• GoHome Professional
oglasi.rs parking 90 m2 što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking 90 m2 što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 90 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking 90 m2 što manji" pronađeno 1 981 nekretnina - prosečna cena 2.118 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 3.sprat
    • namešten
    • 4.sprat
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 82,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj i tihoj lokaciji u Zemun polju prodaje se odličan dvoiposoban stan u prizemlju u kvalitetnoj zgradi koja se sastoji od prizemlja i 1. sprata. Poseduje dve bašte - dvorišta, pune zelenila. Stan je renoviran, u dnevnoj sobi, kao i u manjoj spavaćoj je brodski pod, a u drugoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 164.800 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno opremljen četvorosoban stan površine 82m2. Nalazi se u maloj zgradi novije gradnje, useljenoj 2022. godine. U neposrednoj blizini nalazi se škola, supermarket, gradski prevoz. Sa ove lokacije se lako i brzo stiže do Novog naselja a isto tako i do Novosadskog puta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 247.200 €, 82,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan troiposoban stan na Salajci u zgradi useljenoj pre manje od godinu dana. Zgrada je građena od najboljih materajala, poznatog investitora i prelepog je izgleda. Stan je potpuno i moderno opremljen i prodaje se namešten. Poseduje WC i kupatilo, u kojima je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 391.000 €, 82,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108322, VIII/VIII, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno namešten, svetao 3.0 stan u centru Vračara, sa terasom od 15m2 i predivnim pogledom na Hram Svetog Save i okolinu. Stan je uknjižen na 69m2, realno....

 
 
 
  Kuća, KELEBIJA, 219.500 €, 82,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kelebija, kuća sa potkrovljem, veoma lep bazen, veštačka trava, lux. Prodaje se kompletno namešteno. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 271.359 €, 82,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, u novoj zgradi, luks. EG na struju, kao i podno grejanje, 2 mokra čvora. Portir u zgradi, dečje igralište u kompleksu. Svetao stan, odmah useljiv. Retko u ponudi, mogućnost kupovine parking mesta. Za svaku preporuku. U cenu je uračunat PDV. Agent Aleksandra Adamović....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 221.450 €, 82,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100969 Oglašavamo na prodaju prostran, trosoban stan na Novoj Detelinari, u blizini Sajma, u izvornom stanju, dobro očuvan. Stan se nalazi u mansardi, na poslednjem spratu, celom površinom iznad nalaze se tavanske prostorije, od kojih jedan deo i pripada stanu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 279.000 €, 82,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam vrlo prostrani i svetao salonac u Cvijićevoj ulici. Stan je renoviran i površine je 82m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova bez lifta. Zgrada je redovno održavana, određen je prostor za lift. Po strukturi stan je trosoban. Salonski deo je....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 160.810 €, 82,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 175.100 €, 82,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1096477 Na prodaju uknjižen troiposoban stan u Petrovaradinu. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva mokra čvora i dve terase. Zgrada iz 2010.godine, sa liftom. Dovoljno parking mesta u okolini zgrade. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 304.060 €, 82,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX trosoban namešten stan u perfektno zidanoj zgradi sa vrhunskom opremom. Zgrada je na traženoj lokaciji, sa parkingom okolo i zelenilom, marketima, restoranima Stan je bez ikakvog ulaganja, oprema stana je jako kvalitetna i moderna, tarket u dnevnom boravku i sobama, keramika....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 309.000 €, 82,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prizemnu kuću na Salajci. Kuća je dobro održavana, ali zahteva određena ulaganja. Funkcioniše kao dve zasebne jedinice, kao dva jednosobna stana. Uz minimalna ulaganja, može biti idealna prilika za život. Takođe je interesantna prilika za investitore. Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 169.950 €, 82,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lep i potpuno nov trosoban stan, smešten u ekskluzivnom i mirnom naselju Hollywood Hill, idealan za porodice koje žele da uživaju u zdravom ambijentu, čistom vazduhu i prelepom pogledu na zelenilo Fruške gore, a da su istovremeno na svega par minuta od centra gradskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 82,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili , sa lepim pogledom na Frušku goru i okolinu, . Stan poseduje balkon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 151.500 €, 82,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Temerinskoj ulici, na 2 km od centra, u potpuno novoj zgradi izgrađenoj po najvišim standardima. Stan se nalazi na poslednjem spratu i ima prostranu terasu na koju izlaze spavaća i dnevna soba. Grejanje na gas sa individualnim kalorimetrom, što omogućava najpovoljnije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 82,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep, svetao i komforan stan u Mirijevu,najlepšem delu ulice vitezova Karađorđeve zvezde kod okretnice autobusa 46.Upotrebna površina stana je 82m2, uknjižen je na 75m2.Jugoistočno je orijentisan samim tim izuzetno svetao.Nalazi se u zgradi novije gradnje na trećem ujedno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 259.060 €, 82,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam porodičan, četvorosoban stan u zgradi premium kvaliteta na najtraženijoj lokaciji u gradu. Građena najkvalitetnijim materijalima kako spolja tako i iznutra, ovaj stan Vam nudi pored kvaliteta izuzetan komfor. Što se tiče opreme, sigurnosna ulazna vrata, antracit....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je uknjižen , komforan trosoban stan u novogradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka , kuhinje i trpezarije , dve velike spavaće sobe, kupatila, dve terase. U cenu stana uračunato i jedno obeleženo parking mesto ispred objekta sa parking barijerom. Objekat zidan po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 207.000 €, 82,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Stepe Stepanović Uknjižen 3.0 stan, komforan 82m2+T, na VPR/VIII. Zgrade sa cg, liftom. Odličan stan bez ulaganja, kvalitetna gradnja, odlična infrastruktura. Dnevni boravak, trpezarija, odvojena kuhinja, 2 lepe velike spavaće sobe, kupatilo, gostinski wc, prelepa terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 177.350 €, 82,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NOVO U PONUDI*Stanovi svih struktura u novom objektu na Bulevaru Evrope kod Sheratona.Kvalitetni materijali i oprema, grejanje centralno po utrošku.Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za kupce prvog stana povrat PDV-a.Moguća kupovina parking i garažnih mesta.Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 147.600 €, 82,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini obale Save, parkova, restorana, najvećeg TC Galerija, šetališta Stan je opremljen posebnom pažnjom uz pomoć arhitekte gde se vodilo računa o odabiru nameštaja i materijala. Izuzetno prijatan,svetao i miran. Čine ga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan sa garantovanim pogledom na reku – Beograd na vodi Na prodaju luksuzan, potpuno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada u Beogradu na vodi. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa 16 spratova i raspolaže dvema prostranim spavaćim sobama, velikom kuhinjom, trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, BOJNIK, 16.000 €, 82,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donje Konjuvce kod Bojnika.. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 55m2, spratnosti su+vpr. Nalazi se na placu ukupne površine 606m2. U suterenu se nalaze ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 228.040 €, 82,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan trosoban stan na fenomenalnoj lokaciji na Podbari. Nalazi se na trećem spratu od ukupno četiri, dvostrano je orijentisan i svetao. Ne zahteva preterana ulaganja, postavljeni su pvc prozori, sigurnosna ulazna vrata, laminat, keramika. Kuhinja je fizički odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.460 €, 82,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Četvorosoban stan 85 m2 na ODLIČNOJ TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu u mirnom kraju,ima Tri odvojene spavaće sobe, pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na Vračaru. Stan se nalazi u Južnom Bulevaru, na prvom spratu nove, luksuzne zgrade iz 2022. godine i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznoh hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 125.450 €, 82,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Naša Preporuka*Prodajemo u Futogu Četvorosoban stan 82 m2 na Top Lokacijistan se nalazi na Drugom spratu,dvostrane je orijentacije,ima tri spavaće sobe,odvojenu kuhinju i Dve Lepe Terasegrejanje je centralno na gasPosebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Dunava,Marketa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 162.530 €, 82,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Za vise informacija kontaktirajte nas. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 250.000 €, 82,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,0 Zvezdara , Kluz , Koste Trifkovica , 82m2 , 2 / 3 , lift , eg / podno grejanje , odlicna novogradnja , u izgradnji , useljivo novembar 2025. godine , podno grejanje , Pvc stolarija - velikih dimenzija , velike staklene povrsine , roletne sa elektropodizačima , italijanska keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 185.000 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 82.86m2, CG, PSUT/II, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 58m2. Dvosoban stan u porodičnoj stambenoj zgradi, u mirnoj ulici u blizini Autokomande, FON-a,FPN-a, Saobraćajnog fakulteta i Banjičke šume. Stan se nalazi u polusuterenu. Prirodno je osvetljen, merene korisne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.404 €, 82,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

-Novogradnja; - Useljivo; - Izuzetan kvalitet gradnje (hrastov parket, BOSAL sigurnosna vrata, drvo-aluminijumska stolarija, sanitarije visokog kvaliteta, ograda od kovanog gvožđa); - Fasada: kamena vuna i crvena cigla, koja omogućava vrhunsku termo-izolaciju i dugovečnost objekta;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 247.200 €, 82,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1095715 - Uknjižen četvorosoban stan na Salajci u kvalitetnoj zgradi iz 2022 godine. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka koji je spojen sa kuhinjom, dve manje sobe od 9m2 , redovna spavaća soba, ostava, wc, kupatilo, hodnik, terasa. Stan se prodaje namešten....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 48.000 €, 82,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća čvrste gradnje sa pomoćnim objekatima takođe čvrste gradnje, koji mogu služiti za različite namene (garaža, podrum, pecara,letnja kuhinja, ostava). Ukupna površina objekata iznosi: 🔹 Objekat 1 (stambeni objekat): 82 m² 🔹 Objekat 2 (pomoćni objekat): 20 m²....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 192.500 €, 82,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 82m2. Stan koristi dodatno terasu ispred stana. Stan je u izgradnji. . Odličan raspored prostorija. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Dva mokra čvora, dvostrano orijentisan. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 159.650 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan od 69m2, opremljen vrhunskim kvalitetnim nameštajem i tehnikom Bosch, spreman za useljenje! Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 3 odvojene spavaće sobe, kupatila i 2 terase od kojih je jedna zastakljena PVC stolarijom. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 175.000 €, 82,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102577, XIII/XIV, lift, terasa, uknjižen, za renoviranje, parking, stambena zgrada. 3 zasebne sobe plus dnevna soba i trpezarija salonskog tipa, dve ostave, terasa, kula, 13 sprat. 500m ulaz na strand, 200m osnovna skola, 700m srednja baletska tj muzicka skola, 300m....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux smart stan u novogradnji, projektovan i opremljen tako da zadovolji i najviše standarde modernog života. Glavne karakteristike: - Smart sistem - kompletna kontrola putem aplikacije: struja, voda, rasveta, roletne, klima i bojler - Enterijer vrhunskog kvaliteta: spušten plafon....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 40.000 €, 82,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Rekovca Vlasništvo1/1 U blizini marketa,srednje i osnovne škole,pijace ,ambulante,apoteka,pošte,banke ,obdaništa i ostalih javnih ustanova Rekovac je opština Levča i nalazi se 25 km. od Kragujevca Struja trofazna ,gradska voda i kanalizacija,asvalt Za ostala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 131.200 €, 82,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, LOZNICA, Na upit, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem poslovni prostor od 82m2 u ulici Maksima Gorkog 4a, blizu bolnice, kod Lotela preko puta pomoćnog stadiona. Sastoji se od 3 velike prostorije, opremljenom kuhinjom i sa 2 tuš kabine i sa 2 wc-a. Centralno grejanje na gas, sopstveni kotao, 2 klime, alarm, parking ispred lokala.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 204.970 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan, sa parkingom u dvorištu zgrade. Stan je trosoban i veoma lako se može preurediti u četvorosoban. Čine ga velika dnevna soba sa trpezarijom koja je velika i ima prozor-te se od nje može napraviti još 1 spavaća soba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 163.000 €, 83,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja na Veterničkoj rampi! U ponudi su stanovi raznih struktura. Pouzdan i kvalitetan investitor koji ima niz završenih projekata iza sebe. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, kao i investicija.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 540)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>