta je nov, neuseljavan, kompletno opremljen. 2 parking mesta. Preporuka. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, terasa, lođa, ostava. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 145 m2 sa 2 terase, I od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, internet, ktv, klima, video nadzor, odmah useljiv, uknjizen na 143.19 m2, 2 parking mesta ispred zgrade, ostava, novogradnja iz 2022. godine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 6.0, 220 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 209.94 m2, ostava, parking mesto u garazi u ceni stana, novogradnja iz 2022.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.feniks.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 227.733 €, 55,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Manja, luksuzna zgrada koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i kvalitetnijih materijala, atraktivnog izgleda, ova zgrada predstavlja odličan izbor nekretnine, bilo za život ili za investiciju. Grejanje i....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 296.000 € na 355.200 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 355.200 €, 148,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2024 - 370.000 €
25.12.2024 - 340.400 €
05.03.2025 - 296.000 €
04.03.2026 - 355.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se luksuzan cetvorosoban stan u ekskluzivnoj zgradi koja pruža sve što je potrebno za moderan i komforan život. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Deluxe opremljen stan u kvalitetnoj maloj zgradi, u rezidencijalnom delu Dedinja. Stan je izuzetno luksuzno opremljen - Natuzzi nameštaj, Samsung i Bosch tehnika. Poseduje veoma komforan open space - svetao dnevni boravak sa izlazom na komfornu terasu i dvorište 2.5a, kuhinja i trpezariju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 180,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.feniks.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 378.000 €, 126,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

DEDINJE – stan sa karakterom u zgradi od samo 7 stanova, uz šumu, u blizini Chartwell International School Na jednoj od najlepših mikro-lokacija na Dedinju, u mirnoj slepoj ulici koja se nastavlja direktno na šumu, nalazi se stan koji pruža retku kombinaciju privatnosti, prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 185,00 m2 cca 4870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110015, II/, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, garaža(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude, stan u sklopu luksuznog kompleksa, idealno pozicioniranog u jednom od najelitnijih delova grada.Nalazi se u mirnom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 528.000 €, 132,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U rezidencijalnom delu Dedinja, prodaje se odličan, lux četvorosoban stan na dva nivoa. Nalazi se na drugom spratu u zgradi novije gradnje, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Prvi nivo je organizovan kao dnevna zona za okupljanje porodice, slavlja i druženja dok je drugi nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 180,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja u rezidencijalnom delu Dedinja. Sta je nov, neuseljavan, kompletno opremljen. 2 parking mesta. Preporuka. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, 3 terasa, dvorište, ostava. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 185,00 m2 cca 4870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110015, II/, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, garaza(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam fantasticnu nekretninu iz ponude, stan u sklopu luksuznog kompleksa, idealno pozicioniranog u jednom od najelitnijih delova grada. Nalazi se u mirnom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 225.000 €, 53,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u ulici Jove Ilića, jednoj od najlepših ulica na Voždovcu. Novogradnja iz 2025, sunčan, svetao sa prelepim panoramskim pogledom na stadion i Dedinje. U blizini se nalazi vrtić, škola, gimnazija, FON, FPN, marketi i na svega par minuta od Autokomande. Zgrada ima građevinsku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 275.400 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 108893, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz prosečan, fasada prosečna, parking, ostava, deljiv, stambena zgrada. CENS JE FIKSNA I VAŽI DO KRAJA JULA!!Bez lifta .Luksuzno opremljen stan na dva nivo .STAN SE PRODAJE SA NAMEŠTAJEM SVE PODPUNO NOVO. UKNJŽEN....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 328.000 €, 72,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namešten, potpuno nov, trosoban stan u Beogradu na Vodi. Stan se nalazi u tek izgradjenoj zgradi ECHO, nadomak Park Districta, Ložionice i Galerije. Samo okruženje zgrade je idealno za život jer su u blizini park, market, vrtić, apoteka, pekara, restorani i kafći, javni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360.000 € na 350.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 350.000 €, 74,00 m2 cca 4730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 400.000 €
25.02.2026 - 360.000 €
15.05.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Beograd na vodi, Eterna; 74m2, 3.0, 5./7, cg, lift, interfon, internet, ostava - vešeraj, garažno mesto; Nov, jugozapadno orijentisan, kompletno ekskuzivno opremljen trosoban stan (69m2 grejne + 5m2 terase) u zgradi Eterna; Garažno mesto od 12,5m2 na nivou -1 po ceni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 780.000 €, 216,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120517, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 185.000 €, 45,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan dvoiposoban stan u novogradnji. Na odličnoj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Prodaje se kompletno namešten (nov nameštaj, klima uređaj, bela tehnika, video-nadzor, alarmni sistem). Svetao, dvostrano orijentisan. Odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve prostorije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan na Dedinju , u mirnom i zelenilom okruzenom delu u blizini Belog dvora. Predstavlja savrsen spoj luksuza, privatnosti i komfora. Nalazi se u manjoj, novoj zgradi sa svega nekoliko stanova, pruza osecaj zivota u kuci, sa svim pogodnostima koje donosi moderan stan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 402.000 €, 69,00 m2 cca 5830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prestižan stan u vrhunski građenoj novogradnji iz 2024.godine, smešten u jednom od najcenjenijih rezidencijalnih delova Beograda – Dedinju. Stan površine 69m², nalazi se u prizemlju i poseduje terasu sa pripadajućom manjom zelenom površinom, savršenu za privatnost, odmor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 832.000 €, 260,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111377, spratna, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaža(2), dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp, vertikala. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude za izdavanje, kuću u mirnom kraju najelitnijeg dela grada, ušuškanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 113,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan i izuzetno komforan stan u elitnom i mirnom delu Dedinja, u ulici Slavka Ćuruvije. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa malim brojem stambenih jedinica, u moderno projektovanom objektu spratnosti P+3, sa privatnim dvorištem i bazenom namenjenim isključivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 215.000 €, 58,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu grada prepunom zelenila prodaje se funkcionalan i komforan dvosoban stan površine 58 m2. Smešten u zgradi novije gradnje sa liftom u ulici Milana Blagojevića Španca. Stan se sastoji od: - prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom - spavaće sobe - hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 475.000 €, 94,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na premium lokaciji u zgradi BW Sole – Retko u ponudi. Izuzetno komforan trosoban stan sa uknjiženih 93 kvadrata, realnih 104m². Stan se prodaje kompletno namešten. BW Sole je savremena stambena zgrada u okviru Beograda na vodi, smeštena u Park District zoni, uz Savski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 288.000 €, 56,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i luksuzno opremljen 2.0 stan od 56 m², smešten na prvom spratu ekskluzivnog kompleksa Kings Park. Stan je novogradnja, odmah useljiv i nije u prizemlju. Raspored i opremljenost Stan obuhvata: dnevnu sobu sa trpezarijom, moderno opremljenu kuhinju, spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 810.000 €, 284,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je Luksuzna nekretnina na Savskom vencu, koncipirana kao kuća u nizu, koja pruža potpun komfor i privatnost, uz standarde savremene luksuzne gradnje. Ukupna površina iznosi 284 m², uz privatnu baštu. Idealno za uživanje i opuštanje. Visina plafona od čak 3,5 metra dodatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 63.800 €, 58,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121387, II/, klima, terasa, nov luks, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 608.000 €, 190,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107547, klima, lift, terasa(3), nov, novogradnja, garaza, dvorište/bašta, stambena zgrada. Predstavljamo vam priliku da doživite grad iz komfora stana smeštenog na jednoj od najprestižnijih lokacija, nadomak internacionalnih škola, ambasada i konzularnih predstavništva.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luks stan, bez ulaganja, odmah useljiv. U izuizetno kvalitetnoj novogradnji. Gražano mesto je uračunato u cenu. 2 mokra čvora, prodaje se namešten. Predato za upotrebnu dozvolu. Na odličnoj lokaciji, retko u ponudi. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kondor nekretnine su u prilici da Vam ponude, nov, renoviran dvosoban stan u Neznanog junaka, pored zgrade RTV Pink. Izdaje se namešten, svi uredjaji su novi. Sastoji se od odvojene kuhinje koja je opremljena svim uredjajima, dnevna soba koja izlazi na veliku lodju, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, Na upit, 232,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.elitenekretnine.rs

Potpuno nov i luksuzan stan u rezidencijalnom delu Dedinja. Zgrada je građena po poslednjim standardima uz korišćenje materijala visoke klase. Stan se nalazi na drugom spratu. Sastoji se od prostrane dnevne sobe koja sa kuhinjom cini open space. Dnevna soba ima izlazak na dve terase,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, Na upit, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 18167, PR/III, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Odlican stan,kompletno renoviran sa novim nameštajem. Poseban ulaz iz vrta. Iskljucivo nepušači, nisu dozvoljeni kucni ljubimci. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....