• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs parking do 120000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura" pronađeno 9 581 nekretnina - prosečna cena 1.415 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, Čortanovci, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

GLAVNA ZGRADA: Prizemlje: ulazni hodnik, WC sa tuš-kadom, kuhinja/trpezarija, 2 spavaće sobe, zastakljena veranda, dnevna soba, tavan, podrum. Potkrovlje: ostava i velika soba. Masivna gradnja. Kaljeva peć u trpezariji greje celu kuću. Prozori drveni termoizolacioni sa metalnim i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se višenamenski lokal u prizemlju kuće, u Veterniku. Na samo par minuta od Novosadskog puta. Nekretnina se sastoji od velikog open space prostora koji je ulično orijentisan, male kancelarije,kuhinje, dva toaleta, i magacinskog prostora od 40m2. Ispred se nalazi 8 parking mesta....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan površine 46m2. Nalazi se na drugom spratu, u moderno projektovanom stambeno poslovnom kompleksu, na odličnoj lokaciji u blizini fakulteta, bolnice, palate pravdeProdaje se komplet namešten, sve u stanu je novo i nekorišćeno. ..Od prostorija ima zasebnu spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, JABLANICA, 120.000 €, 77,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ne propustite priliku! Imamo priliku da Vam ponudimo dve novoizgrađene kuće sa po dve trosobne stambene jednice, odličnog arhitektonskog rešenja na izuzetnoj lokaciji, na samo 4km od Zlatibora i 1km od Tornika. Stambene jedinice su zidane u polu nivoima, sa prelepim pogledom na Tornik....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Aleksandrovo, 120.000 €, 127,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća za višečlanu porodicu, na lepom mestu. Grejanje moguće na tri načina (gas, struja, čvrsto gorivo). U sklopu kuće ima i radionica. Kuća je polurenovirana.Sve nekretnine zaprimljene od strane SU Nekretnina Bonus možete pogledati na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grocka, odlična lokacija, kuća 200 m2, funkcioniše kao dve stambene jedinice, plac 10 ari, uknjiženo, menjam, uz vašu adekvatnu doplatu, za stan 40-50 m2, na Zvezdari, na potezu od Gradske bolnice do Ruzveltove, kontakt telefon 065/311-09-65. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119687, VPR/V, lift, telefon, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Fantastičan dvoiposoban stan na Novom Naselju 48m2! Novogradnja , završetak radova i useljenje početkom novembra.POVRAT PDV-a! Zgrada orjentisana dvorišno. Lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 120.000 €, 51,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban funkcionalan stan sa prostranom terasom, dvostrano orjentisan, u stambenoj zgradi kvalitetne stare gradnje, u mirnom kraju naselja Karaburma, na obodu Zvezdarske šume. U blizini je stanica gradskog prevoza autobusa 27 i 27e koji saobraćaju do centra grada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 120.000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se sprat kuće na Paliluli sa odvojenim zasebim ulazom u blizini crkve Sveti Nikola. Kuća je 100 kvadrata + 2 terase. Kuća je trosobne strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Jedna terasa....

 
 
 
  Stan, RUMA, 120.000 €, 91,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem konforan četvorosoban stan u Tivolu, površine 91 m2 stambenog dela sa još 4 terase ( iz svake sobe ima izlaz na terasu). Stan se sastoji iz trpezarije, kuhinje sa špajzom, dnevne sobe, i još dve spavaće sobe, kao i renoviranog kupatila. U stanu je svuda PVC stolarija, kao....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nedaleko od skijališta Tornik-u ponudi apartmanske kuće u nizu. Objekat se gradi tako da zadovoljava visoke građevinske standarde i ekološku i energetsku efikasnost. Izgledom se uklapaju u prirodni ambijent i koncept samog okruženja, grade se od drveta belog bora. Alu-stolarija, drveni....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Popincima, u ulici JNA, kvadrature oko 250m2 koja se nalazi na parceli od 39,96 a. Kuća je u osnovi 124 m2 i sastoji se od dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, kupatila, hodnika i dve spavaće sobe, kao i kotlarnice, dok je sprat iste kvadrature ali je rezervisan za....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika spratna kuća u Odžacima na lepom ograđenom i uređenom placu. Kuća je sastoji od suterena, visokog prizemlja i sprata sa dodatnim pomoćnim prostorijama kao i balkonima i natkrivenom terasom. Ovo je ozbiljna porodična kuća koja u potpunosti zadovoljava sve potrebe porodicepa....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od velike prostorije sa šankom, 2 ostave,kuhinje sa ventilacijom i toaleta. Pogodan za razne namene. Kupac plaća proviziju u iznosu od dva posto cene. Moguće parkiranje na obeleženom parkingu-nema svoje mesto. Označen je deo grada- ne tačna lokacija. 069BEOKROV Blagoja....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 119.999 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Bukovca na lepom mestu blizina doma zdravlja, osnovne škole, autobusa. .. .Kuća se sastoji od dve stambene jedinice 45 + 75 kvadrata. Poseduje centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, priključak na vodovod i kanalizaciju kao i telefon. Pored kuće postoji i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 119.955 €, 72,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan u izgradnji, stambeni objekat Po+Pr+2+Pk, na Apelovcu. Nalazi se na odličnoj lokaciji za porodičan zivot, ali i za izdavanje zbog blizine fakulteta. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 72.70m2. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 120.010 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan dvosoban stan idealnog raspored na traženoj lokaciji, u cenu stana je uračunat PDV mogućnost povrata za kupce prve nekretnine. Grejanje se plaća po utrošku, ALU stolarija, sig. ulazna vrata, parking u dvorištu mogućnost kupovine, odličan kvalitet gradnje i opreme.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 119.900 €, 37,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117962, VPR/IV, klima, telefon, uknjižen, parking, podrum, deljiv, stambena zgrada. Stan na odličnoj lokaciji! Sastoji se od ulaznog hodnika,kuhinje sa trpezarijom,prostrane dnevno- spavaće sobe i kupatila. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu stana, postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 119.900 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran dvosoban stan na Detelinari,u mirnom kraju.Javni parking van zone.Terasa,klima ,ugradni plakar. Na postignutu prodajnu cenu dodaje se 3% agencijske provizije. Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 119.900 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik, prodajem fenomenalan dvosoban stan u idealnom, mirnom delu stare Detelinare, stan je kompletno renoviran, bez ikakvih ulaganja, poseduje klimu i plakar u spavaćoj sobi i podrum. Uknjižen je 1/1 na mene. Savršen raspored prostorija, okružen zelenilom i sa puno parkinga koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.900 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 Prodaja stana – Bulevar Nemanjića, Niš Na odličnoj lokaciji, u blizini Svetosavskog parka, prodaje se trosoban stan površine 75m² . Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka sa velikom, lepom terasom odvojene kuhinje sa ostavom odvojene trpezarije hodnika sa toaletom degazmana....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – renoviran dvosoban stan, Detelinara, 48 m² Prodaje se odličan dvosoban stan u mirnom i traženom delu Detelinare. Stan je kompletno renoviran, bez potrebe za dodatnim ulaganjima i odmah je useljiv. Površina: 48 m² Sprat: 1 Grejanje: – CG Uknjižen: Da Raspored: Odvojen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 119.880 €, 39,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla. Nekretnina ima 39m2 i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi koja poseduje lift i ulično je orijentisan. U cenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 119.880 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran, svetao i funkcionalan stan na mirnoj porodičnoj lokaciji – Satelit Na prodaju izuzetno atraktivan, temeljno renoviran, prostran i moderno uređen stan, koji se nalazi u srcu porodičnog naselja Satelit, idealnog za miran i kvalitetan život. Ovaj nekada dvosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 119.780 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja u Futogu, sa rokom proleće 2026. godine. Pouzdan investitor, odličan kvalitet gradnje i opreme. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, pločice podno grejanje, odlična keramika i grejanje na gas što automatski smanjuje troškove stanovanja. Zgrada će biti ograđena i sa video....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 120.050 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*PREDSTAVLJAMO VAM NAJLUKSUZNIJU I NAJKVALITETNIJU IZGRADNJU NA ADICAMA – delo vodećeg investitora koji svojim projektima postavlja nove standarde u gradnji, dizajnu i komforu. Rok završetka radova je septembar 2026. godine. Ova izgradnja se ističe besprekornim kvalitetom materijala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.050 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv dvoiposoban stan površine 63 m² (+13 m² gratis terasa i predsoblje) u urbanoj vili na početku Telepa, jednoj od najtraženijih i najmirnijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa samo tri stana u ulazu, što garantuje privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 119.690 €, 78,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju cetvorosoban stan u urbanoj vili sa dva ulaza i tri stana po ulazu. Gratis terasa koja ne ulazi u kvadraturu i parking mesto. Mogucnost pregovaranja oko cene za placanje u gotovini. Za vise informacija pozvati. Agencijska šifra: 1011800 Kontak: 0652813132 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 119.600 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam - Odličan, nov četvorosoban stan na odličnoj lokaciji + parking u dvorištu zgrade. Blizina Sajma, škole, vrtića, više marketa, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno funkcionisanje. Nalazi se u sklopu moderne urbane vile. Poseduje sopstveni parking u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 119.600 €, 43,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov stan u Petrovaradinu. Kompletno i kvalitetno namešten. Mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu zgrade. Uknjižen 1/1. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Prilagodjen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.600 €, 42,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u naš novi stambeni kompleks smešten na atraktivnoj lokaciji između Telepa i Limana 5. Ovaj projekat nudi prepoznatljiv kvalitet gradnje i savremene sadržaje, idealne za udoban život. Rok izgradnje je 18 meseci od početka radova, što garantuje brzo useljenje u vaše novo....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Filmski Grad, 119.500 €, 42,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Filmski grad, ulica Ratka Mitrovića, noviji blok zgrada koji je izgrađen pre desetak godina, na uglu sa Jablaničkom ulicom. Lokal - poslovni prostor, povrsine 42m2, prizemlje sa izlogom ka parkingu zgrade, sastoji se iz dva spojena lokala i funkcioniše kao jedna celina. Pogodan za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 119.500 €, 41,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan na Petrovaradinu. Sklonjen od gradske gužve, a opet na 1km od strogog centra grada. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom, redovna etaža. Grejanje na gas po utrošku. Stan poseduje parking mesto u dvorištu zgrade koje je u ceni. Stan je opremljen modernim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 75,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 119.500 €, 39,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan na Grbavici, bez ulaganja. Prodaje se kompletno opremljen, dobrog rasporeda, bez terase, visoko prizemlje. U zgradi postoji parking. Agencija Lav 2020 nekretnine – agencijska provizija je uključena u cenu. Kontakt: 063/7445-379 Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 62,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na odličnoj lokacji kod pijace na Bulevaru Nemanjića. Stan je uknjižene površine 57m2 plus dve terase. Stan se nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, pravo je velika dnevna soba koja ima izlaz na terasu, dnevna soba je spojena....

 
 
 
  Stan, LIPOVICA, 119.500 €, 181,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 67630, 7a, spratna, 1, struja, terasa(2), uknjižen, stara gradnja, garaza, dvorište/bašta. Lepa, održavana kuća na glavnom putu sa lepim placem i garažom , plac je pun zelenila, voćki, kuća je bez većih ulaganja, 500m od Zlatiborca, blizu je autobuska stanica, blizu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.500 €, 42,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 119.500 €, 126,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sa potkrovljem u Malom Bajmoku. Kuća poseduje 5 spavaćih soba+dnevni boravak, grejanje je centralno na gas. Kuća se prodaje skroz nameštena, a nalazi se na veoma lepom placu. Ne treba nikakva ulaganja u kuću.Kuća se nalazi blizu sale Zorica. Dodjite do nas najjednostavnije google....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 119.480 €, 39,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kvalitetan dvosoban stan u zgradi dobro poznatog investitora sa dugogodišnjim iskustvom u gradnji. Ovaj stan je idealna prilika kako za investiciju tako i za komercijalnu upotrebu. Lokacijski ova nekretnina pruža sve sadržaje od vrtića, škola, marketa, piajce, doma....