• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs luksuzan - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan" pronađeno 3 175 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116518, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se luksuzno namešten jednoiposoban stan u Kisačkoj ulici, 5 minuta od centra grada. Odmah je useljiv, nije pet friendly. Postoji mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade kao i mogućnost iznajmljivanja privatnog parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, četvorosoban stan na Trošarini. Nalazi se na šestom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 94 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 250.000 €, 117,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici, na početku Tatarskog brda, u blizini marketa, gradskog prevoza na nekoliko min. vožnje od centra grada. Ovaj lux tripleks, nalazi se u urbanoj vili i zauzima tri nivoa, dvostrano je orijentisan, ima dve terase i dva kupatila. Na prvom nivou se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.530 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 316.090 €, 96,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4.0 stana u izgradnji na lokaciji Crveni krst. Stan se nalazi na II spratu i ima 96.96m2. Lux gradnja! Balkonski prozori, alu stolarija sa troslojnim staklom, spoljne roletne sa elektro podizačima. Lux sigurnosnim vratima “Bosal”, parket ekstra klase, FAN coilsistem grejanja/hlađenja.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 151.670 €, 45,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom 2024.godine. Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite. 064/8222-116 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 80.570 €, 42,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 324.450 €, 123,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan! Stan je komforan i nalazi se u lameli koja ima lift direktno do stana. Stan je dodatno sređen najkvalitetnijom opremom. Stan je odličnog rasporeda za porodično stanovanje. Ukupne kvadrature 123m2, plus 2,5m2 gratis hodnik. Predivan otvoren pogled ka Novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 298.700 €, 89,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovaj luksuzan stan kod Somborske rampe. Ako tražite mirnu lokaciju za život sa porodicom, a da ste na samo par minuta autom u centru grada onda je ovo idealna nekretnina za vas, jer još i uz stan dobijate i garažu u sklopu cene. Stan ima tri odvojene spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 397.700 €, 117,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100594 - Uknjižen četvorosoban LUKSUZAN stan U STAROM GRADU blizu Suda, nove Palate Pravde i Dunava. Savršen kako za stanovanje tako i za kancelarijski prostor /advokatska kancelarija, Javni beležnik IT firma i sl,/ Poseduje tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, luksuzno opremljen savršen porodičan stan od 78m2 ! Nalazi se na prvom spratu zgrade u ulazu sa samo 4 stambene jedinice što pruža veći komfor. Nekretnina odličnog raspored sa velikim dnevnim boravkom i tri lepe svetle spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten opremljen novim....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 1.150 €, 280,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux kuća površine 280m2 sa prostranim i uređenim dvorištem u mirnom delu Panteleja. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, prostrane dnevne sobe, tri spavaće sobe, tri kupatila sa toaletom, hobi rum, kancelarija i terase. Grejanje je na gas. Ima klimu. Komplet....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 861.000 €, 210,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se luksuzan penthaus u BW Quartet sa najlepšim pogledom na park! SA TRI GARŽE - koje su uračunate u cenu stana. 170m2 zatvorenog prostora i 80m2 su terase stn po projektnoj dokumentaciji uknjižen na 211m2 📍 Lokacija: Beograd na vodi, BW Quartet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX fenomenalan dvosoban stan na Telepu !!! Ulica Izvidnička, 54m2, 500e 2-sprat grejanje-toplotne pumpe(po potrosnji) odmah useljiv svi troskovi su oko 90e stranci su dobrodosli za sve informacije pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.830 €, 101,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzan četvorosoban stan u najlepšem delu Novog Naselja - Savina. Ovaj prostrani stan nudi izvanredan raspored i udobnost, idealan za savršen životni stil. Na dva nivoa prostiru se brojne mogućnosti: veliki dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom, fantastična zatvorena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 460.888 €, 95,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ NA PRODAJU – NAJVEĆI TROSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI | BW ETERNA 📌 Lokacija: Beograd na vodi, zgrada BW Eterna 🏷️ Cena: Snižena (uz mogućnost dodatne korekcije u zavisnosti od načina isplate) 🚗....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 146.090 €, 38,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 98.200 €, 26,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 184.900 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Sajam, 897.000 €, 250,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hotel na prodajuNovi Sad, Bačka ulica "Dama Apartmani". Oglasavamo prodaju mini hotela sa pet apartmana u Novom Sadu, Bačka ulica, kod Sajma, objekat je Su+1+Pk, sa 5 posebnih komplet LUX opremljenih apartmana,površine cca 250m sa bastom u dvorištu za odmor, hotel je u radu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 339.000 €, 80,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo lux 3,0 stan u novogradnji na top lokaciji na Beogradu na vodi. Stan se nalazi u prelepoj zgradi sa 4 lifta u blizini sportskog centra sa bazenom, blizu vrtica, osnovne skole, TC Galerija, pekara, marketa. Useljiv je do decembra 2025.godine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 397.130 €, 135,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.400 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Wellport koncept kondominijuma prati trendove najviših standarda sigurnosti, koji podrazumevaju jedinstvene karakteristike poput stanova pripremljenih za smart house sistem, koji Vam omogućava jednostavnu implementaciju željenih funkcija upravljanja uz jedinstveni način kontrole kućnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX PET FRIENDLY STAN U STRAZILOVSKOJ ULICI 45M2 DVOSOBAN NA DRUGOM SPRATU KORISCENJE GARAZE ULAZI U CENU KUHUNJA SA SUDOMASINOM MASINA ZA VES I SUSENJE VESA DVA TV APARATA KLIMA USELJIV OD 25.07.2025. CENA 600eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 435.000 €, 180,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, veliko dvorište, da budete u mirnijem kraju grada a želite modernu i kvalitetnu kuću onda ste možda našli to što ste tražili. U ponudi je nova luksuzno opremljena kuća u Donjoj Vrežini, u mirnom delu grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 670.000 €, 125,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121561, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, podrum, stambena zgrada. ***ELEGANTAN 4.0 STAN OD 125m2, TERASA 11m2**Luksuzan i kompletno renoviran 4.0 stan, površine 125m2, dvostrano orijentisan, u srcu Vračara. Ovaj otmeni stan odiše posebnom energijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 279.000 €, 76,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban lux stan. Dvosoban luksuzno namesten stan u Naselju Belville kod Delta City-a . Stan je apartmanski opremljen. Prostan i svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija, kuhinja, spavaca soba, kupatilo. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.870 €, 46,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 239.750 €, 92,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

543109-Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 100 m², UKNJIŽEN 1/1 Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m², smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 321.360 €, 130,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo naselje, lux četvorosoban stan sa garažom, ostavom i teretanom+++Agenciska oznaka stana 1058387, Novo naselje četvorosoban lux stan. Stan je opremljen granitnom keramikom velikih dimenzija proizvedenom u Italiji sanitarijame poznatih svetskih brendova Velike staklene površine,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 803.888 €, 151,00 m2 cca 5320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🌊 BW RIVIERA – Ekskluzivan stan sa 2 spavaće sobe i pogledom na reku 📍 Beograd na vodi | 🛗 3. sprat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 361.720 €, 106,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 128.500 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

INĐIJA - LUX STANOVI - IZGRADNJA Prodajemo na TOP lokaciji stan 63,27m2. Svi stanovi su moderno dizajnirani kao i sama zgrada koja će biti opremljena specijalnim svetlosnim efektima, kao i aluminijumska stolarija u antracit boji koja odgovara dugotrajnosti, sigurnosti i efektivnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Telefon,KATV,internet, interfon Odmah useljiv Stan je kompletno i kvalitetno renoviran 2023 godine, uradjena je zvucna i termoizolacija, jugozapadno orijentisan, svetao, komforan, luksuzno dizajniran, americki plakari.. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 264.180 €, 56,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063737 - Uknjižen dvoiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta, "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, dnevni boravak, dve komforne spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 2.500 €, 300,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izdavanje **luksuzan poslovni prostor od 300m²** na izuzetno mirnoj i diskretnoj lokaciji. Prostor je idealan za kompanije i kancelarije koje zahtevaju eleganciju, profesionalnost i komfor. Enterijer je urađen po najvišim standardima – vrhunski materijali, moderan dizajn, prirodno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 306.000 €, 181,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od 181m2 stambenog prostora sa terasama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 170.020 €, 46,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 236.880 €, 68,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 718)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>