• GoHome Professional
oglasi.rs parking 90 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking 90 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 90 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking 90 m2 što manji" pronađeno 1 977 nekretnina - prosečna cena 2.118 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • opremljen
    • parket
    • 2.sprat
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 164.800 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno opremljen četvorosoban stan površine 82m2. Nalazi se u maloj zgradi novije gradnje, useljenoj 2022. godine. U neposrednoj blizini nalazi se škola, supermarket, gradski prevoz. Sa ove lokacije se lako i brzo stiže do Novog naselja a isto tako i do Novosadskog puta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 247.200 €, 82,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1095715 - Uknjižen četvorosoban stan na Salajci u kvalitetnoj zgradi iz 2022 godine. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka koji je spojen sa kuhinjom, dve manje sobe od 9m2 , redovna spavaća soba, ostava, wc, kupatilo, hodnik, terasa. Stan se prodaje namešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 213.660 €, 82,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking 90 m2 što manji'
103.000 €
169.950 €
199.788 €
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 247.200 €, 82,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan troiposoban stan na Salajci u zgradi useljenoj pre manje od godinu dana. Zgrada je građena od najboljih materajala, poznatog investitora i prelepog je izgleda. Stan je potpuno i moderno opremljen i prodaje se namešten. Poseduje WC i kupatilo, u kojima je....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 82,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo dvojnu kuću u mirnom delu Telepa. Kuća je dvojna ,nalazi se u neposrednoj blizini škole Jozef Atila kao i vrtića Dunavski Cvet. Kuća je starije gradnje ali je delimično renovirana. Poseduje dve komforne spavaće sobe i manji dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 332.999 €, 82,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Kuća, BOJNIK, 16.000 €, 82,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donje Konjuvce kod Bojnika.. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 55m2, spratnosti su+vpr. Nalazi se na placu ukupne površine 606m2. U suterenu se nalaze ostava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 261.280 €, 82,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 81,64m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 82,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna zgrada sa pikovanom fasadom sa samo 12 stanova. Penthaus prestižne visine plafona od 2.8m do čak 4.3m. Iznad je tavanski prostor, tako da je stan zimi topao a leti nije vrućina i pritom je mir zagarantovan jer niko ne živi iznad vas. Tih penthaus, jugozapadne orjentacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 175.000 €, 82,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102577, XIII/XIV, lift, terasa, uknjižen, za renoviranje, parking, stambena zgrada. 3 zasebne sobe plus dnevna soba i trpezarija salonskog tipa, dve ostave, terasa, kula, 13 sprat. 500m ulaz na strand, 200m osnovna skola, 700m srednja baletska tj muzicka skola, 300m....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 324.000 €, 82,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji vrhunskog kvaliteta. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u blizini skola, vrtica, marketa, gradskog prevoza. Mogucnost kupovine garaznog mesta. Zgrada poseduje gradjevinsku dozvolu i placenu direkciju. Grejanje i hladjenje zidno i podno na toplotne pumpe, hrastov parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 185.000 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 82.86m2, CG, PSUT/II, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 58m2. Dvosoban stan u porodičnoj stambenoj zgradi, u mirnoj ulici u blizini Autokomande, FON-a,FPN-a, Saobraćajnog fakulteta i Banjičke šume. Stan se nalazi u polusuterenu. Prirodno je osvetljen, merene korisne površine....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 82m2, dve lođe, CG, I/III, telefon, interfon., parking. Uknjiženo 82m2. U novoj, kvalitetno zidanoj zgradi sa malim brojem stanova, dvostrano orijentisan stan. Sa obe strane stana prostiru se komforne lođe. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvejene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 82,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj i tihoj lokaciji u Zemun polju prodaje se odličan dvoiposoban stan u prizemlju u kvalitetnoj zgradi koja se sastoji od prizemlja i 1. sprata. Poseduje dve bašte - dvorišta, pune zelenila. Stan je renoviran, u dnevnoj sobi, kao i u manjoj spavaćoj je brodski pod, a u drugoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 304.060 €, 82,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1064206 - Prodaje se prelep, trosoban stan na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten vrhunskim, kvalitetnim nameštajem radjenim po meri. Enterijer uradjen luksuzno, sa ukusom i stilom, da zadovolji i najzahtevnije klijente. Dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 247.200 €, 82,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna nova zgrada. cetvorosoban - nov - komplet opremljen. Uz stan se dobojaju i 2 parking mesta . Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan, trosoban stan u novoj, modernoj i kvalitetnoj zgradi, zavrsenoj 2024 godine. Sama zgrada, kao i njena lokacija pripadaju jednoj od najboljih pozicija u gradu, odmah do čuvnog novosadskog Sajma. Stan je veoma lepog rasporeda, vrlo funkcionalan, a ono....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 228.040 €, 82,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan trosoban stan na fenomenalnoj lokaciji na Podbari. Nalazi se na trećem spratu od ukupno četiri, dvostrano je orijentisan i svetao. Ne zahteva preterana ulaganja, postavljeni su pvc prozori, sigurnosna ulazna vrata, laminat, keramika. Kuhinja je fizički odvojena....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 180.400 €, 82,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 84306, I/I, terasa, uknjižen, nov, novogradnja. Spremni smo da Vam ponudimo apartmane u naselju pored teniskog kluba na Rudinama. Apartmani se nalaze 3,5km od centra Zlatibora u mirnom naselju koje je izgrađeno u jednom arhitektonskom stilu. Apartmani su urađeni u 2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.220 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na sve atraktivnijoj lokaciji za život. Cene su izražene sa PDVom i za kupce prvih nekretnina može da se vrati PDV. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 162.530 €, 82,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Za vise informacija kontaktirajte nas. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 250.000 €, 82,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,0 Zvezdara , Kluz , Koste Trifkovica , 82m2 , 2 / 3 , lift , eg / podno grejanje , odlicna novogradnja , u izgradnji , useljivo novembar 2025. godine , podno grejanje , Pvc stolarija - velikih dimenzija , velike staklene povrsine , roletne sa elektropodizačima , italijanska keramika....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 160.810 €, 82,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 175.100 €, 82,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1096477 Na prodaju uknjižen troiposoban stan u Petrovaradinu. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva mokra čvora i dve terase. Zgrada iz 2010.godine, sa liftom. Dovoljno parking mesta u okolini zgrade. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 131.200 €, 82,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Agencija z nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan stan u Beogradu na vodi – Zgrada Simfonija Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu priliku za zivot i uzivanje n najepšoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 212.530 €, 82,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 82.76....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.404 €, 82,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

-Novogradnja; - Useljivo; - Izuzetan kvalitet gradnje (hrastov parket, BOSAL sigurnosna vrata, drvo-aluminijumska stolarija, sanitarije visokog kvaliteta, ograda od kovanog gvožđa); - Fasada: kamena vuna i crvena cigla, koja omogućava vrhunsku termo-izolaciju i dugovečnost objekta;....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 98.400 €, 82,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na Lesnini površine 82 m2 na V spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlatom na terasu, dva prostrana kupatila, degažmana, tri sobe i još jedne manje terase. Grejanje podno, digitalni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 130.545 €, 82,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 552882 - kon.tel. 069/2244173 *** Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na samoj granici između Veternika i Futoga. Pouzdan investitor, visok kvalitet gradnje,materijali renomiranih proizvođača čine ovu nekretninu vrednom Vaše pažnje. Ako ste u potrazi za idealnim prostorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 82,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep, svetao i komforan stan u Mirijevu,najlepšem delu ulice vitezova Karađorđeve zvezde kod okretnice autobusa 46.Upotrebna površina stana je 82m2, uknjižen je na 75m2.Jugoistočno je orijentisan samim tim izuzetno svetao.Nalazi se u zgradi novije gradnje na trećem ujedno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 113.300 €, 82,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća od 82 m2 +30 m2 (pomoćni objekat-garaža i letnja kuhinja) ukupno 112 m2 na 3,9 ari placa na glavnoj ulici u Bresnici. Kuća i plac su udaljeni 5 min. voznje do centra (oko 3 km). Blizu je ambulanta, škola, vrtić, autobuska stanica, market. Kuća se prodaje sa komplet....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 101.000 €, 82,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i urbanistički uređenom delu Mladenovca, nadomak gradskog jezgra i tržnog centra, nalazi se kvalitetna novogradnja iza koje stoji renomirani investitor sa bogatim iskustvom i desetinama uspešno realizovanih objekata. U pitanju je stan pažljivo projektovan da pruži maksimalnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 221.450 €, 82,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara, trosoban, 82m2 u blizini Sajma, odličan raspored! Agencijska oznaka1100969 . Oglašavamo na prodaju prostran, trosoban stan na Novoj Detelinari, u blizini Sajma, u izvornom stanju, dobro očuvan. Stan se nalazi u mansardi, na poslednjem spratu, celom površinom iznad....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 164.800 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako da ćete....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 253.380 €, 82,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099087 - Uknjižen trosoban stan u samom centru Novog Sada. Dunavski park, pešačka zona, Zmaj Jovina. Stan je na visokom prizemlju i sadrži 2 spavaće sobe , dnevni boravak i izdvojenu kuhinju. Postoji terasa sa pogledom na dvorište u kome parking mesta nisu obeležena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux smart stan u novogradnji, projektovan i opremljen tako da zadovolji i najviše standarde modernog života. Glavne karakteristike: - Smart sistem - kompletna kontrola putem aplikacije: struja, voda, rasveta, roletne, klima i bojler - Enterijer vrhunskog kvaliteta: spušten plafon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.460 €, 82,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Četvorosoban stan 85 m2 na ODLIČNOJ TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu u mirnom kraju,ima Tri odvojene spavaće sobe, pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 277.770 €, 82,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepsih objekata i simbola grada. Zahvaljujući položaju kompleksa stanari ovih stanova imaće veličanstven panoramski pogled na ceo grad, reku Dunav i Frušku goru. U sklopu kompleksa nalaziće se najsavremenija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 385.000 €, 82,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux uknjižen 3.0 sa fantastičnim pogledom Predstavljamo vam trosoban stan sa fantasticnim pogledom na reku u zgradi koja je uknjižena što je retkost u kompleksu Beograd na vodi tako da je dostupan i za kreditne kupce sto je dodatna prednost ovog stana. Stanu pripadaju dva garažna....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 140.000 €, 82,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, 3,0 duplex. Na prvom nivou nalaze se kuhinja sa trpezarijom, , prostran dnevni boravak, hodnik, gostinski toalet, ostava i terasa. Na drugom nivou: hodnik, kupatilo i dve spavaće sobe. Stan ima pripadajući deo dvorišta, podrum kao i dva parking mesta. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na Vračaru. Stan se nalazi u Južnom Bulevaru, na prvom spratu nove, luksuzne zgrade iz 2022. godine i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznoh hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 271.359 €, 82,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, u novoj zgradi, luks. EG na struju, kao i podno grejanje, 2 mokra čvora. Portir u zgradi, dečje igralište u kompleksu. Svetao stan, odmah useljiv. Retko u ponudi, mogućnost kupovine parking mesta. Za svaku preporuku. U cenu je uračunat PDV. Agent Aleksandra Adamović....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 536)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>