• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider do 4200 eura/m2 N - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider do 4200 eura/m2 N - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider do 4200 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider do 4200 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 3900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 159.000 €, 38,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.indomio.rs

Nudimo vam sređen jednoiposoban stan, u podičnoj kući u luksuznom naselju Dedinje. Nalazi se na viskom prizemlju u ulici Jezdićevoj na opštini Savski Venac. Stan poseduje 38 kvadratnih metara, funkcionalan je i opremljen. Sastoji se od malog hodnika koji vodi u kuhinje i kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji, okružen parkovskim zelenilom, nalazi se ovaj komforan trosoban stan na drugom spratu, sa parking prostorom ispred zgrade. Trostrano je orijentisan, ukupne površine 106m2 (uknjiženih 86m2), sa tri terase ukupne površine 20m2, koje nisu uračunate u kvadraturu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan, površine 60 m², nalazi se na IV spratu od ukupno V, u Sarajevskoj ulici, bliže Palati pravde. Stan ima otvoren pogled ka Beogradu na vodi. Dvostrano je orijentisan, sa dve terase i izuzetno funkcionalnim rasporedom. Iz prostranog hodnika se ulazi u sve prostorije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 179.000 €, 61,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Boška Petrovića 2. 0, 61m2 (terasa 2m2), 4/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi šarmantan stan u potkrovlju uredno održavane zgrade, okružene parkom. Stan je veoma funkcionalan i renoviran 1990. godine. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.800 €, 124,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan u ulici Velisava Vulovića na Dedinju u zgradi iz 2006. godine sa svega osam stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.800 €, 124,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan četvorosoban stan u ulici Velisava Vulovića na Dedinju u zgradi iz 2006. godine sa svega osam stanova. Stan se sastoji se od dva nivoa. Na prvom se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, gostinski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 319.000 €, 76,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prostran stan sa dve spavaće sobe i dnevnim boravkom nalazi se u zgradi Lumia, u kompleksu Beograd na vodi, i smešten je na prvom spratu. Stan je orijentisan ka zelenom unutrašnjem dvorištu. Zbog toga je idealan kako za stanovanje, tako i za kancelariju ili poslovni prostor. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 610.000 €, 145,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 145m2 -------------------------------------------------------------- 145m2, 4.0, 1/2, EG, lux, parking Luksuzan stan u novoj manjoj zgradi u neposrednoj blizini Kraljeve česme. Funkcionalan raspored - Granitna keramika, italijanski nameštaj.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 855.000 €, 203,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128735, I/IV, klima, lift, francuski balkon, uknjižen, stara gradnja, pogodan za pp, deljiv. Na prodaju izuzetan salonski petosoban stan u ulici Kneza Miloša. Stan je idealan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (advokatska kancelarija, predstavništvo i druge....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 855.000 €, 203,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

6.0, uknjižen 185m2, merena stvarna površina 203m2, CG, lift, interfon, video nadzor, KTV, internet, klima, kamin prostorije: hodnik, 6 prostranih salonskih soba, 2 kupatila, kuhinja, ostava, 3 terase Od Mostarske petlje do Doma Narodne skupštine, prostire se 1.600 metara duga ulica....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi beograd dedinje topcider do 4200 eura/m2 (349)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>