• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider bazen

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider bazen" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 4.443 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po ceni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosečna cena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 353.500 € na 362.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 362.000 €, 81,00 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 353.500 €
17.04.2026 - 362.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte retku priliku u ovom komfornom trosobnom stanu, novoizgradjenom, useljivom u roku od mesec dana. Ključne karakteristike: • Prostrane 2 spavaće sobe, 2 moderno opremljena kupatila, uključujući glavno kupatilo, svetao dnevni boravak i trpezarija otvorenog koncepta, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 460.000 €, 114,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu na prestižnoj lokaciji u blizini Belog dvora Luksuzna rezidencijalna zona pažljivo odabrana posebno uzimajući u obzir mikroklimatske uslove određene topografijom terena i povoljnom ružom vetrova. Komforan trosoban stan koji se sastoji od....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 804.000 € na 828.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 828.000 €, 138,00 m2 cca 6000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 804.000 €
27.03.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan sa tri spavaće sobe i pogledom na Savu, Novi Beograd, Kalemegdan i Most na Adi u BW Victoria predstavlja retku i ekskluzivnu ponudu na tržištu nekretnina i nudi moderan i luksuzan način života sa fokusom na komfor, lokaciju i dodatne sadržaje. Prostran i svetao stan sastoji se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider bazen'
950.000 €
950.000 €
900.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 113,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzan i izuzetno komforan stan u elitnom i mirnom delu Dedinja, u ulici Slavka Ćuruvije. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa malim brojem stambenih jedinica, u moderno projektovanom objektu spratnosti P+3, sa privatnim dvorištem i bazenom namenjenim isključivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 842.000 €, 169,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

SPOJ PRIRODE I PRESTIŽA NA DEDINJU U mirnoj, ušuškanoj ulici Dedinja, u blizini borove šume Belog dvora, nalazi se ekskluzivni stambeni kompleks koji nudi vrhunski komfor, privatnost i prelepu prirodu, a sve to nadomak centra grada. Ovde je svaki detalj pažljivo osmišljen – od vrhunskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa 4.0, 142m2 (dve terase + lođa + dva francuska balkona 58m2), I+II, EG, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža U ponudi odličan stan/dupleks na izuzetnoj lokaciji. Trostrano je orijentisan i nalazi se u zgradi bez lifta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 113,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja, 4.5, 1/3, lift, gas, klima, kamin, 2 kupatila, toalet, 3 terase, ostava, video nadzor, interfon, dvorište, bazen, 2 garažna mesta. Prodajemo komforan stan modernog dizajna, okružen zelenilom, smešten u trospratnoj zgradi novije gradnje u mirnom, rezidencijalnom delu grada.....

 
 
 
 
+27%

Promena cene sa 750.000 € na 950.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 750.000 €
03.05.2026 - 950.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam izuzetno moderan i prostoran stan sa šest soba u najelitnijem delu Beograda – Dedinju. Ovaj savremeno dizajniran stan nudi sve što vam je potrebno za luksuzan i udoban život. Nalazi se u prestižnom naselju Dedinje, koje je poznato po svojoj mirnoj atmosferi i zelenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 107.133 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN+GARŽA+OSTAVA MAXIS GROUP -Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan DVOSOBAN stan 67m², u cenu uključena garža i ostava 📍 Slavka Ćuruvije – prestižna i mirna lokacija 💶 Cena: 1600 € ⏱ Odmah useljiv Izdaje se luksuzan, nikada useljavan stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>