• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider što manji 130 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider što manji 130 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider što manji 130 m2

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider što manji 130 m2" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 3.890 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosečna cena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.800 €, 124,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličan četvorosoban stan u ulici Velisava Vulovića na Dedinju u zgradi iz 2006. godine sa svega osam stanova. Stan se sastoji se od dva nivoa. Na prvom se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, gostinski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 590.000 €, 118,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U prestižnom kompleksu Beograd na vodi, u okviru objekta BW Aurora, u ponudi je luksuzan četvorosoban stan površine 118 m², smešten na osmom spratu moderne zgrade sa liftom i video nadzorom. Ova nekretnina predstavlja vrhunac savremenog stanovanja, uz mogućnost korišćenja i u poslovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider što manji 130 m2'
480.000 €
480.000 €
600.170 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 375.000 €, 120,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 4.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Savski Venac-Dedinje (Beli dvor), , Miloja Đaka, 120m2, 375000 eur Agencijska provizija 2% Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 623.012 €, 124,00 m2 cca 5020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.800 €, 124,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan u ulici Velisava Vulovića na Dedinju u zgradi iz 2006. godine sa svega osam stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 613.805 €, 124,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu prestižnog naselja Dedinja nalazi se impozantni stambeni kompleks koji predstavlja vrhunac luksuza i udobnosti. Svaki stan je pažljivo osmišljen i predstavlja savršen spoj kvaliteta, luksuza i komfora. Materijalizacija stambenog projekta koristi visokokvalitetne materijale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 600.170 €, 124,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117227, I/III, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, ulaz mermerni, u izgradnji, garaza, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo stan u izgradnji na prestiznoj lokaciji Beograda, na Dedinju. Stan se prostire na ukupnoj povrsini od 124....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 378.000 €, 126,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

DEDINJE – stan sa karakterom u zgradi od samo 7 stanova, uz šumu, u blizini Chartwell International School Na jednoj od najlepših mikro-lokacija na Dedinju, u mirnoj slepoj ulici koja se nastavlja direktno na šumu, nalazi se stan koji pruža retku kombinaciju privatnosti, prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 126,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se izuzetan, trostrano orijentisan stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu, u ulici Neznanog junaka. Stan se odlikuje neverovatnom funkcionalnmošću i obiljem svetlosti tokom celog dana. Uknjižen je na 112m2 grejne površine + dve terase od 11m2 i 3m2 što čini ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 378.000 €, 126,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dedinje – komforan četvorosoban stan sa velikom terasom i garažom Na mirnoj i zelenoj lokaciji u elitnom delu Dedinje, u blizini KBC Dragiša Mišović, prodaje se prostran i svetao stan u potkrovlju kvalitetne zgrade sa 3 sprata, uvučene od glavnih saobraćajnica i okružene zelenilom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 126,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u mirnom i najlepšem delu Dedinja, okružen zelenilom. Veliki dnevni boravak sa kaminom i izlaskom na veliku terasu površine 20m2. Izuzetno svetao stan, za svaku preporuku. Postoji mogućnost kupovine garaže od 25m2. Prostorije. Veliki dnevni boravak, spavaća soba sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.000 €, 128,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se fenomenalan 4.0 stan-dupleks, 128 m2 uknjiženo, mereno 144m2, sa dva pripadajuća parking mesta i uređenim delom za odmor u zelenilu dvorišta oko zgrade. Odlična lokacija sam vrh Dedinja na 200m od Kraljevskog kompleksa Beli dvor, pored zgrade Zepter muzeja a preko puta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, namešten stan, 4.0, eg-gas, 2/2, dve terase, parking. Uknjižen nov 4.0 soban stan na 2 spratu. Sastoji se od dnevne sobe sa izdvojenom kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i dve terase. Stan ima pripadajuće parking mesto kao i podrum-ostavu. Dvostrano je orijentisan sever-jug....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 676.000 €, 130,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 3. 0, 130m2 (terasa 19, 66m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom objektu, u ulici Heroja Milana Tepića na Dedinju. Smešten je u mirnoj porodičnoj zoni, u urbanom i prestižnom delu Beograda. Prednost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 312.000 €, 130,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj izvanredan četverosoban stan u rezidencijalnom delu Dedinja pruža 138m2 luksuznog prostora sa tri spavaće sobe, 3mč (2 kupatila i toalet) terasom i lođom, trostrano orijentisan (ne gleda na ulicu). Kompletno renoviran i sveže okrečen, stan je opremljen modernim nameštajem i pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 566.000 €, 130,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95451, II/III, klima, lift, terasa, uknjižen, u izgradnji, fasada nova, garaza. U prilici smo da vam ponudimo lux stanove u srcu Dedinja u mirnoj ulici. Blizina Maksija vrtića internacionalnih skola. Zgrada vrhunskog kvaliteta Stolarija troslojni staklopaket, sigurnosna....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 635.173 € na 644.700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 644.700 €, 131,00 m2 cca 4920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 0 €
04.03.2026 - 635.173 €
15.05.2026 - 644.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 528.000 €, 132,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U rezidencijalnom delu Dedinja, prodaje se odličan, lux četvorosoban stan na dva nivoa. Nalazi se na drugom spratu u zgradi novije gradnje, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Prvi nivo je organizovan kao dnevna zona za okupljanje porodice, slavlja i druženja dok je drugi nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 871.000 €, 134,00 m2 cca 6500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

U prilici smo da vam ponudimo retko luksuzne i komforne nepokretnosti. Dedinje.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 804.000 € na 828.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 828.000 €, 138,00 m2 cca 6000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 804.000 €
27.03.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan sa tri spavaće sobe i pogledom na Savu, Novi Beograd, Kalemegdan i Most na Adi u BW Victoria predstavlja retku i ekskluzivnu ponudu na tržištu nekretnina i nudi moderan i luksuzan način života sa fokusom na komfor, lokaciju i dodatne sadržaje. Prostran i svetao stan sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja ekskluzivan petosoban stan za prodaju na Dedinju, u jednoj od najprestižnijih rezidencijalnih zona Beograda. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu Dedinja, u neposrednoj blizini Belog Dvora i Američke ambasade, u pravoj oazi mira....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

5,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora i Americke ambasade , ekskluzivna ponuda , 140m2 uknjizena kvadratura , II +III sprat , cg / gas + eg / struja , bez lifta , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , prostran , izrazito svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.000 €, 140,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks na prodaju - Dedinje, Majora Jagodića, 140 m2, 520.000 EURNa prodaju jedinstven, luksuzno namešten četvorosoban dupleks površine 140 m2, smešten na drugom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata, u ulici Majora Jagodića na Dedinju, preko puta Američke ambasade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 536.000 €, 140,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Dedinju kod Belog dvora nalazi se ovaj lux stan četvorosoban po strukturi. Kompletno namešten posebnim komadima stilskog nameštaja , umetničkih slika. Odlično organizovan sastoji se iz antrea , gostinjskog toaleta , dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatilom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 408.900 €, 141,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mirnom obodu Dedinja, u ulici Miloja Đaka, prodaje se prostran i svetao četvorosoban dupleks stan od 141m2. Ovaj stan, idealan za porodični život, smešten je u kvalitetnoj zgradi građenoj pre 15-tak godina. Donja etaža nudi praktičan i funkcionalan raspored: odvojena kuhinja, toalet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet, ktv, video nadzor. Ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa nalazi se na Dedinju i prostire izemeđu ulica Baje Pivljanina i Milana Blagojevića Španca.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Aleksandra Tirnanica Tirketa, 4.0, 142 m2 sa terasom, lodjom i 2 balkona, I od II sprata, dupleks, eg-gas, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, parking mesto u garazi u ceni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa 4. 0, 142m2 (dve terase + lođa + dva francuska balkona 58m2), I+II, EG, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža U ponudi odličan stan/dupleks na izuzetnoj lokaciji. Trostrano je orijentisan i nalazi se u zgradi bez lifta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 470.000 €, 142,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 142 m2, podrum od 30 m2, dvoriste oko 45 m2, garaza u zakupu (mogucnost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 29)

<< <1> >>