• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stanovi beograd dedinje topcider što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider što veći

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider što veći" pronađeno 267 nekretnina - prosečna cena 4.033 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosečna cena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine vam nude luksuzan jednosoban stan od 43m2, na prizemlju male zgrade rezidencijalnog tipa, nadomak Belog dvora na Dedinju. Prostorije : veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava. Stan je kompletno opremljen nameštajem i Bosh tehnikom. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 200.000 €, 41,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Borivoja Drobnjakovi��a, 1/2, cg, uknji��en-Ugovorna povr��ina stana je 37m2. Prodaje se kompletno name��ten stan na Dedinju. Stan je u izvornom stanju. Ima dve terase. Kuhinja i trpezarija sa ostavom imaju izlaz na jednu terasu, dnevno-spava��a soba ima izlaz na drugu terasu. Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 149.000 €, 40,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je, prijatan i funkcionalno organizovan stan površine 40m², smešten u jednoj od najtraženijih zona Beograda, u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan se nalazi na prvom spratu autentične zgrade u ulici Gavrila Principa. Sastoji se iz jedne veće prostorije u kojoj su smešteni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 50547, PR/, uknjižen, renoviran, garaza, parking. Garaza po ceni od 22000. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Zvečanska, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 159.000 €, 38,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.indomio.rs

Nudimo vam sređen jednoiposoban stan, u podičnoj kući u luksuznom naselju Dedinje. Nalazi se na viskom prizemlju u ulici Jezdićevoj na opštini Savski Venac. Stan poseduje 38 kvadratnih metara, funkcionalan je i opremljen. Sastoji se od malog hodnika koji vodi u kuhinje i kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 169.000 €, 37,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123076, III/VIII, lift, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI KARAĐORĐEVA NA UGLU SA CRNOGORSKOM.STAN JE U IZVORNOM STANJU CENA NIJE FIKSANA MOGU KREDITNI KUPCI DOKUMENTACIJA PODPUNY. Više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 170.000 €, 32,00 m2 cca 5310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan jednosoban stan u centru grada, sređen, useljiv odmah! Stan je u prizemlju dobro očuvane i uredne zgrade, dvorišno orijentisan, mir i tišina u centru grada. Kompletno je namešten novim nameštajem. Prostorije: ulazni deo, dnevno trpezarijski prostor sa kuhinjom, malo odvojeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 165.000 €, 30,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127150, III/IV, uknjižen. Salonski stan na odličnoj lokaciji u četvorospratnoj zgradi u blizini Palate pravde, u Risanskoj ulici.Stan je na 3 spratu od 4, 30 kvm, po strukturi jednoiposoban : ulazni deo,dnevni boravak sa trpezarijom,kuhinja, kupatilo i spavaća soba.Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 126.000 €, 28,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno opremljen studio–apartman u samom srcu Kopaonika. Apartman se nalazi u zgradi sa liftom i recepcijom, na drugom spratu. Poseduje terasu sa koje se pruža prelep pogled na planinske vrhove. Sama zgrada udaljena je oko 100 metara od Konaka i početne stanice žičara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 110.000 €, 27,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, useljiv, bez većih ulaganja, svetao. Parking mesto, kao i mogućnost kupovine garažnog mesta. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Na odličnoj lokaciji, blizina marketa i gradskog prevoza. Pogodan za život i za izdavanje. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 97.000 €, 18,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera u kvalitetnoj zgradi starije gradnje. Uknjižena. Lepo održavana, stavljena je pvc stolarija. Na odličnoj lokaciji, za preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 490.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.klikdooglasa.com

Dobrodošli u najluksuzniji stan na Dedinju, oličenje sofisticiranog življenja i modernog dizajna. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 49.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem ili menjam stan na Dedinju, prizemlje, [telefon] m [telefon] + [telefon] m [telefon] terasa, po strukturi jednoiposoban, sredjen, bez ulaganja, uknjizen, svoje grejanje, internet, interfon, kablovska, za garsonjeru na Zlatiboru do [telefon] m [telefon] uz Vasu doplatu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, Na upit
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

DEDINJE TERRACE Stan u elitnom delu grada na Dedinju okružen zelenilom sa velikom terasom sa koje se pruza veličanstven pogleda na ceo grad. Sadrži: Spavaću sobu, Dnevnu sobu, Trpezariju, Kuhinju i veliku terasu od [telefon] m [telefon] . U blizini stadiona Crvene zvezde, bolnica,....