• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 190000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura" pronađeno 15 059 nekretnina - prosečna cena 1.709 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 190.000 €, 350,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti i u funkciji poslovnog prostora, kuhinje i kupatila, na podu je postavljena keramika. Prvi sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 190.000 €, 472,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće na placu od 1339m2 čija je širina fronta oko 20m, MZ Žarko Zrenjanin. Prva kuća je prizemna, površine 181m2 i koristila se kao restoran. Sastoji se od sale, kuhinje, ostave i sanitarnog čvora. Druga kuća je troetažna: Po+P+Pk, površine 291m2. U prizemlju se nalazi predsoblje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 100 m², UKNJIŽEN 1/1 Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m², smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 190000 eura'
190.000 €
190.000 €
190.000 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 125,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 77,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101665, XI/XI, lift, terasa, uknjižen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Odlično pozicioniran, renoviran, svetao stan. Prodaje se sa kuhinjom i ugradnim plakarima. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 190.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju velika porodična kuća u centru Brzog Broda. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Plac je površine 590m2. Kuća je u osnovi 119m2 i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja koji su povezani unutrašnjim stepeništem. Sve tri etaže su u funkciji....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 190.000 €, 152,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je spratna, u osnovi 76 m2. Kuća poseduje podrum koji se prostire ispod pola kuće. U dvorištu se nalazi objekat koji je napravljen za potrebe veterinarske ordinacije, u potpunosti obložen pločicama, sa čekaonicom, glavnom salom, pomoćnom i toaletom, pogodan je za mnoge druge....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 190.000 €, 172,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

PLAC NA BANSTOLU OD 4.586m2 SA NESVAKIDAŠNJIM POGLEDOM NA DUNAV I PRIRODU! Na placu se nalaze garaža i 2 objekta od kojih je jedan vikendica koja je opremljena i služi kao prostor za uživanje. Drugi objekat je ostava za sve neophodne stvari i opremu za održavanje placa i objekata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.000 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina na odličnoj lokaciji, kompletno renovirana bez ikakvih ulaganja! Lako se može prepraviti u dvoiposoban, oko zgrade dosta parking mesta, u blizini škole, vrtića. Kontakt: Info nekretnine 064/8222-116 021/526-633 064/8222-117 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 190.000 €, 190,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji na Kopaoniku, na 4 km udaljenosti od centra skijališta, u Vikend naselju, nalazi se ova dvojna kuća. Smeštena je na 3 ari placa i sastoji se iz prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. Podeljena je u dve vertikale i pruža mogućnost boravka u jednoj dok drugu rentirate.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u Braće Jerković, zgrada okružena sa dosta zelenila, u blizini su vrtić, pošta, marketi i ostali potrebni sadržaji. Od prostorija ima dve odvojene sobe, veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja i zastakljena terasa, predsoblje, kupatilo. Odličan pogled, vidi se....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 190.000 €, 90,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

RETKA PRILIKA - Na prodaju fantastičan stan na Zlatiboru u okviru naselja 25. maj U jednom od najatraktivnijih kompleksa na Zlatiboru, Zlatibor 1000, na veoma pogodnoj lokaciji, okružen borovom šumom i prirodom Unutar luksuznog kompleksa zatvorenog tipa, u blizini čuvene Titove vile,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u Centru grada na najpoželjnijoj lokaciji. Stan je 67m2 grejne površine. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i tri velike terase (ukupno 20m2) , koje daju mogućnost proširenja svake sobe. Nalazi se na drugom spratu.....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 190.000 €, 375,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća Medoševac pored asfaltnog puta, neto površine 375 m2 . Porodična stambena zgrada sastoji se od pd plus vpr plus sp. Osnova podruma je 27 m2 i sastoji se od kotlarnice I ostave. Osnova prizemlja je 174 m2 i sastoji se od terase, dve kuhinje, dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 75m2 + TERASA, TROSOBAN Predstavljamo vam komforan trosoban stan pozicioniran na najlepšem delu Novog naselja. Odlično održavana zgrada. U stanu je sve renovirano, nova instalacija, tarket parket, nove plocice, bez ulaganja. Poseduje dnevnu sobu, odvojenu kuhinju koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 190.000 €, 59,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe, 59m2 59m2, 2.5, 3/4, CG, terasa, parking, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Odličan....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 190.000 €, 220,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u Čortanovcima Površina kuce 220m2 Površina placa 1400m2 6 soba+2 kupatila Struja/voda/septička/internet/kablovska Prilazni put asfalt Vlasništvo 1/1 privatna svojina ### bez tereta ### Agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) Šifra agencije: 1338 Šifra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostran i svetao dupleks stan na šestom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnom i dobro povezanom delu grada, idealnom za porodični život ili investiciju. Ukupna površina stana iznosi 96 m², dok je uknjiženo 76 m². Funkcionalno je podeljen na dva nivoa, pružajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 stan od 74m2 u urbanoj vili na Telepu u blizini Park Telep igrališta za decu. Stan se nalazi na prvom spratu u mirnoj ulici. U cenu su uračunata dva parking mesta u dvorištu. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika AGENT: Nebojša Tukodi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.999 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118438, VI/, lift, terasa, uknjižen, parking. Odličan troiposoban dupleks u mirnom dvorišnom okruženju – bez saobraćajne buke! Prodaje se prostran i svetao troiposoban stan, dvorišno orijentisan, bez buke sa ulice. Nalazi se na šestom spratu zgrade sa liftom i raspoređen....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban stan, dvorišno orijentisan bez saobraćajne buke. Stan je dupleks na 6. spratu sa liftom.Izuzetno osvetljen,poseduje dve zastakljene terase,veliki dnevni boravak,odvojena kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,garderober sa ostavom.Na gornjoj etaži nalaze se tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.999 €, 81,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 81m2, TROIPOSOBAN Predstavljamo Vam stan koji je uknjižene površine 81m2, izmereno 100m2, dvorišno je orijentisan, bez saobraćajne buke. Dupleks - nalazi se na 6. spratu u zgradi sa liftom. Izuzetno svetao, poseduje dve zastakljene terase, veliki dnevni boravak,odvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.900 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara Prodaje se duplex od 81m2 koji poseduje 2 zatvorene terase.Tako da stan ima 100m2. Dvorišno je orijentisan. U odličnom je stanju,bez ulaganja. Zgrada ima svoj parking u dvorištu samo za stanare. Idealan za porodicu. Uknjižen 1/1. Može na kredit.Cena 189.900....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 189.900 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 87,41 m² – Čukarica (Cerak), Šavnička ulica Prodaje se komforan troiposoban stan površine 87,41 m², na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj i lepo uređenoj ulici – Šavnička, Cerak. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, u blizini svih potrebnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled na Frušku goru - odlična zvučna izolacija - jugoistočna orijentacija, obilje prirodne svetlosti, bez direktnog udara sunčevih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Ekskluzivno*** Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, odmah useljiv Parking mesto u dvorištu ide uz stan, iza rampe, obeleženo. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.570 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 189.520 €, 76,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan duplex u zgradi novije gradnje! Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva mokra čvora, dve ostave koje ne ulaze u kvadraturu i terasu. Dodatno je urađena toplotna i zvučna izolacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 189.520 €, 55,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na Limanu 1 u modernoj zgradi! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 021/221-5100 ili 064-8033-305 548776 U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 189.486 €, 57,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen spoj luksuza, komfora i praktičnosti u mirnom, porodičnom delu Voždovca! U ponudi stan površine 57,42 m² sa dve spavaće sobe i prostranom terasom koja se proteže duž celog stana. Mogućnost kupovine garažnog mesta uz doplatu. Energetski efikasno grejanje na toplotne pumpe Premium....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 189.480 €, 77,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 189.480 €, 77,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.470 €, 86,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru u neposrednoj blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Stan ima 86,12m2 projektovane površine, po strukturi je troiposoban, orijetisan ka jugozapadu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, dve dečije sobe, kupatila, sanitarnog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 189.450 €, 62,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 189.450 €, 62,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju u Sremskoj Kamenici, lokacija pogodna za život ili buduću investiciju. Izgradnja sa završetkom krajem 2026, odličan kvalitet opreme!! Za Više informacija nazovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 189.360 €, 64,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, " grad u gradu", mesto duge i bogate istorije, predstavlja jednu od najlepših beogradskih opština. Blizina reka, mogućnost uživanja u prirodi, boemski duh i njegova bogata infrastruktura čine ga veoma poželjnim mestom za život i stanovanje. U tom kontekstu, odlično pozicioniran....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 190.140 €, 131,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u širem centru grada, a nadomak svih dešavanja. Stanovi su urađeni po najvišim standardima i normativima u građevinarstvu. Stan je projektovan tako da bude funkcionalan za život , grejanje centralno. U cenu stana je uračunata posrednička provizija od kupca u iznosu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.150 €, 71,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, odmah useljiv trosoban stan u novijoj gradnji. Nalazi se u neposrednoj blizini Futoške pijace,samog Bulevara Oslobodjenja, osnovne škole,kao i svih sadržaja potrebnih za udoban život. Sam stan je idealnog rasporeda, ima komforan dnevni boravak, kuhinja je fizički odvojena,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.005 €, 84,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Izuzetna nekretnina, na odličnoj lokaciji. Lokacija puna zelenila i parking prostora, a u blizini su škola, vrtić, gradski prevoz, pijaca itd. Stan je kompletno renoviran, sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, odlična keramika, spušteni plafoni i halogena rasveta. Spavaći deo stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 189.000 €, 45,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120632, VI/VIII, klima, lift(2), telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan , ušuškan stan na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Sva neophodna infrastruktura, škole,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se 3.5 stan u Ćirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje. Svetao, duplex, dvorišno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 189.000 €, 220,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Lux kucu u Vladimirovcu okolina Panceva oko 220m2 novogradnja! Mogucnost izgradnje tavanskog prostora kao potkrovlje jos dodatnih 90 m2.Kuca ima veliku svetlu dnevnu sobu, 4 spavace sobe, predsoblje, 2 kupatila, kancelariju kao i pomocne objekte letnja kuhinja pusnica i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 578)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>