• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider do 520000 eura ba - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider do 520000 eura ba - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider do 520000 eura barem 90 m2 2.sprat

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider do 520000 eura barem 90 m2 2.sprat" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 3.557 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 490000 eura (malo jeftiniji)
    • 540000 eura (malo skuplji)
    • do 3800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji, okružen parkovskim zelenilom, nalazi se ovaj komforan trosoban stan na drugom spratu, sa parking prostorom ispred zgrade. Trostrano je orijentisan, ukupne površine 106m2 (uknjiženih 86m2), sa tri terase ukupne površine 20m2, koje nisu uračunate u kvadraturu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 359.000 €, 101,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Četvorosoban stan sa svetlom dnevnom sobom nalazi se na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu — u ulici Jevrema Grujića na Dedinju, okruženoj zelenilom i brojnim parkovima. Stan je organizovan na dva nivoa. Na donjem nivou nalazi se prostrana i svetla dnevna soba sa prozorima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 138.000 €, 115,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam izuzetno lep i prostoran stan za izdavanje, smešten na mirnoj lokaciji u srcu Dedinja, u delu Lisičjeg potoka. Ovaj prostrani dupleks od 115m2 prostire se na drugom spratu zgrade, pružajući savršenu harmoniju elegancije i komfora. Stan je pažljivo i kompletno renoviran,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider do 520000 eura barem 90 m2 2.sprat'
468.000 €
468.000 €
520.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, namešten stan, 4.0, eg-gas, 2/2, dve terase, parking. Uknjižen nov 4.0 soban stan na 2 spratu. Sastoji se od dnevne sobe sa izdvojenom kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i dve terase. Stan ima pripadajuće parking mesto kao i podrum-ostavu. Dvostrano je orijentisan sever-jug....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 528.000 €, 132,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U rezidencijalnom delu Dedinja, prodaje se odličan, lux četvorosoban stan na dva nivoa. Nalazi se na drugom spratu u zgradi novije gradnje, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Prvi nivo je organizovan kao dnevna zona za okupljanje porodice, slavlja i druženja dok je drugi nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet, ktv, video nadzor. Ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa nalazi se na Dedinju i prostire izemeđu ulica Baje Pivljanina i Milana Blagojevića Španca.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 340.000 €, 170,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Izdaje se petosoban stan na Dedinju u ul. Pivljanina Baja br. 43 B. Stan je na drugom spratu u jednom nivou. Dnevni boravak sa terasom, kuhinja sa trpezarijom, 4 (četiri) spavaće sobe, ostava, vešeraj, kupatilo i wc. Zgrada poseduje dvorište, 24/7 fizičko tehničko obezbeđenje. U cenu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>