• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider do 4400 eura/m2 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider do 4400 eura/m2 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider do 4400 eura/m2 ekskluzivan klima

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider do 4400 eura/m2 ekskluzivan klima" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.880 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • 4100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 420000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 205.000 €, 48,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv Uknjižen na 48m2 korisne površine bez tereta i zabeležbi. Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji između SKYLINE kule, Kliničkog centra Srbije i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 536.000 €, 140,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora i Americke ambasade , ekskluzivna ponuda , 140m2 uknjizena kvadratura , II +III sprat , cg / gas + eg / struja , bez lifta , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , prostran , izrazito svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Topčider, 333.999 €, 106,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIŽENA CENA SPECIJALNA PONUDA po 3100 +PDV PRODAJA LUKSUZNIH STANOVA U BEOGRADU - TOPČIDER RESIDENCE Direktna prodaja: 060 0660-422, 060 0660-423, 060 0660-429 Ekskluzivna prilika za kupovinu luksuznih stanova u jednom od najprestižnijih delova....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider do 4400 eura/m2 ekskluzivan klima'
855.000 €
855.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 113,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzan i izuzetno komforan stan u elitnom i mirnom delu Dedinja, u ulici Slavka Ćuruvije. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa malim brojem stambenih jedinica, u moderno projektovanom objektu spratnosti P+3, sa privatnim dvorištem i bazenom namenjenim isključivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 107.133 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN+GARŽA+OSTAVA MAXIS GROUP -Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan DVOSOBAN stan 67m², u cenu uključena garža i ostava 📍 Slavka Ćuruvije – prestižna i mirna lokacija 💶 Cena: 1600 € ⏱ Odmah useljiv Izdaje se luksuzan, nikada useljavan stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 2)

<< <1> >>