• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider što skuplji

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider što skuplji" pronađeno 267 nekretnina - prosečna cena 4.022 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosečna cena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • parking
    • 1.sprat
    • kablovska
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 998.000 €, 204,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu prestižnog naselja Dedinja nalazi se impozantni stambeni kompleks koji predstavlja vrhunac luksuza i udobnosti. Svaki stan je pažljivo osmišljen i predstavlja savršen spoj kvaliteta, luksuza i komfora a ovaj se dobija spajanjem dva stana od 124m2 i 80m2. Materijalizacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 990.000 €, 203,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu najlepšeg rezidencijalnog dela Dedinja, u mirnoj ulici vajara Đoke Jovanovića, prodaje se ekskluzivan stan od 203 m² u kvalitetno zidanoj predratnoj zgradi iz 1938. godine, sa svega tri stana. Osnovne karakteristike: • Površina: 203 m² • Struktura: petosoban stan • Sprat: visoko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 6.0, 220 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 209.94 m2, ostava, parking mesto u garazi u ceni stana, novogradnja iz 2022.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider što skuplji'
350.000 €
350.000 €
950.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 180,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.feniks.rs

Nov prelep stan na odličnoj lokaciji u mirnom delu Dedinja okružen zelenilom. Stan se nalazi u blizini kraljevog Belog Dvora i restorana Jerry. U neposrednoj blizini je Maxi, apoteka, kafići. Izgrađen je od najkvalitetnijeg materijala sa extra izolacijom i najkvalitetnijom pvc stolarijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.feniks.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je prostran stan od 220m2 sa dvorištem od 250m2 i garažom, smešten u prestižnom delu grada. Ovaj luksuzno opremljen stan pruža komfor i funkcionalnost kao u vili, idealan za porodični život i prijatna okupljanja. Karakteristike stana: Površina: 220m2 + dvorište 250m2 Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

LUX! Ekskluzivan 6.0 stan sa dvorištem 250m2, opremljen najsavremenijim uređajima i vrhunskim nameštajem, pružiće vam osećaj da ste sami u svom komforu, a okruženi zelenilom i prirodom! Velisava Vulovića, Beograd, Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, lux.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzan šestosoban stan u mirnoj ulici na Dedinju, u zgradi novije gradnje iz 2022. godine. Lokacija je izuzetno tiha i prestižna, u neposrednoj blizini Belog dvora, škola, internacionalnih institucija i svih sadržaja koji čine svakodnevni život komfornim i sigurnim. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj predivan LUX stan nalazi se u novoj manjoj zgradi na Dedinju u blizini Belog Dvora, miran, siguran kraj sa puno zelenila i luksuznih objekata, pored stana je prodavnica i mala šuma. Stan je uređen najkavalitetnijim i najsavremenijim materijalima, sav nameštaj je brendiran uglavnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi ! 4,0 Savski venac , Dedinje , Beli Dvor , 175m2 , Vpr / 4 , podno grejanje eg / toplotne pumpe , lift , perfektan , ultra luksuzan , dizajnerski uredjen stan , najkavalitetniji materijali , namestaj brendiran uglavnom Richmond , ostalo - pravljeno po meri , furnirani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini Belog dvora. Ova ekskluzivna adresa spaja mir i sigurnost, prirodno okruženje i privatnost sa neposrednom blizinom svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux novogradnja u rezidencijalnom delu Dedinja. Sta je nov, neuseljavan, kompletno opremljen. 2 parking mesta. Preporuka. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, 5 spavaćih soba, 2 kupatila, toalet, terasa, ostava. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan lux stan od 220m2 sa sopstvenim dvorištem (2,5 ara) na Dedinju u ulici Velisava Vulovica, u neposrednoj blizini Belog dvora. Stan se nalazi u novoj zgradi (2022g). Trostrano orijentisan, izuzetno osvetljen, komforan i luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika,dva....

 
 
 
 
+27%

Promena cene sa 750.000 € na 950.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 750.000 €
03.05.2026 - 950.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam izuzetno moderan i prostoran stan sa šest soba u najelitnijem delu Beograda – Dedinju. Ovaj savremeno dizajniran stan nudi sve što vam je potrebno za luksuzan i udoban život. Nalazi se u prestižnom naselju Dedinje, koje je poznato po svojoj mirnoj atmosferi i zelenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj predivan LUX stan nalazi se u novoj manjoj zgradi na Dedinju u blizini Belog Dvora, Miran, siguran kraj sa puno zelenila i luksuznih objekata. Stan je uređen najkavalitetnijim i najsavremenijim materijalima, sav namestaj je brendiran uglavnom Richmond, ostalo je pravljeno po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

ID 1026 - Ovaj predivan LUX stan, koji će vas sigurno ostaviti bez daha, nalazi se u novoj manjoj zgradi, na visokom prizemlju, na Dedinju u blizini Belog Dvora, miran, siguran kraj sa puno zelenila i luksuznih objekata. Odmah pored stana je prodavnica i šuma za one koji vole da šetaju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan na Dedinju , u mirnom i zelenilom okruzenom delu u blizini Belog dvora. Predstavlja savrsen spoj luksuza, privatnosti i komfora. Nalazi se u manjoj, novoj zgradi sa svega nekoliko stanova, pruza osecaj zivota u kuci, sa svim pogodnostima koje donosi moderan stan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno uređen i opremljen stan najkvalitetnijim i najsavremenijim meterijalima sa pozlaćenim detaljima. Uknjižen na 175m2, mereno 180m2 i terasa od 70m2. U stanu je podno grejanje, sistem fan coil (greje i hladi). Zgrada je nova, blizu Belog dvora, miran i siguran kraj pun zelenila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 929.000 €, 210,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji prodaje se luksuzno sređen stan. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, velikog trpezarijskog dela sa kuhinjom, dva kupatila, garderobera, ulaznog hodnika i dvorišta od 89m2. Iz svih prostorija postoji mogućnost izlaska u dvorište. Uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 907.300 €, 211,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u objektu Quartet 3-Lux penthouse Stan se nalazi u neposrednoj blizini privatnog dvorista koje sadzi decije igraliste, okruzeno zelenilom. Prilogadjeno sa porodicom sa decom, objekat sadrzi razlicite sadrzaje: kafice, restorane, lokale, ulozni lobi sa recepcijom, obezbedjenjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 180,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 180 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 135.72 m2, ostava, garaza u ceni stana, novogradnja iz 2022. godine. Prelepo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 185,00 m2 cca 4870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110015, II/, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, garaža(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude, stan u sklopu luksuznog kompleksa, idealno pozicioniranog u jednom od najelitnijih delova grada.Nalazi se u mirnom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 185,00 m2 cca 4870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110015, II/, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, garaza(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam fantasticnu nekretninu iz ponude, stan u sklopu luksuznog kompleksa, idealno pozicioniranog u jednom od najelitnijih delova grada. Nalazi se u mirnom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 180,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux novogradnja u rezidencijalnom delu Dedinja. Sta je nov, neuseljavan, kompletno opremljen. 2 parking mesta. Preporuka. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, 3 terasa, dvorište, ostava. agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 750.000 € na 900.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 180,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 750.000 €
03.05.2026 - 900.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno moderan i prostoran stan sa četiri sobe u najelitnijem delu Beograda – Dedinju. Ovaj savremeno dizajniran stan nudi sve što vam je potrebno za luksuzan i udoban život. Nalazi se u prestižnom naselju Dedinje, koje je poznato po svojoj mirnoj atmosferi i zelenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 180,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 180,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950.000 € na 899.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 899.000 €, 210,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 850.000 €
30.07.2025 - 950.000 €
10.04.2026 - 899.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lux stan u prizemlju nove zgrade. Dva dnevna boravka, u okviru jednog kuhinja, trpezarija, izlaz u baštu. Poseduje 4 spavaće sobe, 3 kupatila, ostavu. Iz stana se u istom nivou ulazi u garažu - gde stan ima dva perking mesta i veliku ostavu (za bicikl,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 871.000 €, 134,00 m2 cca 6500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

U prilici smo da vam ponudimo retko luksuzne i komforne nepokretnosti. Dedinje.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 868.000 €, 310,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107542, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp. Predstavljamo vam odličnu nekretninu iz ponude za izdavanje, kuću na mirnoj lokaciji na Dedinju. Po potrebi i dogovoru postoji mogućnost zakupa kuće opremljene nameštajem, ili polunameštene,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 855.000 €, 203,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

6.0, uknjižen 185m2, merena stvarna površina 203m2, CG, lift, interfon, video nadzor, KTV, internet, klima, kamin prostorije: hodnik, 6 prostranih salonskih soba, 2 kupatila, kuhinja, ostava, 3 terase Od Mostarske petlje do Doma Narodne skupštine, prostire se 1.600 metara duga ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 855.000 €, 185,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

-U ponudi je izuzetan salonski stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – u ulici Kneza Miloša, opština Savski venac. Nekretnina predstavlja idealnu kombinaciju elegancije, funkcionalnosti i prestižne adrese, pogodna kako za luksuzno porodično stanovanje, tako i za poslovnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 855.000 €, 203,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128735, I/IV, klima, lift, francuski balkon, uknjižen, stara gradnja, pogodan za pp, deljiv. Na prodaju izuzetan salonski petosoban stan u ulici Kneza Miloša. Stan je idealan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (advokatska kancelarija, predstavništvo i druge....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

LUX penthaus na Dedinju, opremljem vrhunskim italijanskim nameštajem i najsavremenijom tehnikom, na drugom spratu. Velisava Vulovića, Beograd Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 360m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX penthaus na Dedinju, opremljem vrhunskim italijanskim nameštajem i najsavremenijom tehnikom, na drugom spratu. Odlično pozicioniran, pogled ka svim delovima grada, četvorostrano orijentisan! Prostorije: ulazni deo, ogroman dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 842.000 €, 169,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

SPOJ PRIRODE I PRESTIŽA NA DEDINJU U mirnoj, ušuškanoj ulici Dedinja, u blizini borove šume Belog dvora, nalazi se ekskluzivni stambeni kompleks koji nudi vrhunski komfor, privatnost i prelepu prirodu, a sve to nadomak centra grada. Ovde je svaki detalj pažljivo osmišljen – od vrhunskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 832.000 €, 260,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111377, spratna, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaža(2), dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp, vertikala. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude za izdavanje, kuću u mirnom kraju najelitnijeg dela grada, ušuškanu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 804.000 € na 828.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 828.000 €, 138,00 m2 cca 6000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 804.000 €
27.03.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan sa tri spavaće sobe i pogledom na Savu, Novi Beograd, Kalemegdan i Most na Adi u BW Victoria predstavlja retku i ekskluzivnu ponudu na tržištu nekretnina i nudi moderan i luksuzan način života sa fokusom na komfor, lokaciju i dodatne sadržaje. Prostran i svetao stan sastoji se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 266)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>