• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider najnovije barem 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider najnovije barem 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider najnovije barem 120 m2

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider najnovije barem 120 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 613.805 €, 124,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu prestižnog naselja Dedinja nalazi se impozantni stambeni kompleks koji predstavlja vrhunac luksuza i udobnosti. Svaki stan je pažljivo osmišljen i predstavlja savršen spoj kvaliteta, luksuza i komfora. Materijalizacija stambenog projekta koristi visokokvalitetne materijale....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 613.805 € na 623.012 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 623.012 €, 124,00 m2 cca 5020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 613.805 €
15.05.2026 - 623.012 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. U ponudi su dve identične jedinice istog tipa stana, na različitim etažama: stan S9 na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa 4. 0, 142m2 (dve terase + lođa + dva francuska balkona 58m2), I+II, EG, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža U ponudi odličan stan/dupleks na izuzetnoj lokaciji. Trostrano je orijentisan i nalazi se u zgradi bez lifta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 375.000 €, 120,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 4.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Savski Venac-Dedinje (Beli dvor), , Miloja Đaka, 120m2, 375000 eur Agencijska provizija 2% Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.800 €, 124,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan u ulici Velisava Vulovića na Dedinju u zgradi iz 2006. godine sa svega osam stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.800 €, 124,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan u ulici Velisava Vulovića na Dedinju u zgradi iz 2006. godine sa svega osam stanova. Stan se sastoji se od dva nivoa. Na prvom se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, gostinski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 600.170 €, 124,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117227, I/III, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, ulaz mermerni, u izgradnji, garaza, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo stan u izgradnji na prestiznoj lokaciji Beograda, na Dedinju. Stan se prostire na ukupnoj povrsini od 124....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 378.000 €, 126,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

DEDINJE – stan sa karakterom u zgradi od samo 7 stanova, uz šumu, u blizini Chartwell International School Na jednoj od najlepših mikro-lokacija na Dedinju, u mirnoj slepoj ulici koja se nastavlja direktno na šumu, nalazi se stan koji pruža retku kombinaciju privatnosti, prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 126,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u mirnom i najlepšem delu Dedinja, okružen zelenilom. Veliki dnevni boravak sa kaminom i izlaskom na veliku terasu površine 20m2. Izuzetno svetao stan, za svaku preporuku. Postoji mogućnost kupovine garaže od 25m2. Prostorije. Veliki dnevni boravak, spavaća soba sa....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi beograd dedinje topcider barem 120 m2 (256)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.