• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider 110 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider 110 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider 110 m2 Najnovije

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider 110 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 510.000 €, 110,00 m2 cca 4640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

4,0 BW , Vista , 110m2 uknjizena povrsina , mereno 112,5m2 ( terasa 8m2 ) , 10 / 23 , 3 lifta , cg , luksuzan stan na prestižnoj lokaciji , dvostrano orijentisan , velike staklene površine , sa direktnim pogledom na reku , reprezentativna zgrada visokog standarda gradnje , gradnja....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 545.000 € na 539.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 539.000 €, 108,00 m2 cca 4990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 545.000 €
19.04.2026 - 539.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U blizini ulice Svetozara Markovića, delu kod Kliničkog centra fenomenalan stan kompletno renoviran od poda do plafona, sve novo – zidovi, podovi, instalacije, enterijer, nameštaj. Stan je rađen bez kompromisa, moderan, elegantan i odmah useljiv. Jedan od najvećih benefita: na par....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 545.000 € na 539.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 539.000 €, 108,00 m2 cca 4990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 545.000 €
26.04.2026 - 539.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan premijum klase sa modernim dizajnom i pažljivo odabranim vrhunskim nameštajem, kao i kvalitetnom rasvetom, pruža izuzetan komfor i odražava visok status budućeg vlasnika. Prostran i elegantan dnevni boravak povezan je sa radnom zonom, trpezarijom sa velikim stolom i zonom sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 498.000 €, 110,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u prestižnoj, novoizgrađenoj zgradi Scala u Beogradu na vodi, na izuzetno atraktivnoj lokaciji nadomak tržnog centra Galerija, brojnih restorana, prodavnica i kompletne gradske infrastrukture. Sam kompleks nudi visoki nivo komfora, a u samoj zgradi se nalazi i vrtić,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 595.000 €, 110,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan – ekskluzivno uređen, sa prelepim pogledom na reku i severozapadnom orijentacijom, gde zalazak sunca sa terase oduzima dah. Prostrana dnevna soba je povezana sa modernom kuhinjom i trpezarijom, a izlaz na terasu pruža savršen kutak za jutarnju kafu ili večernji odmor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 566.000 €, 111,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 95451, II/III, klima, lift, terasa, uknjizen, u izgradnji, fasada nova, garaza. U prilici smo da vam ponudimo lux stanove u srcu Dedinja u mirnoj ulici. Blizina Maksija vrtica internacionalnih skola. Zgrada vrhunskog kvaliteta Stolarija troslojni staklopaket, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 183.000 €, 107,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prijatan četvorosoban stan ukupne površine 107 m², od čega je 87 m² grejna površina, dok terasa zauzima 20 m². Stan se nalazi na prvom spratu stare, čvrsto građene kuće, u najlepšem i najmirnijem delu Banjice – delu koji je praktično zlatna lokacija za život u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 460.000 €, 114,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu na prestižnoj lokaciji u blizini Belog dvora Luksuzna rezidencijalna zona pažljivo odabrana posebno uzimajući u obzir mikroklimatske uslove određene topografijom terena i povoljnom ružom vetrova. Komforan trosoban stan koji se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 550.000 €, 114,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i funkcionalno organizovan stan u prestižnom kompleksu BW Lumia, ukupne površine 114m², predstavlja izuzetnu priliku kako za život tako i za sigurnu investiciju. Prostor je pažljivo podeljen u dve potpuno odvojene i samostalne stambene jedinice, što omogućava maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Topčider, 333.999 €, 106,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIŽENA CENA SPECIJALNA PONUDA po 3100 +PDV PRODAJA LUKSUZNIH STANOVA U BEOGRADU - TOPČIDER RESIDENCE Direktna prodaja: 060 0660-422, 060 0660-423, 060 0660-429 Ekskluzivna prilika za kupovinu luksuznih stanova u jednom od najprestižnijih delova....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi beograd dedinje topcider 110 m2 (65)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>