• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 73000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • nekretnine jagodina do 73000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 73000 eura

  • Za upit "nekretnine jagodina do 73000 eura" pronađeno 1 442 nekretnina - prosečna cena 639 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 459 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • namešten
    • 4.sprat
    • podno grejanje
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 36.500 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Započet objekat u industrijskoj zoni sa priključkom na trofaznu struju i gradsku vodu. Ima kompletan projekat za objekat sa spratom i potkrovljem. Odlično mesto za više vrsta delatnosti,Uz glavni put prema Ribaru. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara! 00381 69 2 111 999....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.200 €, 43,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega par minuta vožnje od centra Jagodine. Glavne karakteristike: Površina: 15 ari – prostran i funkcionalan plac pogodan za različite namene....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 36.000 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju zemljište u gradjevinskom području u Jagodini na Sarinoj Medji. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.000 €, 150,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na prodaju, selo Ursule, kod Jagodine. Nova kuća, nedovršena, 150m2, stara kuća 46m2 uknjižena. Plac 3 ha i 20a. Na placu struja i voda. Vlasništvo 1/1. Cena 36 000 evra ag provizija 2% .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 36.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 30a u blizini firme Yuhor u industrijskoj zoni. Plac je do asfaltnog puta u dužini. Tamponirana parcela. Mogućnost gradnje poslovnog objekta ili stambene zgrade. Preporuke! SAMO U SELEKT NEKRETNINAMA! .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 36.000 €, 41,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u centru grada. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Spoljna stolarija drvena, podna obloga parket/laminat, vodomer u stanu, centralno grejanje isključeno. Stan poseduje i pripadajući podrum i terasu. Zgrada poseduje upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.000 €, 87,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se vikendica površine 87m2 za renoviranje na Đurđevom brdu na dobroj lokaciji do asfalta. Svi priključci su u blizini. Grejanje na čvrsta goriva, monofazna struja. Ovakve ponude su retke, ako želite plac na dobroj lokaciji do samog asfalta, nazovite nas! .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 79.200 €, 66,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se funkcionalan stan u kvalitetnoj, novijoj gradnji, idealno pozicioniran između centra grada i akva parka. Lokacija je izuzetno praktična. Stan je pogodan za porodice sa decom, ali i za starije osobe, jer se nalazi u objektu niskih spratnosti, što omogućava lak pristup i....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.180 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se šuma površine 92,95 ari. Pogodna za seču. Parcela je uredna, vlasništvo 1/1, bez tereta. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara! 00381 69 2 111 999 Prikaži broj , 00381 69 1 222 999 Prikaži broj Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac na Štipljanskom putu površine 10,53a. Plac, Jagodina | Prodaja · 37.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2022.,

www.heroldo.com

Poljoprivredno zemljište od 45. 37a. Ima put do placa. 45,40 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poljoprivredno zemljište od 45.37a. Ima put do placa. Plac, Jagodina | Prodaja · 37.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 120 ari. Plac, Jagodina | Prodaja · 37.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 35.200 €, 4400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2023.,

www.indomio.rs

Parcela pogodna za gradnju kuće, prilaz asfaltni put. Cena je 800e po aru. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 35.000 €, 1334,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se gradsko građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Plac ima asfaltni prilaz, što omogućava lak i brz pristup tokom cele godine. Mogućnost gradnje postoji, a svi priključci (struja, voda, kanalizacija) su dostupni, s obzirom na to da se plac nalazi u naseljenom mestu. Lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2022.,

www.heroldo.com

- podno grejanje na struju 27 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 35.000 €, 37,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju funkcionalan i kompletno namešten stan površine 31m². Stan se sastoji od: -dnevnog boravka sa kuhinjom, -spavaće sobe, -kupatila. Stan poseduje sopstveni vodomer i sopstveni kotao na gas, što omogućava potpunu kontrolu potrošnje i troškova. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.500 €, 549,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Potreban Vam je dobar plac gde bi ste gradili kuću e ovaj plac se nalazi na takvoj lokaciji. Površina placa je 5.49 ari, širina uz asfalti put je 20 metara dok je dužina 26 metara. Za više informacija pozovite na tel. 064 831 2062 064 8222 441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 36.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište u gradjevinskom području u Jagodini na Sarinoj Medji. Plac, Jagodina | Prodaja · 36.000€.

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 34.092 €, 28,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 34.092 €, 27,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.000 €, 3334,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.heroldo.com

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33, 34a, gradsko građevinsko zemljište. Do samog placa dolazi sporedni put. 3.334 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 34.000 €, 81,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća površine 81m2, dva pomoćna objekta površine po 45m2 na placu površine 30 ari. Na prodaju je takođe i plac u produžetku površine 30 ari. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 34.000 €, 27,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodjau stan jednosoban u centru grada Stan se nalazi na petom spratu , sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u dnevni boravak koji je ujedno i spavaća soba . Sledeća prostorija desno je kuhinja sa trpezarijom i špajzom koja je proširena postojećom terasom koja je zatvorena, pravo....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

065/8222-441 064/831-2063 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

065/8222-441 065/8222-443 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.783 €, 85900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, Potes Brestovac .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 35.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2023.,

www.heroldo.com

Parcela pogodna za gradnju kuće, prilaz asfaltni put. Cena je 800e po aru. 44 a 0 0 0 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

- podno grejanje na struju .