• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs parking do 190000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura" pronađeno 15 062 nekretnina - prosečna cena 1.709 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • dvorište
    • duplex
    • parket
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Spens, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

SPENS, 58m2, DVOSOBAN Prodaje se prazan i odmah useljiv dvosoban stan u jednoj od najboljih zgrada u Novom Sadu. Zgrada je gradjena sa najkvalitetnijim materijalima koji su vidljivi od fasade do hodnika, lifta i na kraju same stolarije i sanitarija u zgradi. Raspored stana je odličan,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 181.590 €, 59,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 181.510 €, 67,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam trosoban stan površine 67m2 u izgradnji visokog kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na kalolimetre, što omogućava kontrolu potrošnje i uštedu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada, na Novom Naaselju, okružen zelenilom i svim sadržajima neophodnim za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju fantastičnog trosobnog stana u kvalitetno zidanoj zgradi na traženoj lokaciji sa puno zelenila. Zbog svog idealnog rasporeda stan vrlo jednostavno moze biti četvorosoban. Nekretnina bez ulaganja. Veoma kvalitetna gradnja gde se u ulazu nalaze samo dva stana na spratu.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan stan u srcu Petrovaradina! Stan je površine 85m2, nalazi se na trećem spratu(od ukupno 5), u novoj zgradi(iz 2023.)sa liftom.Stan je potpuno nov i prodaje se kompletno namešten-spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep komforan trosoban stan koji se lako može prepraviti u četvorosoban. Odlično opremljen, izolovan od buke i odličnog rasporeda. Autobuska stajališta na minut, škole, vrtići, marketiGrejanje je na gas, što donosi vrlo niske troškove. Sve prostorije su veoma komforne, a takođe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 181.270 €, 68,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam trosoban stan površine 68m2 u izgradnji visokog kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na kalolimetre, što omogućava kontrolu potrošnje i uštedu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada, na Novom Naaselju, okružen zelenilom i svim sadržajima neophodnim za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 181.050 €, 95,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prestižan četvorosoban stan u izgradnji, idealan za kupce koji ne prave kompromise kada su u pitanju kvalitet, komfor i moderan način života. Ovaj savremeno projektovan stan pruža savršen balans između funkcionalnosti i elegancije, te predstavlja idealno rešenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 181.000 €, 98,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 180.810 €, 51,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Lekinom Brdu, u neposrednoj blizini škola, vrtića, parkova i marketa, prodaju se stanovi u modernoj zgradi koja spaja urban život i porodičnu udobnost. Početak radova: maj 2025 Završetak izgradnje: septembar 2026 (rok 14 meseci) Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.800 €, 71,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar, 71m2. Oglašavamo prodaju uknjiženog stana, u zgradi crvene fasadne cigle. Nalazi se na IV spratu. Odvojena kuhinja, tri optimalne sobe, ostava u prizemlju. Lokacija koja svima odgovara. U neposrednoj blizini su svi značajniji objekti koji omogućuju udoban porodičan....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 180.770 €, 90,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja. Investitor je poznat po visokom kvalitetu i odličnim projektima. Za više informacija pozovite naše agente. 021/425-112, 064/8222147, 061/6608824 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 180.770 €, 90,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja. Investitor je poznat po visokom kvalitetu i odličnim projektima. Za više informacija pozovite naše agente Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 180.770 €, 78,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam duplex stan na Klisi. Sama zgrada je lokacijski odlično pozicionirana i nalazi se u udaljenosti od strogog centra grada svega 3.0 km. Stan je odličnog rasporeda, ima pripadajuća dva parking mesta, za više informacija pozovite naše Agente prodaje! 021/221-55-01 https://www.max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-klisa-gornjelivade/541784....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 180.770 €, 84,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1097509 - Prodaje se trosoban stan u izgradnji u Petrovaradinu, na mirnoj i lepoj lokaciji, u centralnom delu . Cena je sa PDV-om a useljenje se očekuje u aprilu 2024. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve sobe , hodnik , kupatilo i prelepu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1060648 - Prodaje se trosoban stan u izgradnji u Petrovaradinu, na mirnoj i lepoj lokaciji, u centralnom delu . Cena je sa PDV-om a useljenje se očekuje u februaru 2024. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve sobe , hodnik , kupatilo i prelepu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 180.770 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 180.765 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.730 €, 97,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu izgradnju na Adicama. Cena je sa PDV-om Izuzetno visok kvalitet gradnje i opreme. U blizini je svih sadržaja neophodnih za svakodnevan život i funkcionisanje. Grejanje na Gas - niski troškovi. Mogućnost kupovine parking i garažnih mesta u suterenu zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 180.600 €, 86,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan trosoban stan u Mirijevu u izgradnji Funkcionalna trosoban stan u izgradnji se nalazi na III spratu na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i parkova. Prostran raspored: dobro dizajniran stan se sastoji iz ulaza, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.580 €, 61,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u manjoj ulici odlično povezanoj sa ostatkom grada, a sam stan je strukturno odličan, veoma svetao i moderno opremljen nameštajem i tehnikom. U dvorištu zgrade je parking mesto koje pripada vlasniku stana i uračunato je u cenu stana. Za sve informacije slobodno pozovite!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 191.580 €, 75,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan odličnog rasporeda na lepoj lokaciji, uvučeno od Bulevara, sa puno zelenila i parking prostora. Dobro održavana zgrada od crvene fasadne cigle, u prizemlju zajednička biciklana za stanare zgrade i pripadajuća ostava koju budući vlasnik dobija uz stan. Stan se može preurediti....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan na vrlo atraktivnoj lokaciji na Mišeluku. Nov, bez ulaganja. Prodaje se sa nameštajem. Stan se nalazi u dva nivoa. Dole dnevna soba, kuhinja, vc, dve dvorisne terase. Gornji sprat se se sastoji od tri spavaće sobe i kupatila. Uknjižen stan na vlasnika 1/1 .....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderna tipska kuća u Petrovaradinu – Solarna dolina U mirnom i porodičnom naselju Solarna dolina, samo pet minuta od centra Novog Sada, prodaje se moderna, polunameštena tipska kuća površine 73 m² stambenog prostora, sa dodatnih 33 m² prostranih terasa na prednjoj i zadnjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u PETROVARADINU površine 73m2. Stan je dvoetažni duplex. Nalazi se u kvalitetnoj vili, Miran koncept stanovanja. Odlična komunikacija sa Gradom. Parking ispred stana. Pripadajuča ostava uz stan. Ispred stana ograđeno dvorište oko 33m2. Izuzetno funkcionalan i iskorišten.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.500 €, 96,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+P+6 na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu. U ponudi komforan četvorosoban stan 96,5m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 191.600 €, 212,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 212m2 plac 560m2/5.60ar poslovni prostor 400m2 (izdat, ostaju u zakupu ako budući vlasnici žele) gradska voda, trofazna struja, gas, kanalizacija Kuća se prodaje sa nameštajem Može kredit uknjižena 1/1 House 212m2 plot 560m2/5.60 are office space 400m2 (let out, remain leased....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 191.600 €, 75,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvoiposoban stan, blizu Bul.Oslobođenja, 75m2. Iako je u urbanom delu grada, mesto gde se nalazi stan, pruža mira i udobnost. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, wc-a i kupatila. Za više informacija, pozovite nas. ************ Ukoliko je ova....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 180.400 €, 82,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 84306, I/I, terasa, uknjižen, nov, novogradnja. Spremni smo da Vam ponudimo apartmane u naselju pored teniskog kluba na Rudinama. Apartmani se nalaze 3,5km od centra Zlatibora u mirnom naselju koje je izgrađeno u jednom arhitektonskom stilu. Apartmani su urađeni u 2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 191.604 €, 68,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u savremenom stambenom objektu koji se ističe odličnom lokacijom, modernim dizajnom i visokim standardom gradnje. Objekat je projektovan u urbanoj formi, sa akcentom na komfor, funkcionalnost i obilje prirodne svetlosti, pružajući prijatno i kvalitetno životno okruženje.....

 
 
 
  Kuća, KAC, 180.350 €, 95,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu prizemnu kuću u Kaću. U pitanju je prizemna kuća starije gradnje ali delimično renovirana. Kuća se sastoji u osnovi od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa ostavom, 3 spavaće sobe, kupatila, špajza, ali je doradjena još jedna spavaća soba sa kupatilom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.300 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji u zgradi visokog kvaliteta gradnje i opreme. Cene su sa uračunatim PDV-om pa budućim vlasnicima kojima je prva nekretnina pruža refundaciju istog. Rok uselenja je 01.03.2026. godine. Ne propustite priliku da kupite kvalitetan stan odličnog rasporeda. Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.250 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

534909-Odličan, prostran, svetao, trosoban stan, na izuzetnoj lokaciji. Veoma kvalitetna zgrada, novijeg datuma, uvučena sa ulice. Stan odlično opremljen (bambusov parket, PVC, sigurnosna vrata.). Uz stan postoji mogućnost kupovine garaže, ali nije uslov za kupovinu. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 70.19....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 180.250 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, namešten,trosoban stan 71m2 na top lokaciji na samo 10 minuta hoda do centra grada. Raspored odličan. Stan se sastoji od dve velike spavaće sobe , dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, dve terase, dva kupatila. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 180.250 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno komforan porodičan stan na fantastičnoj lokaciji sa 55 m2 GRATIS gornje etaže koja ne ulazi u kvadraturu. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja kao i samog centra Novog Sada. Škola, prodavnice, pijaca kao i mnoštvo sadržaja neophodnih za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 180.250 €, 125,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno komforan porodičan stan na fantastičnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja kao i samog centra Novog Sada. Škola, prodavnice, pijaca kao i mnoštvo sadržaja neophodnih za svakodnevni život su u komšiluku. U izgradnji je ostavljena mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 180.250 €, 69,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

528339 U ponudi moderan stan sa prelepim pogledom ka centru Novog Sada! U pitanju je veoma komforan trosoban stan odličnog rasporeda koji je u dogovoru sa ivestitorom dodatno opremljen kvalitetnim materijalima u izgradnji. Ova nekretnina ima oko 85m2 površine sa dve terase koje nisu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.250 €, 58,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na Novom naselju, deo je luksuznog kompleksa koji se nalazi u mirnom delu grada,okruženo zelenilom.Stan se nalazi u jednoj etaži, poseduje komforni dnevni boravak u skolpu kog je i kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka -1095436 - Uknjižen četvorosoban stan u urbanoj vili na Telepu, u blizini Bul. Evrope. U prizemlju je hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom, toalet i terasa od 19m2. Terasa ne ulazi u kvadraturu stana. Na spratu su tri sobe i kupatilo, Grejanje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 180.250 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji! Centar Sremske Kamenice Prelepa uvučena ulica od glavnog puta. U blizini osnovna škola, vrtić, prodavnice, autobuska stanica i sve ostalo što je potrebno za život. Uz stan se dobija i parking mesto. Za više....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 180.250 €, 91,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu u najlepšem delu Klise, u mirnoj ulici. Kuća je prizemna, sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i podrum. Nalazi se na placu površine 500m2, u dvorištu su uknjižene garaža i ostava. Za više informacija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 581)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>