• GoHome Professional
oglasi.rs parking Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking Zadnjih 7 dana

  • Za upit "oglasi.rs parking zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 135.000 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan stan na II spratu kvalitetne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji, blizu Parka Sv.Save i TC Roda.Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, izdvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i tri lođe, tako što svaka prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice, 10-ak minuta hoda do samog centra grada. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 59,60 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca osnovna škola, vrtić, mnogi marketi Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ima mogućnosti za pretvaranje u poslovni prostor. Pešačka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 189.294 €, 45,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

2.0, 45.07m2, terasa 4m2, podno grejanje, lift, I/IV. Građevinska dozvola Na prodaju moderan mali stan – idealan za život ili investiciju! Rezervacije u toku! U ponudi funkcionalan i moderno projektovan stan vrhunskog kvaliteta gradnje, savršen za udoban život ili izdavanje. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0. 5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 127.470 €, 69,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 68,90m2, u suterenu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavaće sobe, kupatila i lođe. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.210 €, 63,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, trosoban, površine 62,82m2, nalazi se na četrvtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 161.500 €
15.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Aleksandrovo, 210.000 €, 108,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Aleksandrovo, prodaje se prizemna samostalna kuća površine 108m² na placu od 2.252m². Kuća je građena od naboja, poseduje etažno grejanje na čvrsto gorivo, trofaznu struju sa dvotarifnim brojilom, dve klime, septičku jamu i PVC stolariju, dok se na podovima nalaze keramika....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Terasa Žike Pavlovića Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking zadnjih 7 dana (731)
  • oglasi.rs parking (21841)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>