• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider do 500000 eura št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider do 500000 eura št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider do 500000 eura što skuplji 80 m2 Najnovije

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider do 500000 eura što skuplji 80 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 470000 eura (malo jeftiniji)
    • 520000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 430.000 €, 81,00 m2 cca 5310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121444, II/IV, klima, salonski, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, stambena zgrada. Salonski stan u manjoj stambenoj zgradi na II/ IV vrlo kvalitetne gradnje u lepom okruženju, bez lifta. Dvostrano orijentisan.....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 412.049 € na 416.871 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 416.871 €, 83,00 m2 cca 5020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 412.049 €
17.04.2026 - 416.871 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu prestižnog naselja Dedinja nalazi se impozantni stambeni kompleks koji predstavlja vrhunac luksuza i udobnosti. Svaki stan je pažljivo osmišljen i predstavlja savršen spoj kvaliteta, luksuza i komfora. Materijalizacija stambenog projekta koristi visokokvalitetne materijale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 85,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen salonac od 85 kvadrata u Savamali na Savskom vencu. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Karađorđeve ulice, Beograda na vodi u budućeg novog mosta preko Save. Iako je uz moderni deo grada, Beograd na vodi, koji predstavlja urbani duh novog centra Beograda, ovaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 412.049 €, 83,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 401.772 €, 80,00 m2 cca 5020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan odličnog rasporeda prostorija Dvostrano orjentisan jug-zapad. Stan se nalazi u objektu sa ukupno od ukupno 16 stambenih jedinica. Open space koncept dnevno-trpezarijskog boravka sakuhinjom ima izlaz na terasu od 5m2. Stan ima 2 spavaće sobe, kupatilo, ostavu. Obavezna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 401.772 €, 79,71 m2 cca 5040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

PRODAJNI TIM INOBAČKE - bez agencijske provizije U jednom od najprestižnijih i najtraženijih delova Beograda, na Dedinju, u Omladinskoj ulici, u ponudi je stambeni objekat novogradnje sa svega 16 premium stanova. . Zgrada je projektovana sa posebnom pažnjom prema kvalitetu gradnje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 400.000 €, 82,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan stan u zgradi BW Scala, smešten u okviru prestižnog kompleksa Belgrade Waterfront. Stan poseduje dve odvojene spavaće sobe, što ga čini idealnim kako za porodičan život, tako i kao investiciju za izdavanje. Odlikuje ga odličan raspored prostorija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 400.000 €, 73,00 m2 cca 5480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Beograd na vodi Liberi, lux namesten Na prestižnoj lokaciji Beograda u blizini Galerije,imamo u ponudi luksuzno namešten stan. Dvostrana orijentacija, sa otvorenom panoramom nove urbane lokacije je velika prednost za ugodnost boravka u ovoj nekretnini. Dnevni boravak,kuhinja i trpezariju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo stan koji se po svojim karakteristikama i estetici izdvaja na trzistu. Stan je komletno opremljen pazljivo odabranim namestajem i tehnikom. Po strukturi trosoban, dvostrano orjentisan, svetao. Mogucnost kupovine dva garazna mesta. Cena jednog garaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 385.000 €, 81,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan sa dve spavaće sobe u kompleksu BW Aurora nudi premium komfor i visok nivo udobnosti. Spavaći blok je pozicioniran tako da je zaštićen od buke sa saobraćajnice, dok su prozori spavaćih soba okrenuti ka unutrašnjem dvorištu. Prostrana dnevna soba sa kožnom automatskom ugaonom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi beograd dedinje topcider do 500000 eura što skuplji 80 m2 (60)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?