• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider ekskluzivan

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider ekskluzivan" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 4.245 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po ceni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosečna cena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 113,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan i izuzetno komforan stan u elitnom i mirnom delu Dedinja, u ulici Slavka Ćuruvije. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa malim brojem stambenih jedinica, u moderno projektovanom objektu spratnosti P+3, sa privatnim dvorištem i bazenom namenjenim isključivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

5,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora i Americke ambasade , ekskluzivna ponuda , 140m2 uknjizena kvadratura , II +III sprat , cg / gas + eg / struja , bez lifta , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , prostran , izrazito svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 855.000 €, 203,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

6.0, uknjižen 185m2, merena stvarna površina 203m2, CG, lift, interfon, video nadzor, KTV, internet, klima, kamin prostorije: hodnik, 6 prostranih salonskih soba, 2 kupatila, kuhinja, ostava, 3 terase Od Mostarske petlje do Doma Narodne skupštine, prostire se 1.600 metara duga ulica....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider ekskluzivan'
950.000 €
950.000 €
485.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 624.000 €, 117,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja,117m2,Milovana Marinkovi_a,Vo|dovac,Radmila-Luksuzna smart home rezidencija-117m2+terasa+garaža,Voždovačko Dedinje. Na prodaju ekskluzivan,potpuno opremljen smart home stan,projektovan kao prava urbana rezidencija,gde je svaki detalj pažljivo osmišljen i izveden po najvišim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Topčider, 333.999 €, 106,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIŽENA CENA SPECIJALNA PONUDA po 3100 +PDV PRODAJA LUKSUZNIH STANOVA U BEOGRADU - TOPČIDER RESIDENCE Direktna prodaja: 060 0660-422, 060 0660-423, 060 0660-429 Ekskluzivna prilika za kupovinu luksuznih stanova u jednom od najprestižnijih delova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U elitnom kraju zvanom malo Dedinje, stan se nalazi u Činovničkoj koloniji. Ekskluzivan stan u novoizgrađenoj zgradi. Stan je svetao u mirnom kraju u ulici gde su sve vile i gde se oseća evropski duh. Stan je moderno opremljen sa velikom kuhinjom, trpezarijom i dnevnim boravkom kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan na Dedinju , u mirnom i zelenilom okruzenom delu u blizini Belog dvora. Predstavlja savrsen spoj luksuza, privatnosti i komfora. Nalazi se u manjoj, novoj zgradi sa svega nekoliko stanova, pruza osecaj zivota u kuci, sa svim pogodnostima koje donosi moderan stan.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 198.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 198.000 €, 48,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 205.000 €
20.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv Uknjižen na 48m2 korisne površine bez tereta i zabeležbi. Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji između SKYLINE kule, Kliničkog centra Srbije i....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 710.000 € na 695.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 695.000 €, 195,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 710.000 €
15.05.2026 - 695.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo ekskluzivan, neuseljavan stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Dedinje, ulica Miće Orlovića, na samom početku ulice koji važi za lepši i atraktivniji deo. Stan se nalazi u prizemlju manje, kvalitetne zgrade iz 2018. godine (ukupno 2 sprata) i uknjižen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 842.000 €, 169,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

SPOJ PRIRODE I PRESTIŽA NA DEDINJU U mirnoj, ušuškanoj ulici Dedinja, u blizini borove šume Belog dvora, nalazi se ekskluzivni stambeni kompleks koji nudi vrhunski komfor, privatnost i prelepu prirodu, a sve to nadomak centra grada. Ovde je svaki detalj pažljivo osmišljen – od vrhunskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 419.900 €, 144,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja ekskluzivnog dupleksa, upravo kompletno sredjenog, na prestižnoj lokaciji, na Dedinju, kod Belog Dvora, sa velikom terasom, garaznim mestom, koje se moze rolo vratima pretvoriti u garazu i 2 velike ostave. U neposrednoj blizini se nalaze mnogi infrastrukturni objekti neophodni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 990.000 €, 203,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu najlepšeg rezidencijalnog dela Dedinja, u mirnoj ulici vajara Đoke Jovanovića, prodaje se ekskluzivan stan od 203 m² u kvalitetno zidanoj predratnoj zgradi iz 1938. godine, sa svega tri stana. Osnovne karakteristike: • Površina: 203 m² • Struktura: petosoban stan • Sprat: visoko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 536.000 €, 140,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 107.133 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN+GARŽA+OSTAVA MAXIS GROUP -Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan DVOSOBAN stan 67m², u cenu uključena garža i ostava 📍 Slavka Ćuruvije – prestižna i mirna lokacija 💶 Cena: 1600 € ⏱ Odmah useljiv Izdaje se luksuzan, nikada useljavan stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>