• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • oglasi.rs luksuzan - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan" pronađeno 3 177 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • renovirano
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 247.500 €, 55,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prestižnoj lokaciji u srcu Novog Beograda, savršeno povezan sa svim bitnim infrastrukturnim sadržajem i glavnim saobraćajnicama, u izgradnji je luksuzni rezidencijalni kompleks Airport Garden. Ovaj kompleks se odlikuje modernim arhitektonskim rešenjima, elegantnim dizajnom i vrhunskom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 1.908.400 €, 367,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jedinstvena nesvakidašnja unikatna luksuzna kuća u privatnoj ulici na samo 10 minuta od centra grada u mirnom prirodnom šumskom tihom ambijentu. Kuća se nalazi u privatnoj ulici koja je okružena vilama. Visoko kvalitetna specifična gradnja, pozicionirana na samom obodu zelene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 450.000 €, 157,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan, komforan duplex u zgradi novije gradnje sa samo 5 stanova, u neposrednoj blizini Beograda na vodi, kompleksa Sky line, strogog centra grada, idealan za višečlanu porodicu, koji kombinuje prostranost, udobnost, pogled prema Kuli Beograd, bez buke u mirnoj ulici,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 81.580 €, 39,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi lux projekat na Zlatiboru, objekat u okviru prepoznatljivog kompleksa renomiranog investitora koji je sinonim za luksuz i kvalitet, sa tradicijom od preko 25 godina. Za više informacija pozovite vašeg agenta prodaje. AGENCIJSKA ŠIFRA: 552100 KONTAKT MARINA 064/159-20-29....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 83.340 €, 39,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 269.000 €, 54,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan, luksuzno opremljen stan u zgradi Metropoliten, u neposrednoj blizini promenade i velikog broja ugostiteljskih objekata. U okviru objekta nalazi se i veliki Maxi market. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, vešernice, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 146,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏙️ Na prodaju – Troiposoban stan u strogom centru grada, 143m² – 4. sprat 🌟 📍 Ekskluzivna lokacija sa pogledom na Sinagogu U ponudi je prostran troiposoban stan površine 143m² , smešten na 4. spratu u samom centru Novog Sada . Stan je u visokom stepenu urađenosti – kompletno razvedena....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, MAJUR, 3.000 €, 350,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzna kuća u Petrovaradinu. Novogradnja koja je tek završena i odmah spremna za useljenje. Objekat je spratni, sastoji se od prizemlja i dva sprata, sa ukupnom površinom od 350m2, što pruža dovoljno prostora za udoban i kvalitetan život. Kuća je se izdaje prazna. U sklopu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 333.900 €, 126,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Braće Jerković, u ulici Svetozara Radojčića, u blizini TC Stadion, nalazi se ovaj raskošan četvorosoban stan. Smešten je na prvom spratu novije i odlično pozicionirane, uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je kompletna, u blizini su škola, vrtić, marketi kao i svi ostali....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 490.000 €, 235,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja od vlasnika- mole se agnecije da ne kontaktiraju!!! nova lux kuċa sastoji se od DVA identična stana,jedan na prozemlju,drugi na spratu bruto površine 235m2,neto 181m2,na placu od 408m2 kuća je gradjena kvalitetnim materijalim(alu bravarija,španska keramika,visina plafona 3m,podno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 309.000 €, 131,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan u Lipovom Gaju. U ponudi je izuzetan, kompletno namešten četvorosoban stan u prestižnom kompleksu. Reč je o vrhunskoj nekretnini sa dodatnim ulaganjima tokom same izgradnje – birani su kvalitetniji materijali, posebna rasveta, dodatna elektroinstalacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 320.920 €, 103,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo Naselje - Luksuzan, veoma komforan petosoban stan na veoma lepoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za porodično stanovanje, uvučenoj od gradske buke i gužve. Neposredna blizina vrtića, škole, više marketa, doma zdravlja, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno normalno funkcionisanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 267.800 €, 131,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551003-Na prodaju luksuzan četvorosoban stan u Lipovom Gaju. U ponudi je izuzetan, kompletno namešten četvorosoban stan u prestižnom kompleksu. Reč je o vrhunskoj nekretnini sa dodatnim ulaganjima tokom same izgradnje – birani su kvalitetniji materijali, posebna rasveta, dodatna elektroinstalacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 840.000 €, 145,00 m2 cca 5790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan prostor u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu, vrhunskog kvaliteta i izuzetne lokacije, sa fenomenalnim pogledom na grad! Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa dečjim igralištem, recepciju 24/7, celodnevno obezbeđenje, video nadzor. Poseduje hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 142.500 €, 38,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118534, II/IV, klima, terasa, parking, stambena zgrada. Prodaje se LUX stan, 38m2, u kompleksu PARK NOVI. Stan je jednoiposoban, grejanje je po utrošku. Dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo, terasa. Roletne su na dugme, poseduje mašinu za sudove, mašinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 378.000 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo lux stan u A bloku, III faza. Funkcionalan 2.5 stan, sa 2 kupatila i velikom baštom od 35m2. Prodaje se kompletno namešten. Dnevni boravak u sklopu koga se nalazi moderna kuhinja sa novim elektro uređajima je celina open space prostora iz koga se izlazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.750 €, 115,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX cetvorosoban stan sa PRIVATNIM parking mestom-pocetak Bulevara Evrope ! Ulica Bulevar Patrijarha Pavla, 115m2, 1250e useljiv 01.10. 3 spavace sobe, 2 terase, 2 kupatila, garderober... informatika 40e pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111119.Izdaje se prelep, kompletno namešten trosoban stan (90 m2) na 1. spratu urbane zgrade u Centru. Veoma je prostran, luksuzno uređen, funkcionalan, sa visokim plafonima. Posebna prostorija sa mašinama za pranje i sušenje veša, posebna plakar prostorija, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 194.000 €, 49,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118026, II/VI, klima, lift, uknjižen, nov luks, garaza, stambena zgrada. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran***, veoma komforan LUX dvosoban stan, nalazi se u objektu izgrađenom 2024. godine. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 99.040 €, 51,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju sa više različitih kvadratura i struktura u mirnom i dobro povezanom delu Adica. Odličan kvalitet gradnje i luksuzna oprema. Za više informacija pozovite naše agente. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen porodičan stan na Novoj Detelinari – spreman za useljenje! Predstavljamo vam izuzetno komforan i moderno namešten stan koji se nalazi u jednom od najpoželjnijih delova Nove Detelinare. Stan je idealan za porodice koje traže udoban, funkcionalan i elegantan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 388.150 €, 105,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 116.800 €, 50,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor-ekstra lux Apartman 50 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.440 €, 45,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja se odvija u fazama sa krajnim rokom za ceo kompleks 2024.god. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas (kalorimetri),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. broj posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan stan u novoj zgradi na Vračaru sa dve terase ✨ Izdaje se stan od 52 m² sa jednom spavaćom sobom, dvostrano orijentisan, na 5. spratu nove i luksuzne zgrade u prestižnom delu Vračara.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 1.150 €, 280,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux kuća površine 280m2 sa prostranim i uređenim dvorištem u mirnom delu Panteleja. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, prostrane dnevne sobe, tri spavaće sobe, tri kupatila sa toaletom, hobi rum, kancelarija i terase. Grejanje je na gas. Ima klimu. Komplet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 275.400 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108893, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz prosečan, fasada prosečna, parking, ostava, deljiv, stambena zgrada. CENS JE FIKSNA I VAŽI DO KRAJA JULA!!Bez lifta .Luksuzno opremljen stan na dva nivo .STAN SE PRODAJE SA NAMEŠTAJEM SVE PODPUNO NOVO. UKNJŽEN....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 518.888 €, 125,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW KINGS PARK – Ekskluzivan stan u prizemlju uz Savski park 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Kings Park 🏢 Sprat: Prizemlje 📐 Površina:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.200 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u novom stambeno-poslovnom kompleksu West 65 nudi premium kvalitet, sofisticirani dizajn. Stan je po strukturi dvosoban , luksuzno opremljen , izuzetno svetao sa prelepim pogledom. Garažno mesto u sklopu zgrade uz doplatu 100eur. Stan je useljiv i izdaje se na duži vremenski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 155.050 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzni dvoetažni četvorosoban stan bez kosina nudi savršen balans elegancije, komfora i funkcionalnosti. Prostire se na dve etaže sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, idealnim za porodičan život.Stan se nalazi u mirnom, a istovremeno urbanom okruženju, sa odličnom infrastrukturnom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacija...Stan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće. Keš/ kredit. Pozvati nase agente. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 309.000 €, 111,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo prostrani salonac na prvom spratu u centru grada, idealan za renoviranje i prilagodjavanje po vasem ukusu. Ova nekretnina pruza jedinstvenu priliku da stvorite svoj sanoviti dom u blizini svih gradskih infrastruktura i zbivanja. Iskoristite ovu priliku i tranformisite ovo mesto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110789, II/IV, dupleks, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzan penthouse na tri nivoa, smešten u srcu šume na Košutnjaku, renoviran u januaru 2024. godine. Stan obuhvata tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.180 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 189.500 €, 90,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket kao....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 265.000 €, 203,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Korisna površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 650.000 €, 152,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzni penthaus stan, koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan nudi savršen spoj moderne arhitekture, vrhunskog kvaliteta i udobnosti. Stan se nalazi na 5.spratu zgrade novije gradnje i sastoji se od prostrane dnevne sobe sa velikim staklenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 96.820 €, 26,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux garsonjera u samoj blizini centra.U ceni ostaje sav namesštaj!Prilika! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 126.970 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.700 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Skoro pa nikad u ponudi, dvosoban LUX stan, direktno od vlasnika BEZ AGENCIJA - NEMATE PROVIZIJU! Stan je uknjižen, bez tereta , sa lux opremom u ceni, odmah spreman za overu kupoprodajnog ugovora, rentiranje ili udoban život i boravak. Od opreme izdvajamo BOSAL LUX model sigurnosna....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 927.000 €, 262,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUXUZNA KUĆA SA LUX APARTMANOM. Na samo 10 minuta udaljenosti od centra Novog Sada, u Bockama, nalazi se ova fenomenalna spratna kuća sa neodoljivim panoramskim pogledom na grad, Dunav i Petrovaradinsku tvrdjavu koji će vas ostaviti bez daha! Kuća je nove gradnje, bez ikakvih ulaganja,....