• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider do 490000 eura no - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider do 490000 eura no - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider do 490000 eura novogradnja

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider do 490000 eura novogradnja" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 4.246 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 460000 eura (malo jeftiniji)
    • 510000 eura (malo skuplji)
    • do 4400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • klima
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 430.000 €, 81,00 m2 cca 5310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121444, II/IV, klima, salonski, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, stambena zgrada. Salonski stan u manjoj stambenoj zgradi na II/ IV vrlo kvalitetne gradnje u lepom okruženju, bez lifta. Dvostrano orijentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 402.000 €, 69,00 m2 cca 5830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prestižan stan u vrhunski građenoj novogradnji iz 2024.godine, smešten u jednom od najcenjenijih rezidencijalnih delova Beograda – Dedinju. Stan površine 69m², nalazi se u prizemlju i poseduje terasu sa pripadajućom manjom zelenom površinom, savršenu za privatnost, odmor....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360.000 € na 350.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 350.000 €, 74,00 m2 cca 4730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 400.000 €
25.02.2026 - 360.000 €
15.05.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Beograd na vodi, Eterna; 74m2, 3.0, 5./7, cg, lift, interfon, internet, ostava - vešeraj, garažno mesto; Nov, jugozapadno orijentisan, kompletno ekskuzivno opremljen trosoban stan (69m2 grejne + 5m2 terase) u zgradi Eterna; Garažno mesto od 12,5m2 na nivou -1 po ceni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider do 490000 eura novogradnja'
328.000 €
328.000 €
288.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, namešten stan, 4.0, eg-gas, 2/2, dve terase, parking. Uknjižen nov 4.0 soban stan na 2 spratu. Sastoji se od dnevne sobe sa izdvojenom kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i dve terase. Stan ima pripadajuće parking mesto kao i podrum-ostavu. Dvostrano je orijentisan sever-jug....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 475.000 €, 94,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na premium lokaciji u zgradi BW Sole – Retko u ponudi. Izuzetno komforan trosoban stan sa uknjiženih 93 kvadrata, realnih 104m². Stan se prodaje kompletno namešten. BW Sole je savremena stambena zgrada u okviru Beograda na vodi, smeštena u Park District zoni, uz Savski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 378.000 €, 126,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

DEDINJE – stan sa karakterom u zgradi od samo 7 stanova, uz šumu, u blizini Chartwell International School Na jednoj od najlepših mikro-lokacija na Dedinju, u mirnoj slepoj ulici koja se nastavlja direktno na šumu, nalazi se stan koji pruža retku kombinaciju privatnosti, prostora....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 296.000 € na 355.200 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 355.200 €, 148,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2024 - 370.000 €
25.12.2024 - 340.400 €
05.03.2025 - 296.000 €
04.03.2026 - 355.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se luksuzan cetvorosoban stan u ekskluzivnoj zgradi koja pruža sve što je potrebno za moderan i komforan život. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 275.400 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108893, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz prosečan, fasada prosečna, parking, ostava, deljiv, stambena zgrada. CENS JE FIKSNA I VAŽI DO KRAJA JULA!!Bez lifta .Luksuzno opremljen stan na dva nivo .STAN SE PRODAJE SA NAMEŠTAJEM SVE PODPUNO NOVO. UKNJŽEN....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 528.000 €, 132,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U rezidencijalnom delu Dedinja, prodaje se odličan, lux četvorosoban stan na dva nivoa. Nalazi se na drugom spratu u zgradi novije gradnje, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Prvi nivo je organizovan kao dnevna zona za okupljanje porodice, slavlja i druženja dok je drugi nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 113,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja, 4.5, 1/3, lift, gas, klima, kamin, 2 kupatila, toalet, 3 terase, ostava, video nadzor, interfon, dvorište, bazen, 2 garažna mesta. Prodajemo komforan stan modernog dizajna, okružen zelenilom, smešten u trospratnoj zgradi novije gradnje u mirnom, rezidencijalnom delu grada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 113,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan i izuzetno komforan stan u elitnom i mirnom delu Dedinja, u ulici Slavka Ćuruvije. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa malim brojem stambenih jedinica, u moderno projektovanom objektu spratnosti P+3, sa privatnim dvorištem i bazenom namenjenim isključivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 227.733 €, 55,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Manja, luksuzna zgrada koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i kvalitetnijih materijala, atraktivnog izgleda, ova zgrada predstavlja odličan izbor nekretnine, bilo za život ili za investiciju. Grejanje i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 225.000 €, 53,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u ulici Jove Ilića, jednoj od najlepših ulica na Voždovcu. Novogradnja iz 2025, sunčan, svetao sa prelepim panoramskim pogledom na stadion i Dedinje. U blizini se nalazi vrtić, škola, gimnazija, FON, FPN, marketi i na svega par minuta od Autokomande. Zgrada ima građevinsku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 215.000 €, 58,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu grada prepunom zelenila prodaje se funkcionalan i komforan dvosoban stan površine 58 m2. Smešten u zgradi novije gradnje sa liftom u ulici Milana Blagojevića Španca. Stan se sastoji od: - prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom - spavaće sobe - hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 185.000 €, 45,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan dvoiposoban stan u novogradnji. Na odličnoj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Prodaje se kompletno namešten (nov nameštaj, klima uređaj, bela tehnika, video-nadzor, alarmni sistem). Svetao, dvostrano orijentisan. Odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve prostorije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 63.800 €, 58,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121387, II/, klima, terasa, nov luks, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kondor nekretnine su u prilici da Vam ponude, nov, renoviran dvosoban stan u Neznanog junaka, pored zgrade RTV Pink. Izdaje se namešten, svi uredjaji su novi. Sastoji se od odvojene kuhinje koja je opremljena svim uredjajima, dnevna soba koja izlazi na veliku lodju, spavaće sobe,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 15)

<< <1> >>