• GoHome Professional
stanovi NOVI SAD novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi NOVI SAD novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi NOVI SAD novogradnja

  • Za upit "stanovi novi sad novogradnja" pronađeno 5 085 nekretnina - prosečna cena 2.484 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 107,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2022.,

www.indomio.rs

Strukturno odličan četvorosoban stan, potpuno nov, odmah useljiv! Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Za kupce prve nekretnine mogućnost refundacije PDV-a. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.500 €, 39,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . PDV za kupce I stana. Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.970 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov, neuseljavan stan u mirnom delu grada, na samo nekoliko minuta od glavnih dešavanja. Stan poseduje veliku dnevnu sa tri spavaće sobe, 2 kupatila i prostranu terasu.Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Veličine je 77,27m2. Za više informacija pozovite - 0668442288.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad novogradnja'
265.250 €
113.300 €
104.980 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.060 €, 68,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetna nekretnina sa odličnim rasporedom prostorija. Stan u novogradnji, odma useljiv, u lepoj i kvalitetno gradjenoj zgradi na Adicama. Funkcionalnog rasporeda sa dve terase, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i tri spavaće sobe. Grejanje na toplotne pumpe, podno. Parking ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 127.500 €, 37,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi jednoiposoban stan u Novom naselju, u ulici Stanoja Stanojevića. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stan ima površinu od 37m2, nalazi se na visokom prizemlju u novogradnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 44,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan renoviran stan u čistoj i urednoj zgradi. U neposrednoj blizini se nalazi dom zdravlja, vrtić, igralište za decu, puno zelenila, parking mesta, velikih marketa, sve što je potrebno za normalan i komforan život. Uknjižen je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 316.200 €, 145,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus 145 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 92.180 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.100 €, 57,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 57 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Visokom prizemlju, ulično je orijentisan ima odvojenu spavaću sobu, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.220 €, 87,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Južni Telep-Direktna prodaja-Uknjižen Četvorosoban Dupleks 87 m2 u blizini Lazine Gimnazije i Limana-mogućnost kupovine i Garaže 16 m2... Novogradnja Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 38,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Grbavica! Interensanta i poznata lokacija po mnoštvu sadržaja koje poseduje kao i same pozicije. Blizina fakulteta, autobuskih stajališta, vrtića, marketa, pekara itd. Jednoiposoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 183.000 € na 165.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 185.000 €
18.04.2026 - 183.000 €
21.04.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 1054440 NOVI SAD ALIBEGOVAC TROIPOSOBAN STAN 78M/2 Nov, sa upotrebnom dozvolom, četvorosoban porodični stan u naselju Hollywood Hill O stanu Tihomira Arsića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.720 €, 52,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Južnom Telepu Lep Dvosoban stan 52 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ima odvojenu spavaću sobu i Lepu Terasu, dvorišno je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija Grejanje je Podno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 275.500 €, 106,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.800 €, 54,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan na najtraženijoj lokaciji. Za više informacija o ovoj nekretnini, kontaktirajte naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 98.360 €, 43,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan u novogradnji na Novoj Detelinari. Zgrada je odličnog kvaliteta i najsavremenije opreme, bambusov parket, pvc stolarija, sigunosna ulazna vrata i odlična keramika. Odlična lokacija kako za život tako i vrlo pogodno za izdavanje. Uknjižen 1/1. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 44,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

* VENIS Nekretnine * PRODAJEMO – NOVO NASELJE ulica Anđe Ranković - NOV dvosoban stan 44m2, 4 sprat od 4, lift, terasa, cg, grejanje. Stan se nalazi u blizini gradskog saobraćaja, marketa i škole. UKNJIŽEN - NEUSELJAVAN CENA 144200 Evra Novo Naselje Anđe Ranković 44 m2 - 144200 E....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.640 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Grbavica , nov stan . Agencijska oznaka . Prodaje se nov , neuseljavan suterenski stan u mirnoj ulici na Grbavici . Deo naselja koji je miran . Stan je novoj lepoj, kvalitetno zidanoj zgradi. Stan je dovoljno osvetljen , polu namešten , odmah useljiv. Na podu je kvalitetan tarket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 234.000 €, 78,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1041767 NOVI SAD, CENTAR, NOV, NEUSELJAVAN, 79m2 TROSOBAN. Ekskluzivna prodaja odličnog trosobnog stana. Trosoban , dvostrano orjentisan. Stan je dodatno rađen u odnosu na osnovu opremu. Kuhinja je odvojena sa svojim prozorom na svetlarnik. Stan ima posebno taolet i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 65.000 €, 39,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054436Prodaja Stanova Novi Sad-Veternik.jednoiposoban 39m2. Novogradnja u mirnom delu Veternika, na pristupačnoj lokaciji. Stan u prizemlju uknjižen kao Garaža, koji se prodaje komplet namešten sa novim nameštajem. moderna i jako lepa kuhinja sa svim elementima, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 42,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban, odličan, nov, neuseljavan stan! Prelepa, velika zastakljena terasa sa portalima koji se otvaraju. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Stan ima poseban ulaz, a dobija se parking mesto uz stan. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 60,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130779, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 3,0-ban stan 60 m2, LUX STEPENIŠTE - okrenut dvorištno. Privatni ulaz do stana. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 24 m2, 2 spavaće sobe. Okrenut dvorišno. Juzna strana. Blizina škola, fakulteta, državnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.800 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 307.970 €, 60,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Stara Detelinara. Namešten, dizajnerski uređen dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom koja je opremljena španskim granitnim pločicama velikog formata, Blanco ugradnim elementima (sudopera, slavina sa izvlačnim tušem i izvlačna kanta za smeće),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 45,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se lep stan na popularnoj lokaciji. Kompletno i kvalitetno renoviran pre godinu dana. U ceni ostaje kuhinja. Uknjižen 1/1. Potreban duži rok iseljenja. Pozovite za više informacija. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.440 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 84 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.500 €, 72,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov stan u tek useljenoj zgradi, Laze Lazarevića. Cena je sa pdv-om. Odlična ponuda, uknjižen, dve spavaće, terasa. Kontakt: 062 7445 42 , 063 7445 379Lav 2020 nekretnine.  - Šifra nekretnine: 1000313 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 84.460 €, 82,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2022.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv, dvorisno orjentisan, kvalitetna gradnja, cena sa pdv-om .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 370.500 €, 109,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni kompleks od 2 lamele sa stanovima raznih struktura i kvadratura. Kvadrature se kreću od 39m2 do 110m2 a strukture stanova od dvosobnih do četvorosobnih.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan-duplex , novije gradnje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 52.000 €, 43,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.gsigma.rs

Nov stan, u novoizgrađenoj zgradi u Petrovaradinu. Ulica Preradovićeva 63 a. Stan se nalazi u suterenu stambene zgrade. Površine 43 m2. Lokacija je odlična u blizini centra Petrovaradina i svih bitnih dešavanja zgrada je uvučena i sklonjena od gradske buke. Mogućnost parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 159.042 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053178.. SATELIT, NOVOGRADNJA, DVOSOBAN STAN 47M2.. Predstavljamo Vam stanove svih struktura u novogradnji na top lokaciji u Novom Sadu - objekat se zida najkvalitetnijim materijalima, sa vrhunskom opremom završnih radova uz mogućnost odabira opreme po želji kupca. Ceo projekat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 339.900 €, 112,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokacjij u novogradnji. Četvorosoban nov neuseljavan stan sa prostranim osvetljenim i prelepim dnevnim boravkom otvorenog tipa koji je spojen sa kuhinjom i trpezarijskim delom i mogucnošću izlazska na terasu, tri spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 280.000 €, 96,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Pap Pavla. Predstavljamo četvorosoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Osnovne škole ´ Petefi Šandor ´, Bulevara oslobođenja i više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čini ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 178.240 €, 56,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO vam predstavljam ovaj komforan dvoiposoban stan u luksuznoj zgradi na najtraženijoj lokaciji. U blizini sve što je neophodno za život, marketi, škole, parkovi, autobuske linije, kafići Stan se nalazi u odličnoj zgradi u novogradnji. Pažljivo je vođeno računa o izgledu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 31,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Jednoiposoban stan 31 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u visokom suterenu zgrade, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan ima odvojenu spavaću sobu, predsoblje, kuhinju i mokri čvor grejanje je centralno OBAVEZNO POGLEDAJTE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.120 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo trosoban stan. Ponuda proverenog investitora. Izdvajamo: Novogradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 107.200 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** 67 m2, 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba , velika 31 m2. 2 terase. Polozaj: dvostrano. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima zivot cini srecnim!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 244.400 €, 73,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Trosoban stan 73 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 679)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>