• GoHome Professional
stanovi NOVI SAD novogradnja - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi NOVI SAD novogradnja - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi NOVI SAD novogradnja

  • Za upit "stanovi novi sad novogradnja" pronađeno 5 079 nekretnina - prosečna cena 2.484 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • kablovska
    • interfon
    • uknjižen
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 72.100 € na 77.250 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2025 - 72.100 €
21.03.2026 - 77.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna Prodaja* Prodajemo u Adicama Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Prizemlju, svetao je i funkcionalan papirološki se vodi kao Garaža ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata, zatvorena Terasa sa kuhinjskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 178.450 €, 99,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 76.640 €, 31,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fantastičnu i veoma komfornu garsonjeru,u pitanju je nov tek završen kompleks zgrada. Zgrada je tek završena a stan nije useljavan. Stan se nalazi na svega nekoliko minuta od svih važnijih lokacija u gradu kao što su fakultet, Spens, Promenada, centar. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 83.690 €, 25,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Jednosoban stan 25 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 58,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu Lep Trosoban stan 58 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Poslovni Apartman nalazi se u Suterenu zgrade, dobre orijentacije, svetao je i funkcionalan, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov, moderno uređen stan 45m2 – odmah useljiv! CENA 129,000 + agencijska provizija od 3% Agencijska oznaka stana 1100623, Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla . Kompletno opremljen nameštajem i uređajima (bez ličnih stvari), bez dodatnih ulaganja. Mirna jednosmerna ulica,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 124.630 €, 42,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo u Adicama Uknjižen Dvosoban Stan od 42 m2 na Odličnoj Lokaciji... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan trosoban stan, u novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je useljiv po isplati, nema nikakvih ulaganja, prodaje se kompletno namešten izuzev ličnih stvari. Sigurnosna ulazna vrata, parket, PVC stolarija. Uknjižen 1/1. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 320.000 €, 119,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053836, NOVI SAD, SEVERNI TELEP, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, PETOSOBAN PENTHOUSE 119m2 SA TERASOM OD 70m2 u CENI! Poštovani KLIJENTI, predstavljamo VAM, NOV petosoban stan u novoj , prelepoj zgradi na Severnom telepu. Projektovan je na dva nivoa. Nalazi se, izolovan od ostalih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.680 €, 41,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Potpuno nov, useljiv po isplati, prelep nov stan u rezidencionalnom kompleksu. Za više informacija pozvati. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 57,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Trosoban stan 57 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na petom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.450 € na 133.300 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.300 €, 43,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 135.450 €
12.05.2026 - 133.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054115.. SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43M2.. Na izuzetnoj lokaciji, u blizini Kisačke ulice, prodaje se NOV, neuseljavan dvosoban stan u zgradi renomiranog investitora. Lokacija na kojoj se nalazi zgrada je odlično povezana i lako pristupačna iz svih delova grada. Zgrada je useljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 265.000 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PODBARA, 4.0, 78m² ++|++ Nov četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra grada i Keja. Nalazi se u novoizgrađenoj visoko kvalitetnoj zgradi na II. spratu sa liftom. Komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu, 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 102.240 €, 53,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

NAŠA PREPORUKA!!! Nudimo Vam na prodaju trosoban stan, nov i odmah useljiv. Odličan kvalitet gradnje, podno grejanje na gas, stolarija, keramika, kao i ostala oprema je u mnogo višem kvalitetu od ostalih zgrada u okruženju. Svaki stan ima svoj kotao, ugrađen klima uređaj i parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.000 €, 49,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118567, I/I, terasa(2), uknjižen, nov, parking. Prodaje se uknjizen 1/1 komforan stan bez tereta, u urbanoj vili od samo 4 stambene jedinice. Zgrada je izgradjena 2020g. i ima odlicnu toplotnu i zvucnu izolaciju, pvc stolariju i sigurnosna vrata. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 86.400 €, 32,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada se sastoji od 86 stambenih jedinica i 86 garažnih mesta, sa planiranim završetkom radova 30. aprila 2027. godine. U ponudi su jednosobni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 83.840 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Dvosoban stan 37 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.260 €, 37,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 37 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 265.100 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni kompleks od 2 lamele sa stanovima raznih struktura i kvadratura. Kvadrature se kreću od 39m2 do 110m2 a strukture stanova od dvosobnih do četvorosobnih.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.800 €, 96,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

40981, 063 547 298 Branka, Na prodaju četvorosoban, komforan, porodični stan. Lokacija: Novi Sad, TelepKvadratura: 96 m2 Broj soba: 4 + odvojena kuhinja + 2 kupatila Spratnost: 2/3 Grejanje: Na gas, samostalno, stan ima svoje brojilo i kotao na gas za grejanje stana i sanitarne vode....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 62.570 €, 45,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja, kvalitetna gradnja. Novo u ceni - plaćen porez (na prenos apsolutnih prava). Kupac plaća samo overu kod notara. Svaki stan svoj gasni kotao, za grejanje i toplu vodu. Odlična lokacija, blizu Telepa. Sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, hrastov parket odlična keramika.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 160.000 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054003 GRBAVICA, 2.5, 54m2 SA PARKING MESTOM U CENI Predstavljamo vam izuzetnu priliku na tržištu – moderan dvoiposoban stan od 54m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten na prvom spratu zgrade sa liftom, na atraktivnoj i traženoj lokaciji. Stan odiše funkcionalnošću i komforom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 65.450 €, 38,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat predstavlja odličnu priliku za kupovinu kvalitetnog stana po povoljnoj ceni, kako za život tako i kao investiciju u okviru ponude prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.350 €, 43,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji sa mogućnosti povrata PDV-a .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 131.600 €, 47,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska šifra - 1102367. Cena 131.600 eur + 3% provizije. NOV - odmah useljiv dvosoban stan u kvalitetnoj novoj zgradi na Telepu. Stan se nalazi u luksuznom kompleksu zgrada koji poseduje uređeno dvorište pod nazorom, rampom i čuvarom na ulazu u kompleks. Mogućnost kupovine garažnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 114,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2023.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Nov Veliki PentHaus 114 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata, terasa, lift....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.480 €, 73,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan, novogradnja, u zgradi kvalitetne i dobro opremljne izgradnje, lep raspored. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 92.180 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 140.200 € na 132.900 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 132.900 €, 48,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.08.2025 - 148.860 €
20.09.2025 - 140.200 €
21.03.2026 - 132.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052627, NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN, 48M2, POVRAT PDV-A Nudimo Vam nov, prelep dvosoban stan, modernog stila i dizajna. Kuhinja je u sklopu komfornog dnevnog boravka. Izlaz na terasu je takođe iz dnevnog boravka. Spavaća soba je prostrana i svetla. Grejanje je podno na gas.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 96.540 €, 36,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na Grbavici u ulici Kolo srpskih sestara koja jedna od najatraktivnijih ulica u ovom bogatom delu grada. Lokacijski je smešten bliže Limanu pa samim tim može biti odlična nekretnina za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 114.330 €, 60,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 161.000 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalazi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Novogradnja Kablovska Klima.

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 155.750 € na 172.900 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 172.900 €, 46,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2025 - 155.750 €
28.03.2026 - 172.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 46 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.900 €, 45,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Nov Jednoiposoban stan 45m Telep Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Laze Lazarevića Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 45m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.580 €, 61,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je sjajan, nov stan u kvalitetnoj i pouzdanoj zgradi! Nalazi se u manjoj ulici odlično povezanoj sa ostatkom grada, a sam stan je strukturno odličan, veoma svetao i moderno opremljen nameštajem i tehnikom. U dvorištu zgrade je parking mesto koje pripada vlasniku stana i uračunato....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 157.500 €, 90,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049840 VETERNIK, VETERNIČKA RAMPA, TROIPOSOBAN STAN 90 M2 <span style="font-size:12.0pt; font-family:" times="" new="" roman",serif;mso-fareast-font-family:"times="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1"=""> Cena sa PDV-om. Nov <span style="font-size: 12.0pt;font-family:"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 94.760 €, 30,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U najtraženijem delu Novog Sada, nudimo Vam extra dobar, nov i useljiv jednoiposoban stan. Stan je dvorišno orjentisan, istočna strana i u visini je prvog sprata. Cena stana je sa pdv-om. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.000 €, 82,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41524, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se odličan Duplex useljiv. Nov, cena je sa PDV-om. Četvorosoban na odličnoj lokaciji, Grbavica. Kvadratura stana 82m2 terasa je gratis, nije u kvadraturi stana, Komforan i svetao. Dva kupatila. Može da se kupi i garažno mesto 18.000eura Grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 672)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>