• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs parking do 120000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura" pronađeno 9 581 nekretnina - prosečna cena 1.415 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 119.480 €, 39,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Kolo srpskih sestara. Izdvajamo iz ponude lep, po strukturi jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoji i atraktivnoj lokaciji za stanovanje, u neposrednoj blizini TC Promenada i Merkator, Limanske pijace, Bulevara cara Lazara, nekoliko obrazovnih ustanova....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 119.480 €, 61,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju u Petrovaradinu. U pitanju je manja zgrada za porodično stanovanje. Oprema koja se koristi je izuzetno kvalitetna, dugotrajna i moderna. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, ambulante, prodavnica Miran je kraj, a i parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.480 €, 48,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Prelep stan na Telepu*** Komforan jednoiposoban stan 48m2,na Bulevaru Patrijarha Pavla,sredina bulevara,bliže limanima.Stan se nalazi na 4 spratu,potkrovlje bez kosina i nije poslednji sprat,iznad su dupleksi. Lepo i uredno održavan,prostorije lepih dimenzija,sa odvojenom spavaćom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 120.100 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan u izgradnji sa maksimalno iskorištenim svakim kvadratom, idealnog rasporeda sa dva mokra čvora i parking mestom. U neposrednoj blizini je novi Dom Zdravlja, Vrtić, Osnovna Škola, autobuska stanica, marketi Cena je izražena sa PDV-om. Za više infomracija kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.100 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, 50.70m2, na 1. spratu kvalitetne gradnje u mirnoj ulici blizu svih sadržaja potrebnih za život. na Telepu. Zgrada se nalazi izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu-lođu.....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 120.100 €, 108,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109515, I/I, 3a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, mogućnost proširenja, horizontala. U neposrednoj blizini Aqua parka i planine Bukulje, na samo 70km od Beograda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 119.400 €, 39,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*EKSKLUZIVA*.Prodajemo na Grbavici Uknjižen Jednoiposoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJIStan je svetao i funkcionalan bez ulaganja nalazi se na visokom prizemlju, ulične orijentacije..Grejanje je centralno STAN SE PRODAJE SA PARKING MESTOM više informacija na tel. 065/385....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 119.400 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 79,60m2 i po strukturi je četvorosoban. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Prvi nivo se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe, kuhinjsko trpezarijskog dela, toaleta i velike terase.....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 119.350 €, 55,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 119.350 €, 55,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 119.350 €, 55,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajemsauna, fitnes, restoranai, parking Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art.nsgroup@gmail.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 120.110 €, 51,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Urbana vila sa svega 6 stanova u izgradnji, na mirnoj lokaciji par minuta udaljenoj od Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. U cenu stana uračunat je PDV, tako da je moguća refundacija za kupce prvog stana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. U dvorištu parking mesta. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 119.260 €, 70,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 119.250 €, 70,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007420.Prodaje se troiposoban stan od 70.17 m2 na drugom spratu zgrade u izgradnji na Adicama, od kvalitetnog investitora. Rok izgradnje je Jun 2026. Savršen izbor za porodični život ili investiranje, miran kraj Adica.- Uredna dokumentacija- Mogućnost kupovine parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.200 €, 44,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji od renomiranog investitora sa dugogodisnjim iskustvom u gradnji stambenih zgrada. Visok nivo opreme i materijala koji se koriste za izgradnju. Uredna dokumentacija. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a. Parking i garazna mesta u ponudi. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 119.170 €, 44,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je jednoiposoban stan na odlicnoj lokaciji. Stan je opremljen i u cenu je ukljucen kompletan namestaj i uredjaji. Zgrada poseduje parking mesta u dvoristu uvek dostupna za vlasnike stanova(autorizacija putem broja telefona). Stan je na drugom spratu, zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 119.140 €, 43,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam dvosoban stan površine 43m2 u izgradnji visokog kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na kalolimetre, što omogućava kontrolu potrošnje i uštedu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada, na Novom Naaselju, okružen zelenilom i svim sadržajima neophodnim za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.120 €, 46,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 120.150 €, 89,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzan četvorosoban stan, smešten u novoizgrađenoj zgradi. Ovaj prostrani stan nudi vrhunski komfor, kvalitet i panoramski pogled na grad – idealan za savršen porodični život ili za one koji žele ekskluzivan životni prostor u centru Beograda. Struktura stana: Svetla....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, kvalitetne novije gradnje, na odličnoj lokaciji u naselju Stara stočna pijaca. Kuća je po spratnosti Su+Pr+Sp+Pot, ukupne korisne površine oko 300м2 i nalazi se na placu od 465m2. Unutrašnji prostor je povezan unutrašnjim stepenicama. U suterenu je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 119.000 €, 52,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u blizini crkve Svetog Nikole, nedaleko od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život ili izdavanje. Stan je kvadrature 52m2, nalazi se na III spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi. Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 119.000 €, 127,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u selu Baličevac, udaljenom oko 15km od Niša, u opštini Merošina, sa okućnicom i pomoćnim ekonomskim objektima. Kuća je savremene arhitekture, moderne i kvalitetne gradnje, površine u osnovi 127m2, 9.4m puta 13.6m, korisne površine 240m2. Sastoji se od četiri stepenasto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 352 Opis stana: • Površina: 59,90m2 (plus 25m2 neuknjiženo) • Lokacija: mirna ulica, Novi Beograd • Moguća zamena za stan na Novom Beogradu Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: • Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom • Spavaću sobu • Dve terase • Kupatilo na donjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude potpuno nov lux stan, od 60m2, sa dodatno uređenim tavanskim prostorom od 25m2, koji ima vlastito kupatilo. Stan se sastoji od hodnika, open space prostora (kuhinja + trpezarija + dnevni boravak), koji izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe, koja takođe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 119.000 €, 54,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemunsko naselje Altina u zgradi iz 2017, odličan, dvosoban, uknjižen i useljiv stan. Raspored prostorija idealan jer je svaka zasebna. Stan ima predsoblje sa ugradnim plakarima, kupatilo, trpezariju, kuhinju, spavaću sobu i dnevni boravak sa terasom. Uknjižen, useljiv, može na kredit.....

 
 
 
  Kuća, VLASOTINCE, 119.000 €, 268,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, u najlepšem delu Vlasotinca, u blizini hotela “Grozd”. Kuća je u osnovi 120m2, strukture Po+Pr+I+Pot, ukupne korisne površine 268m2 , na placu od 424m2. Unutrašnji prostor je organizovan na sledeći način: u prizemlju kuće se nalazi hodnik, veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 119.000 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran,lux stan bez bilo kakvog ulaganja u njega. https://www.grujicnekretnine.rs/nekretnine/prodaje-se-stanmirijevo/ Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 87,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na svakom spratu je po jedan stan. Prijatan i tih stan, dvostrano orjentisan. Geberit ugradni vodokotlić u donjem kupatilu. Podno grejanje na struju u donjem nivou. Visina kosine u kupatilu na sredini tuš kade je 190cm. Okretnica autobusa i prodavnica na 100m. Parking mesta ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 60,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada u mirnoj ulici, sa dosta parking mesta ispred, u blizini okretnice i marketa. Stan – duplex, kompletno renoviran (vodo i elektro instalacije, granitna keramika, vrhunske sanitarije, krov, izolacija, fasada). Podno grejanje. Dvostrano orijentisan. I nivo: velika dnevna soba....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 119.000 €, 134,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru, zgrada "Nadvožnjak". Petosoban dupleks ( drugi i treći sprat). Donji nivo je dnevna soba, spavaća soba, kuhinja i kupatilo. Gornji nivo su tri spavaće sobe i dva kupatila. Etažno grejanje na struju i drva. Sopstveni parking u dvorištu. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 119.000 €, 60,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u samom centru grada, a nadomak prirode i samog epicentra dešavanja. Stanovi su urađeni po najvišim standardima i normativima u građevinarstvu. Površina od 60 m2, otvara puno prostora za usklađivanje enterijera sa Vašim potrebama. Stan je po strukturi trosoban i sastoji....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 119.000 €, 146,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2022.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća na veoma atraktivnoj lokaciji, blizu auto-puta Beograd - Budimpešta. Kuća je od čvrstog materila građena osamdesetih godina, očuvana. Plac 2850 m2-postoji mogučnost kupovine još 807 m2. U kući je razvedeno centralno grejanje i poseduje peći na Gas i na čvrsto gorivo.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Gat, 119.000 €, 227,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Širi centar, u blizini škola, ambulanta, prodavnica, pošta. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 119.000 €, 110,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

✅️ Zanoš, Sremski Karlovci. 1,5 km od od glavnog puta Petrovaradin-Sremski Karlovci, 7 km od Novog Sada. ✅️ Plac 2.514m2, izlazi na dve ulice i može da se isparcliše da svaki plac ima ulaz sa ulice. 🏠 Veća kuća: korisna površina 81,17 m2. 🏡 Manja kuća: korisna površina 29,10 m2.....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 119.000 €, 65,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u maloj jednospratnoj zgradi, u tihom i mirnom okruženju. Svetao, dvostrano orijetisan. Ispred zgrade se nalazi pripadajuće parking mesto, kao i dvorište površine oko 1 ar.; Prostorije: u prizemlju- hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, toalet, ostava, a na spratu-....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 119.000 €, 121,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelepa porodična, spratna kuća, sa velikim dvorištem. Nalazi se u mestu, koje pripada opštini Bečej. Kuća ima tri etaže, osnovne površine od 121m2, sa placem od 746m2. Kuća je kvalitetno građena, zidana od čvrstog materijala. Pod betoniran obloga: parket, laminat i pločice.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.960 €, 44,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jednodno parking ili garažno mesto. Ono što izdvaja ovaj projekat je privatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 118.960 €, 76,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

***NOVOGRADNJA-VETERNIK*** Ogalšavamo prodaju stana u novogradnji na lepoj lokaciji u Veterniku. Sastoji se od prostranog hodnika,kupatila i odvojenog wc-a,velike dnevne sobe sa kuhinjom,tri soavaće sobe i terase-površine 6m2. Grejanje na toplotne pumpe. Stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 118.950 €, 46,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ponuda stanova u izgradnji raznih struktura. Blizina Bulevara Patrijarha Pavla, Blizina osnovne škole Nikola Tesla. Grejanje na gas po utrošku. Oprema premium kvaliteta.. Mogućnost kupovine garažnog mesta.. ŠIFRA 1011963 KONTAKT 0652813132 0652813133 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 118.930 €, 59,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, kompletno sređen stan od 59m2, koji se nalazi na mirnoj lokciji u Veterniku. U pitanju je duplex, na čijoj se donjoj etaži nalaze dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe, od kojih se sa jedne izlazi na terasu. Na gornjoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.900 €, 46,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stambena i moderna zgrada koja se nalazi na veoma poželjnoj lokaciji za miran i porodičan život, u blizini Ribarskg ostrva. Ekskluzivnost ovog projekta ističe korišćenjem isključivo premium materijala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 118.900 €, 39,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DVOSOBAN STAN 39 m² – GRBAVICA, BULEVAR CARA LAZARA Na prodaju komforan dvosoban stan površine 39 m² , smešten na 2. spratu zgrade sa liftom , u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Grbavica, Bulevar Cara Lazara . KARAKTERISTIKE: Površina: 39 m² Struktura: dvosoban stan sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 532)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>