• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 120000 eura kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura kablovska

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura kablovska" pronađeno 4 729 nekretnina - prosečna cena 1.350 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Trošarini u blizini Elektronske industrije. Kuća je površine oko 150 m2, sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje je moguće prepraviti u dva stana. Jedan stan je sređen, površine 84 m2 sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u održavanoj zgradi, u prizemlju, u Kumodražu. Lokacija je odlična na samo 15 minuta kolima od Autokomande. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, 2 spavaće sobe i prostranog kupatila. Stan je uknjižen i prodaje se namešten. Sa spoljne....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 120.000 €, 346,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajem porodičnu kuću u Bukovcu, na padinama Fruške gore, na mirnom mestu Kuća je površine 346 m2, prizemlje 118m2+ sprat 114m2+ potkrovlje 114m2. U dvorištu se nalazi garaža i pomoćne prostorije.Ima prelepo veliko dvorište kao i voćnjak. Moguć dogovor kao i zamena za stan. Pogled....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 120000 eura kablovska'
120.000 €
120.000 €
120.000 €
  Kuća, ALEKSINAC, 120.000 €, 525,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće, manja i veća, sa pomoćnim objektima i parcelom površine 653m2. Manja kuća je starije gradnje, kompletno renovirana, izolovana iznutra na zidovima, podu i plafonu stiroporom debljine 5cm i spolja takođe, stiroporom iste debljine, sa pvc stolarijom i roletnama marke....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 120.000 €, 155,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Bačkoj Palanci, katastarski podeljena na dva odvojena stana – idealno rešenje za dve porodice, izdavanje ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Površine: Stan u prizemlju: 77 m² Stan na spratu: 78 m² Plac: 1.587 m² – dovoljno prostora za dvorište,....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 120.000 €, 135,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična nova kuća na samom ulazu u Apatin, 2km od Banje Junaković, odmah useljiva, površine 135m2, sa 3 sanitarna čvora, garažom, letnjom kuhinjom, na placu ukupne površine od 2400m2 građevinskog zemljišta. Mogućnost proširenja stambenog dela ~50m2 u potkrovlju. U sklopu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu grada, na prvom spratu stambene zgrade, prodaje se svetao i funkcionalan stan površine prilagođene komfornom životu. Ovaj stan pruža savršen balans između urbanog života i privatnosti, sa svim neophodnim sadržajima na dohvat ruke – prodavnice, škole, restorani, kafići i javni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 120.000 €, 111,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća u naselju Borča Put za Crvenku .Ukupne površine 111m2 Prizemlje 52,12m2 Potkrovlje 58,85m2 Plac površine 4 ara .Kuća u fazi Ozakonjenja(procesu Legalizacije) Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 120.000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sa placem , pomoćni objekti, blizu centra i hotela Termal,graadska voda i kanalizacija, garaža,bunar,miran deo,internet,kablovska, letnjikovac...vlasnik Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan površine 72m2, na posledjem spratu zgrade. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, kupatila. Iz centralnog hodnika ulazi se u degažman gde se nalaze dve spavaće sobe i jos jedno kupatilo. Iz dnevnog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 323,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac 323m2 na Pantaleju, Pod Vinik sa započetok kućom od 110 m2 u osnovi. Kuća je u sivoj gradnji ima vodu i mogućnost priključka struje Plac je vlasništvo fizičkog lica,čista svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge stanove sa većim brojem fotografija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Borče III, opština Palilula Stan je površine 80m2 i po strukturi je troiposoban Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinje, manje sobe, radne....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju KUĆA u Kragujevcu, naselje Bresnica, površine u osnovi 120 m2 i uknjiženi pomoćni objekat 76 m2, na placu površine 1,81 ar. Struktura kuće: prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnim boravkom iz koje se izlayi na terasu, soba i stepenište,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dodatne informacije Nekretnina je uknjižena 1/1, upisana u registar poseda u Zrenjaninu, broj lista nepokretnosti je 13243. Objekat poseduje dve velike terase prema ulici, parking za tri automobila parkiranje po dužini, garaža (1 automobil), kablovska sa internetom i fiksnim telefonom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAJETINA, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju poslovni prostor u samom centru Zlatibora Na odličnoj lokaciji u strogom centru u neposrednoj blizini hotela Mona, jezera i trga Poslovni prostor se nalazi u prizemlju novije zgrade sa 5 spratova Ima 60m2 Trenutno funkcioniše kao dva nezavisna....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana: U ponudi stan u Kaluđerici, Bulevar Revolucije Vrlo kvalitetna novogradnja iz 2023. Uknjižene površine 75m2 Na drugom spratu od ukupno šest Postojeće parking mesto Uzvišenje na kojoj je pozicionirana zgrada daje mu odličan pogled Veoma dobre strukture, sadrži: prijemni....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan od 80m2 u centru Stare Pazove. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Zgrada je u završnoj fazi pred useljenje. Po strukturi stan je četvorosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, kuhinje, tri....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem montažnu kuću u Banoštru, vikend naselje Prljuša, drugi red iznad Dunava (nema plavljenja), izgradjena 2010. godine. Dunav je udaljen 80 m. Plac je površine 2117 m2, uknjiženo 1929m2 i 188 m2 vangruntovno vlasništvo. Kuća je legalna, uknjižena, ukupne površine 83 m2, od čega....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 120.000 €, 51,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban funkcionalan stan sa prostranom terasom, dvostrano orjentisan, u stambenoj zgradi kvalitetne stare gradnje, u mirnom kraju naselja Karaburma, na obodu Zvezdarske šume. U blizini je stanica gradskog prevoza autobusa 27 i 27e koji saobraćaju do centra grada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje, stolarija je drvena, na podu je laminat, a ima i visoke plafone koji su....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju,stara 50godina čvrsta gradnja,plac izlazi na 2ulice sa pomoćnim objektom 0611459675ili0642709258 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 120.000 €, 85,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća u Rasadniku , Lep miran kraj u blizini centra. Kuća u osnovi 85m2, pomoćni objekat 39 m2, plac površine 405 m2. Sprat tri sobe kupatilo, velika terasa, prizemlje Wc , kuhinja, trpezarija, dnevni boravak i izlaz na terasu. podrum ispod cele kuće gde stoji i centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Stan uknjizen kao garaža 43m2.može da izvrši prenamena. Miran kraj Mirijeva. Uz zgradu dostupan parking sa rampom za stanare zgrade. Prostorije: 2 spavaće sobe,dnevne sobe,trpezarija,kuhinja,kupatilo i hodnik. Posrednička naknada 2% Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 111,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Šumarice, površine 111 m2 u osnovi i pomoćni objekat, na placu površine 8,46 ari. Na placu površine 8,46 ari, nalazi se useljiva kuća, čvrste gradnje, koja u prizemlju ima veliki dnevni boravak, kuhinju, veliko kupatilo, hodnik i stepenište, koje....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 120.000 €, 133,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat kuće u Duvaništu bruto površine 120m2 neto površine97m2 sa podrumom , ½ potkrovlja (potkrovlje u sivoj fazi neto površine 36m2) i ½ placa površine 152m2. Kuća je spratnosti Po+Pr+I+Pk sa zajedničkim unutrašnjem stepeništem koje povezuje sve etaže. Kuća se nalazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 35,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jednosoban stan u naselju Braće Jerković, opština Voždovac Stan je površine 35m2 Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od sedam Struktura: hodnik, kupatilo, kuhinja, velika soba i lođa PVC stolarija Grejanje u stanu je centralno Stan ima toplu vodu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 96,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks na Paliluli u neposrednoj blizini „Kule“ i hotela „Marica“. Stan ima ukupno 92m2 korisne površine, prva etaža ima 52m2, a druga (PK) 44m2. Uz stan ide i parking mesto ili garažno mesto. Nalazi se na drugom spratu i potkrovlju, manje porodične zgrade sa tri stana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija u mirnoj ulici Kolo Srpskih Sestara na Grbavici.Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade iz 2005 godine čiji je investitor Alexandar gradnja i sastoji se iz hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 294,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u naselju Bagremar, površina 294 m2, za koju je potrebno renoviranje, može se koristiti I kao poslovni objekat. Ima sve priključke, kao i građevinsku dozvolu. Nalazi se na placu površine 374 m2, uvučena je od ulice. Stepenište koje vodi na potkrovlje koje se može preurediti u....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvojna kuća u Novoj Pazovi u ulici Mladena Stojanovića, koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja, ukupne kvadrature oko 180m2. U prizemlju je trpezarija sa kuhinjom i ostavom, kupatilom, dnevnom sobom kao i hodnikom koji vodi do sprata gde je prostor sličano koncipiran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 120.000 €, 72,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uz malo ulaganja i mašte ovaj stan moze biti idealan za porodično stanovanje. Uknjižen na 72 m2 ima i plus galeriju 14 m2. Nalazi se u blizini škole, marketa, sajma, bulevara Tih i miran kraj! HITNA je prodaja, moguć svaki dogovor, čak i zamena za dve manje nekretnine. Pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dupleks u zgradi novije gradnje. Donji nivo se sastoji od dnevne sobe i trpezarije, kuhinje (open space), kupatila, hodnika i dve terase. Gornji nivo - jedna spavaća soba i soba sa dva dvoseda, kupatilo. U dvorištu zgrade ima obezbeđeno jedno parking mesto.Mesečne režije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U starijoj zgradi, ali odlicno odrzavanoj, prodaje se klasican dvosoban stan. Iz hodnika u sve prostorije se ulazi. Izdvojena kuhinja sa spajzom. Na terasu se moze izaci i iz kuhinje i iz dnevnog boravka. Grejanje je na gas, etazno sa novim aluminijumskim radijatorima. Sami regulisete....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 120.000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se sprat kuće na Paliluli sa odvojenim zasebim ulazom u blizini crkve Sveti Nikola. Kuća je 100 kvadrata + 2 terase. Kuća je trosobne strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Jedna terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderno opremljen trosoban stan u prestižnoj zgradi Quartet 1, na odličnoj lokaciji uz Savski park, u blizini Savske promenade i BW Kule. Zgrada je okružena zelenilom i poseduje privatno dvorište, pružajući mir i udobnost u samom centru grada. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 63m2. Stan se nalazi u manjem objektu sa obezbeđenim parking mestom. Nov je i odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Svi potrebni sadržaji su u blizini, Škola, Vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 120.000 €, 51,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan u mirnom naselju punom zelenila, idealan za porodičan život. Nalazi se na odličnoj lokaciji – svega 5 minuta vožnje od auto-puta, što omogućava brz i lak pristup svim delovima grada. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, dve udobne spavaće....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika spratna kuća u Odžacima na lepom ograđenom i uređenom placu. Kuća je sastoji od suterena, visokog prizemlja i sprata sa dodatnim pomoćnim prostorijama kao i balkonima i natkrivenom terasom. Ovo je ozbiljna porodična kuća koja u potpunosti zadovoljava sve potrebe porodicepa....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 120.000 €, 116,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Renovirana salonska kuća sa dve stambene jedinice u mirnoj ulici, u širem centru grada. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, izdvojene kuhinje, ostave i kupatila. Uknjiženo 116m2. Zidana od cigle, kara-tavan preko kog je izlivena betonska ploča, tako da se tavan može preurediti....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u glavnoj ulici u naselju,sa celokupnom infrastrukturom, a u mirnom kraju u zelenilu.Prizemlje i sprat su odvojene stambene jedinice sa sopstvenim kupatilima i kuhinjama.Namenjeno je porodicama. Nazovite za dodatne informacije. Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan površine 46m2. Nalazi se na drugom spratu, u moderno projektovanom stambeno poslovnom kompleksu, na odličnoj lokaciji u blizini fakulteta, bolnice, palate pravdeProdaje se komplet namešten, sve u stanu je novo i nekorišćeno. ..Od prostorija ima zasebnu spavaću sobu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 552)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>