• GoHome Professional
oglasi.rs parking 90 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs parking 90 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 90 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking 90 m2 što manji" pronađeno 1 980 nekretnina - prosečna cena 2.118 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • potkrovlje
    • 4.sprat
    • namešten
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 199.900 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, potpuno renovirani poslovni prostor nadomak Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Prostire se na 83m2 i nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Sama lokacija izuzetno prometna, odlična poslovna okolina i parking. Lokal je okružen nizom lokala od prodavnice do pošte.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 279.000 €, 83,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban, funkcionalno organizovan stan od 83 m2 u naselju Stepa Stepanović, sa garažnim mestom uključenim u cenu. Stan je podeljen na dnevni i spavaći deo. Dnevni deo se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje, trpezarije i toaleta u hodniku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.000 €, 83,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1092363 - Uknjižen trosoban dupleks na Novoj Detelinari. Prodaje se komplet namešten. Na donjoj etaži su kuhinja sa trpezarijom, soba, terasa i kupatilo. Na gornjoj dnevni boravak, soba i kupatilo. U cenu je uračunata garaža od 15 m2 koja se trenutno izdaje kao magacin....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 83,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran, potpuno opremljen stan u novijoj zgradi sa liftom, na 6. spratu, površine 83 m² + garažno mesto u podzemnoj garaži (-2 nivo, pristup autoliftom). Karakteristike stana: 3 odvojene spavaće sobe Dnevna soba sa izlaskom na terasu i panoramskim pogledom na grad 2 mokra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 318.000 €, 83,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji u dobro građenoj zgradi novije gradnje, sa liftom, prodajemo uknjižen, luksuzno sređen stan od 83m2 na petom spratu od pet. Izvorno 3.5 preadaptiran u 3.0, izuzetno svetao, sunčan i funkcionalan sa etažnim grejanjem. Prodaje se delimično opremljen, a postoji....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Valjevu od Centra grada udaljeno oko 5km tzv naselje Gradac, prodaje se kuća ukupne površine 83m2, PR, grejanje na čvrsto grejanje (pelet ili drva),inače kuća je gradjena 2007 god a renovirana 2012 god, nalazi se na placu 20 ari. Šupa X 2, radionica, ostava, garaža Prostorije: letnja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 190.900 €, 83,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX dupleks u samom centru Zlatibora površine 83 m2 za 190.900 e plus PDV (stan br.21 ). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa sa velelepnim pogledom na Zlatibor. Pored eksluzivne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 83,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u dva nivoa, praktično kuća u zgradi! Donji nivo ovog duplex stana sadrži hodnik u kom staju plakari, kupatilo i to sa ležećom kadom i što je izuzetno retko kupatilo poseduje prozor. Takođe na donjem nivou postoji dnevna soba, trpezarija, kuhinja i komforna terasa sa prelepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 299.900 €, 83,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja sa garažom - Dimitrija Tucovića Predstavljamo vam moderan, svetao stan sa panoramskim pogledom na grad. Osnovna prednost ovog stana je što cena obuhvata potpuno opremljenu kuhinju, sve ugradne plakare, luksuznu opremu i zavrsnu obradu koju su koristili investitori.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 253.380 €, 83,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep četvorosoban stan u Avenija Garden kompleksu. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, tri spavaće sobe, terase, velikog kupatila sa kadom i malog kupatila sa tuš kabinom. Stan poseduje dva klima uređaja i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem montažnu kuću u Banoštru, vikend naselje Prljuša, drugi red iznad Dunava (nema plavljenja), izgradjena 2010. godine. Dunav je udaljen 80 m. Plac je površine 2117 m2, uknjiženo 1929m2 i 188 m2 vangruntovno vlasništvo. Kuća je legalna, uknjižena, ukupne površine 83 m2, od čega....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 249.000 €, 83,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetan komforan stan od 83m2 na prelepoj lokaciji Limana 3. Nekretnina kompletno renovirana ! Sig ulazna vrata,pvc stolarija,podne tarket obloge,kvalitetna keramika. Funkcionalan raspored prostranih i svetlih prostorija,odvojena kuhinja,mali wc,ostava samo su neke....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 325.000 €, 83,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96717, I/VII, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, garaza. Stan u Šumadijskoj ,Zemun Kapije,ima 84 m2, uknjizen pod hipotekom,nije nikakav problem za kupce,na prvom spratu,ima dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,izlaz na prelepu terasu,3 spavace sobe,od koje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu poslovnog prostora u novoj stambeno-poslovnoj zgradi u Novom Sadu, smeštenoj na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Mogućnost spajanja lokala sa galerijom od 269m2. Dostupna je mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu ili podzemnoj garaži.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.570 €, 83,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Grbavice nalazi se ovaj extra porodičan stan. Stan je dvorišno orijentisa i veoma je mirna okolina. Stan se satoni od komotnog Dnevnog Boravaka, odvojene kuhinje, terase, kutalila sa tuš kabinom. U gonjem delu nalaze se dve dečje sobe, roditeljska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

"Duet Residence" , odličan troiposoban stan, trostrano orjentisan, kuhinja i kupatilo prirodna ventilacija. Blizina reke i svih relevantnih sadržaja za ugodno porodično stanovanje. Početak gradnje se očekuje u zadnjem kvartalu ove godine. U ulazu svega 13 stanova (3 na etaži), svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.100 €, 84,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstvena nekretnina od 84m², idealna za porodičan život, smeštena u mirnom delu Klise. Ovaj dvoetažni stan kombinuje toplinu kuće i praktičnost savremenog stanovanja, uz dodatne sadržaje koji retko dolaze u ponudi. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak povezan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 185.600 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan troiposoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj lokaciji. Lokacija je idealna jer se nalazi na svega pet minuta od pešačke zone i centra grada, a blizina obrazovnih ustanova i drugih uslužnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 121.700 €, 84,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 218.400 €, 84,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115629, V/VI, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se stan, 84 m2, u blizini Sajma. Extra lep trosoban stan sa velikim dnevnim boravkom, kuhinjom i trpezarijom, sa 2 spavace sobe, 2 terase. Lift. Blizina nekoliko osnovnih i srednjih skola, novosadskog Sajma, mnostva....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban dupleks stan u izgradnji. U primelju se nalazi dnevnik boravak sa kuhinjom i kupatilo. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 500 €, 84,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan poslovni prostor bez stvari koje se vide na slici na prvom spratu, u neposrednoj blizini pantelejske crkve. Sastoji se od tri sobe, kuhinje, kupatila, ostave, terase i ulaznog hodinika koji takodje može da se iskoristi kao deo radnog prostora. Površina prostora je....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 134.630 €, 84,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiv, troiposoban stan u novogradnji na Bubnju, 84 m2. Stan se nalazi na 3. spratu stambeno-poslovnog objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,toaleta,ostave,spavaćeg degažmana koji čine tri spavaće sobe i kupatilo i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 84,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan-karingtonka ukupne površine 84 m2 + 3 m2 terase. Po strukturi je trosoban,sastoji se od dve etaže.U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i mokri čvor i ima izlaz na terasu i ograđeno dvorište. Na spratu je spavaći deo sa terasom. Odlična lokacija,blizina autobuskog stajališta,prodavnica,pijace,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 254.000 €, 84,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 3.5 komforan stan sa prelepom terasom osd 26m2.Stan se sastoji od: kuhinje ,trpezarije i ostave,dnevna soba,tri spavace sobe,dva mokra cvora terasa.Funkcionalan raspored ovaj stan cini pogodnim za stanovanje viseclane porodice sa malom decom,za lica sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 185.400 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna nekretnina, na odličnoj lokaciji. Lokacija puna zelenila i parking prostora, a u blizini su škola, vrtić, gradski prevoz, pijaca itd. Stan je kompletno renoviran, sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, odlična keramika, spušteni plafoni i halogena rasveta. Spavaći deo stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 84,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dupleks stan u veoma traženom delu Novog Sada, Novoj Detelinari. Sama lokacija je urbana, na nekoliko minuta pešačenja nalaze se prodavnice, marketi, autobuska stajališta, apoteke, kafići, restorani. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade stare 10 godina, u dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 121.740 €, 84,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. 062/584-746 Terasa.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 84,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Nišu, u blizini škole Branko Miljković i Bogoslovije na Trošarini, sa placem površine 2,88a. Kuća ima u osnovi 84m2, (SU+VP+I+PK) sa unutrašnjim stepeništem. Izgrađena 1972. god. po projektu i poseduje svu potrebnu dokumentaciju, građevinsku i upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 84,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Bežanijska kosa 2 - Marka Čelebonovića, 3.5, 84m2+26m2 Veliki, kompletno opremljen stan zanimljivog koncepta u jednom od najlepših delova Bežanijske kose.Zgrada iz 1995. odlične gradnje, dobro održavana, okružena zelenilom i javnim parkingom. Zgrada takođe ima rampu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 120.390 €, 84,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. b121 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 194.000 €, 84,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 84,35m2 i nalazi se na III spratu zgrade P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu....

 
 
 
  Stan, BANJA, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115097, IV/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. U prilici smo da ponudimo kvalitetan trosoban stan sa dva mokra čvora i jednom većom i jednom manjom terasom u delu novoizgrađenog naselja Sunnyville . Stan je bez ulaganja i odmah je useljiv. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine Vam sa zadovoljstvom prezentuje odličan stan na savršenoj gradskoj lokaciji! Stan se sastoji iz dnevne sobe, spavaće, obe sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, ostavom i izlazom na lodju kao i dva mokra čvora. Stan je ušuškan, otvorenog pogleda, fenomenalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 159.500 €, 84,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, KLISA površine 84m2. Stan je duplex bez kosina. Poseduje dva mokra čvora i dve terase. Savršen raspored prostorija. Prodaje se komplet namešten. Odlična lokacija u blizini Škole, Vrtića, pijace, marketa kao i ostalih sadržaja. Obezbeđen parking. Centralni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 279.686 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 515 Prodaja stanova u ekskluzivnom kompleksu “New Minel” BEZ agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana • Recepcija i sigurnost: Recepcija sa ljubaznim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 84,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 249.000 €, 84,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Elegantan, šarmantan, sa boemskom atmosferom - trosoban stan na lepoj lokaciji, u blizini Tašmajdana, okružen zelenilom. Uknjižen, odmah useljiv, za keš kupce! Izuzetno svetao, tih, dvostrane istočno-zapadne orijentacije, sa prelepim pogledom na zelenilo. Prostorije: hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 176.990 €, 84,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan četvorosoban stan na Karagači koji je pravi izbor za one koji traže savršen balans između urbanog i prirodnog okruženja. Iako okružena prirodom i mirom, zgrada se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja. Uživajte u prednostima života na idealnoj lokaciji....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 125.000 €, 84,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K627 Renovirana kuća optimalne površine 84 m2 sa 4,35 ari placa se nalazi na odličnoj lokaciji udaljenoj oko 5 minuta hoda od autobuske stanice u centru Mladenovca. Od prostorija poseduje: dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, 4 spavaće sobe, 2 kupatila, veliko predsoblje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 101.000 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje,tako za izdavanje. Stan se nalazi na minut od železničke ambulante, na par minuta hoda od Apelacionog Suda, 10 ak minuta hoda do pešačke zone, blizu fakulteta Stan je po strukturi trosoban , površine 84m2. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SREMČICA, 350 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan u kući u Sremcici, Beograd Stan se nalazi na drugom spratu. Poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju,trpezariju, dnevnu sobu.Dvoriste može da se koristi. Parking mesto ispred kuće. Stan ima poseban strujomer, ta grejanje I polu namešten je.Tel 064 6654199 Moca Potreban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 539)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>