• GoHome Professional
stanovi NOVI SAD novogradnja lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi NOVI SAD novogradnja lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi NOVI SAD novogradnja lift

  • Za upit "stanovi novi sad novogradnja lift" pronađeno 1 729 nekretnina - prosečna cena 2.671 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 148.764 €, 61,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130732, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavaće sobe 10,07m2 i 10,34m2. 2 KUPATILA: 8,15 m2 i 8,15 m2. Dnevni boravak 16,01 m2 . I prelepa terasa od 4,19 m2. Stan je dvostrano okrenut što mu daje poseban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 63.600 €, 24,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126970, I/VI. *SATELIT LUX* 24m2 - NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Stan je izuzetno osunčan i svetao.Blizina škola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan na jednoj od traženih lokacija. Potpuno nov, fantastičnog rasporeda,dve spavaće sobe , terasa, lift.Vredi pogledati, za dodatne informacije pozovite naše agente nekretnine! .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad novogradnja lift'
244.200 €
422.300 €
174.000 €
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 297.570 €, 107,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam specifičan stan u novogradnji na Limanu 3 u blizini Limanskog parka. U pitanju je duplex stan u dve etaže, na prvoj etaži je ulaz i stepenice za drugu etažu na kojoj se nalazi ostatak stana, dnevna soba, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe i ostava, komforno kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 320.000 €, 140,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118908, V/, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, garaza, podrum, ostava. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju odličan moderno uređen trosoban penthaus od 140m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojeno kupatilo i toalet, dve lepe spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 316.200 €, 145,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus 145 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.100 €, 57,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 57 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Visokom prizemlju, ulično je orijentisan ima odvojenu spavaću sobu, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.220 €, 87,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Južni Telep-Direktna prodaja-Uknjižen Četvorosoban Dupleks 87 m2 u blizini Lazine Gimnazije i Limana-mogućnost kupovine i Garaže 16 m2... Novogradnja Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 275.500 €, 106,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 44,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

* VENIS Nekretnine * PRODAJEMO – NOVO NASELJE ulica Anđe Ranković - NOV dvosoban stan 44m2, 4 sprat od 4, lift, terasa, cg, grejanje. Stan se nalazi u blizini gradskog saobraćaja, marketa i škole. UKNJIŽEN - NEUSELJAVAN CENA 144200 Evra Novo Naselje Anđe Ranković 44 m2 - 144200 E....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.440 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 84 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan-duplex , novije gradnje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 127.500 €, 37,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi jednoiposoban stan u Novom naselju, u ulici Stanoja Stanojevića. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stan ima površinu od 37m2, nalazi se na visokom prizemlju u novogradnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 178.240 €, 56,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO vam predstavljam ovaj komforan dvoiposoban stan u luksuznoj zgradi na najtraženijoj lokaciji. U blizini sve što je neophodno za život, marketi, škole, parkovi, autobuske linije, kafići Stan se nalazi u odličnoj zgradi u novogradnji. Pažljivo je vođeno računa o izgledu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 244.400 €, 73,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Trosoban stan 73 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.920 €, 70,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kvalitetna novogradnja, useljiva na proleće 2026. godine. CENA 151.920 eur + PDV + 3 % provizije ODLIČAN raspored Drugi sprat, terasa, lift Zgrada u središnjem delu Telepa Mihailo 064/823- 6600 Prikaži broj Agencijska šifra - 1101430 Trosoban stan, Novi Sad - Telep....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 100.790 €, 36,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na još boljoj lokaciji. Idealno za stanovanje kao i za izdavanje. U pitanju je jednoiposoban stan sa odličnim rasporedom u novogradnji, 36m2, uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi, tako da je takođe moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 145.500 €, 41,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 41 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 83.690 €, 25,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Jednosoban stan 25 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 156.100 €, 59,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Lep Trosoban stan 59 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 168.100 € na 174.650 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 174.650 €, 45,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.10.2025 - 168.100 €
28.03.2026 - 174.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 45 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na prvom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu izgradnju i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 511.550 €, 175,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Veeliki Petosoban Dupleks 175 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI... Stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, lepe orijentacije, stan ima četiri spavaće sobe, četiri kupatila, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.200 €, 74,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*KUPITE STAN IZ SNOVA* Prodajemo u Pogodnom delu Novog Sada Odličan Četvorosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Trećem Spratu dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi i koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju izuzetno lepo uređen dvoiposoban stan na Telepu, površine 59 m², na 2. spratu moderne urbane vile. Stan se prodaje kompletno namešten, sa pažljivo biranim nameštajem i detaljima, bez dodatnih ulaganja – spreman za useljenje ili izdavanje. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.200 €, 60,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Trosoban stan 60 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Klima Lift Centralno grejanje Novogradnja Terasa Bulevar Patrijarha Pavla Sprat: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 399.200 €, 114,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.09.2025. - 399.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban stan 114 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Prvom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 453.200 €, 144,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

NOV LUKS PENTHOUSE NA JEDNOJ OD NAJTRAZENIJIH LOKACIJA U GRADU!!! Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 248.990 € na 267.700 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 267.700 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.10.2025 - 248.990 €
28.03.2026 - 267.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 178.450 €, 99,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.260 €, 37,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 37 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.800 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 236.400 €, 85,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Veliki Četvorosoban PentHaus 85 m2 sa pripadajućom krovnom Terasom od 110 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Petom spratu, lepe orijentacije u mirnom kraju, re pogodan je za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 57,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Trosoban stan 57 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na petom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.500 €, 30,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126516, I/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* - 30 m2 SA PDV, NOVA LOKACIJA u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Okrenuta ka dvoristu.. Stan sa terasom bice opremljen interfonom, sigurnosnim kamerama, centralnim grejanjem. Vrhunska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.750 €, 36,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 255.650 €, 73,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 73 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Trećem Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI. Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Novogradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 161.700 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvoiposoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov Parket, Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom, Kupatilske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.000 €, 47,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 47 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvostrane je orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov Parket, Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom, Kupatilske....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 574)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>