• GoHome Professional
oglasi.rs parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking

  • Za upit "oglasi.rs parking" pronađeno 21 802 nekretnina - prosečna cena 1.958 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.800 €, 60,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 55.000 €, 68,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji spratnosti Sut+P+3 na Panteleju. Površine je 68m2, nalazi se u suturenu stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan, sa odličnim rasporedom prostorija i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 800 €, 150,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na jednoj od najprometnijih lokacija u samom centru Pirota, površine 150m2, na 1. spratu poslovng objekta. Sastoji je od od ulaznog dela koji vodi u pet kancelarija, rešo kuhinju, ostavu, kao i mokrog čvora sa dve kabine. Grejanje je centralno. Prostor se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking'
463.500 €
126.570 €
26.650 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.340 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj porodičan stan se nalazi na prvom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 424 €, 424,00 m2 cca 1 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetnu, novoizgrađenu, savremenu i modernu nekretninu koja je predmet zakupa a sastoji se od tri jedinice sa svojim dvojnim garažama, parking mestima kao i sopstvenim dvorištem. Objekat 1 Donja etaža: Open space prostorija sa izlazom na prostranu terasu, radna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 214.000 €, 54,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar prodaja stana - u lepoj mirnoj ulici na Crvenom krstu, u blizini ulice Vojislava Ilića. Zgrada je nova sa liftom. Ulica mala i mirna, zakolonjena od gradske buke - Metohijska. Stan je na visini prvog sprata, u papirima u visokom prizemlju. Kompletno je sredjen i prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 158.600 €, 67,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Na prodaju su stanovi u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji, smeštenoj na izuzetnoj lokaciji na Telepu. Zgradu gradi pouzdan investitor. Stanovi su projektovani tako da zadovolje savremene standarde stanovanja – funkcionalni rasporedi, maksimalna iskorišćenost prostora. U ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 48.350 €, 30,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Petrovaradina, sa razvojem novog porodičnog kvarta. Projekat se izdavaj vrhunskom opremom i materijalizacijom gradnje. Grejanje je na toplotne pumpe, uz stan se dobija i potpuno opremljeno kupatilo sa italijanskom keramikom I klase. U neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 292,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 4- etažna kuća u nizu PR + I +II + PK na Trošarini u osnovi 73 m2. Ukupna površina placa je 133 m2. U prizemlju je višenamenska prostorija, ( Korišćena kao lokal sa kupatilom ) dve ostave - u jednoj je kotao na struju i podrum. Na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.060 €, 40,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na fenomenalnoj lokaciji na Bulevaru Evrope. Odličan kvalitet gradnje i opreme, pvc stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata, grejanje je na gas. U neposrednoj blizini se nalazi sve što je neophodno za život. Postoji mogućnost kupovine parking mesta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 332.999 €, 82,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 100.830 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 175.370 €, 103,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi, izuzetna izgradnja sa rokom Maj 2024. godine. U cene je uračunat PDV, odličan kvalitet gradnje, grejanje je na gas. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Za sve dodatne informacije i aktuelnosti stanova pozvati naše agente prodaje. kontakt: 021/2215100 0648033305....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 235.870 €, 85,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, porodičan stan na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina vrtića, škola, marketa, Limanske pijace, parka, pošte. U okolini dečije igralište, dovoljno zelenila za šetnju, uživanje kao i dovoljan parking mesta okolo zgrade. Zgrada uvučena od saobraćaja i gradske buke.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 310.000 €, 136,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan stan u privatnoj stambenoj zgradi, odmah kod Karađorđevog parka i Hrama Svetog Save, u Lamartinovoj ulici. Nalazi se na 2.spratu, zgrada je izuzetno održavana, kao i njeno dvorište koje je ozelenjeno. Stan može biti podeljen u dve stambene jedinice. Petosoban....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 157.590 €, 89,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća na fantastičnoj lokaciji, u neposrednoj blizini osnovne škole, na samom ulazu u Petrovaradin. Na kući je nedavno urađena izolacija i fasada, postavljena pvc stolarija. U prizemlju dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo. Na spratu dve spavaće sobe, (jedna sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 390.410 €, 167,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu višedelnu nekretninu koja se retko nalazi u ponudi. Nekretnina poseduje dva velika poslovno-stambena dela objekta i na tri placa površine preko 3000m2, od toga 1200m2 poslovno-stambenog dela. Prvi objekat je spratna kuća 14x12, ispred koje je poslovni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.000 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice, ulica Mirona Đorđevića. Uknjižen, kompletno namešten troiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i dve terase. Pozicioniran na I spratu stambene zgrade sa malim brojem stambenih....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 391.400 €, 350,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.oglasi.rs

Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza Novija uknjižena kuća, rađena po projektu (kvalitetni građevinski radovi i materijal, sendvič zid) Na lepoj lokaciji u centru....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 267.800 €, 223,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu kuću u Sremskoj Kamenici u blizini škole milicije. Kuća se sastoji od suterena sa garažom od 29m2, ostavom i vešernicom. Prizemlja sa komfornim dnevnim boravkom, kuhinjom i trpezarijom, wc-om, terasom sa izlaskom na dvorište. Prvog sprata koji poseduje tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 184.100 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za ovaj objekat se može reći da je jedan od najboljih na potezu između Bul.patrijarha Pavla (na 3.min) i Dunava. 3 zgrade u nizu, na svakom ulazu po 4.stana, izuzetan kvalitet - od same zgrade, fasade i hodnika do unutrašnjosti i ugrađene opreme stanova. Takođe se vodilo računa o....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 772.500 €, 479,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelepa kuća na Tatarskom Brdu. Izuzetna pozicija, pogled na Novi Sad. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Sendviš zid, blok, trska, cigla i stiropor. Prodaje se kompletno nameštena. Grejanje podno i na radijatore. Grejni sistem poseduje kotao na gas, toplotnu pumpu i solarne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 840.000 €, 145,00 m2 cca 5790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan prostor u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu, vrhunskog kvaliteta i izuzetne lokacije, sa fenomenalnim pogledom na grad! Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa dečjim igralištem, recepciju 24/7, celodnevno obezbeđenje, video nadzor. Poseduje hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.000 €, 41,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja na Veterničkoj rampi! U ponudi su stanovi raznih struktura. Pouzdan i kvalitetan investitor koji ima niz završenih projekata iza sebe. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, kao i investicija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 114.520 €, 51,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 265.300 €, 112,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nešto sasvim novo. Naše luksuzne vile, smeštene u prirodnom okruženju nadomak grada, pružaju jedinstven spoj elegancije i udobnosti. Nalaze se između oboda Fruške gore i Dunava, s pogledom na Novi Sad. Ovo naselje obiluju bojama i šumovima prirode, pružajući humaniji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 832.000 €, 260,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111377, spratna, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaža(2), dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp, vertikala. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude za izdavanje, kuću u mirnom kraju najelitnijeg dela grada, ušuškanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam renoviran stan na odličnoj lokaciji, namešten. Stan se sastoji iz jedne velike sobe, odvojene kuhinje, hodnika, kupatila, lođe. Stan je kompletno renoviran 2021 godine. Stan se prodaje sa nameštajem. Slobodno parking mesto oko zgrade. U blizini se nalazi osnovna škola,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 360.500 €, 352,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

* Prodaje se nekretnina u samom Centru Sremske Kamenice. Plac je oko 200m2 i na njemu se nalaze dva objekta. Jedna kuća ima dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju (koja se može preurediti u dnevnu sobu) i kupatilo na prvoj etaži. Na spratu su dve spavaće sobe i velika terasa. Ispod kuće....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 395.000 €, 210,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna, komforna kuća bez ulaganja sa tipskim placem od 380m2 na samom ulasku na Adice sa Telepa. Kuća je građena i useljena 2007.godine, zidana punom ciglom - zid 40cm i demit fasadom. Sastoji se od dve etaže, grejanje na gas, pokrivena VIDEO nadzorom, alarmom i ugrađene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.750 €, 27,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u poslovno stambenom objektu. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbeđen parking kao i garaže u suterenu zgrade. Investitor je poznata Novosadska firma koja iza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 157.340 €, 46,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeni kompleks koji pomera granice kvaliteta i funkcionalnosti. Sa 25 godina iskustva u vrhunskoj gradnji i postprodajnoj podršci, donosimo vam sigurno i pouzdano mesto za život, prilagođeno potrebama savremene porodice i pojedinca. Pametno osmišljeni prostori – Bilo da tražite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 168.000 €, 67,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan na Zvezdari u Zidarskoj ulici u neposrednoj blizini tržnog centra Konjarnik. Nalazi se na prvom spratu održavane i kvalitetne zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 83.450 €, 45,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada kod Lipovog Gaja Fantastičan Trosoban stan 45 m2 na TOP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 141.200 €, 39,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji u gradu, Nova Detelinara. Stan se prodaje kompletno namešten,nameštaj nov ne korišćen. Uknjižen na prodavca, te je moguća kupovina kako gotovinski tako i kreditno. Stan je dvorišno orijentisan. Renomiran investitor, kvalitetna gradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.130 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam trosoban stan površine 68m2 u izgradnji visokog kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na kalolimetre, što omogućava kontrolu potrošnje i uštedu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada, na Novom Naaselju, okružen zelenilom i svim sadržajima neophodnim za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman 4-trosoban 70m2, odmah useljiv, kompletno namešten za normalan porodičan život. Stan je tehnički opremljen, mogućnost povezivanja kablovske i interneta na ime zakupca. U blizini škole, hipermarketa autobuskih stanica ka studentsko gradu, centru na jednu stranu, odnosno medicinsko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 93.600 €, 52,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112223, NPR/IV, terasa, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Ne može na kredit , samo za keš Svetao komforan stan , većinski renoviran , mala ulaganja (parket, delimično stolarija vrata ulazna) , renovirano kupatilo , zamenjeni pvc prozori , brzo useljiv , gleda....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 296,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stambeno poslovni objekat, kuća sa izlazom na dve ulice, pogodna za stambeni ili stambeno poslovni prostor, koji se može koristiti kao dom za stara lica, hostel, dečje igraonice i rođendaonicesmeštena u mirnoj ulici, u naselju Ljubine Livade, u Kragujevcu. Plac površine 296 m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.400 €, 63,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u Novom Sadu, TELEP, površine 63 m²,. Stan je nov , odmah useljiv. Cena stana je sa PDV-om. Mogućnost kupovine parking i garažnog mesta. Blizina Limana 4. Odlična komunikacija sa glavnim saobraćajnicama. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 618.000 €, 500,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u Novom Sadu. Odlična lokacija. Miran i prijatan kraj idealan za porodičan život. Kuća je novije gradnje, stilski pravljena. Korišteni su vrhunski materijali kako pri gradnji tako i u opremanju kuće. Plac je uređen do perfekcije kako bi se ukućani u njemu odmarali....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 801)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>