• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 73000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 73000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 73000 eura 80 m2

  • Za upit "nekretnine jagodina do 73000 eura 80 m2" pronađeno 37 nekretnina - prosečna cena 674 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 761 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 25.000 €, 80,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.indomio.rs

Na placu površine 24ara nalazi se prizemani objekat površine 80m2, deo objekta od 40m2 je građen za hladnjaču. Na placu se nalazi voćnjak u punom rodu koji ima sistem kap po kap, od voćaka ima jabuka, šljiva, kruška, kajsija. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 80,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

U ponudi stara kuća za rušenje u centralnom delu Majura ,odlična lokacija za investiciono ulaganje,ili izgradnju novog objekta. Plac je dovoljno velik i pravilnog je oblika,na idealnoj je lokaciji ima prilaz sa dve strane,sa glavnog puta i bočno sa seoskog makadam puta. Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 73000 eura 80 m2'
75.000 €
38.000 €
34.000 €
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 80 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2024.,

www.heroldo.com

Kuću u selu Deonica, savršenu kao vaša vikendica ili čak kao stalno prebivalište. Ova kuća površine 80m2 okružena prelepom prirodom i izolovana od ostalih seoskih kuća, pružajući vam mir i privatnost Površina od 80m2 pruža dovoljno prostora za udoban boravak. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 80 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 80m² · 58.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 80m² · 49.500€.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 73.000 €, 79,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju šarmantan stan od 79 m², smešten u samom srcu grada, idealan za studente ili mlađe parove koji žele da uživaju u udobnosti i praktičnosti urbanog života. Stan se nalazi u potkrovlju, sa prelepim krovnim prozorima koji omogućavaju obilje prirodnog svetla i pružaju očaravajući....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 78,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kompletno seosko domacinstvo u Vukmanovcu. Domacinstvo čini stara seoska kuća ,uknjižena na 78m2 sa podrumom iz 1955 godine, ima dosta oštećenja na krovu i nije useljiva i pomoćni objektima od 54 m2 ,kos, ostava,stari . Kuća ima izvedene priključke, struja ,sopstveni izvor....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 82,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac sa postojećim kućama na izuzetnoj lokaciji u Jagodini, u neposrednoj blizini Aqua parka. Lokacija je izuzetno atraktivna i pogodna kako za stanovanje, tako i za investicije. Postoje dva objekta,jedan je useljiv sa karatavanom i drugi je još stariji. Plac se nalazi....

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 24.000 €, 78,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se kompletno seosko domacinstvo u Vukmanovcu. Domacinstvo čini stara seoska kuća , uknjižena na 78m2 sa podrumom iz 1955 godine, ima dosta oštećenja na krovu i nije useljiva i pomoćni objektima od 54 m2 , kos, ostava, stari . Kuća ima izvedene priključke, struja , sopstveni....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prostran stan u sivoj fazi, smešten na mirnoj lokaciji. Stan poseduje garažu i podrum, dok prizemlje čine dve funkcionalne prostorije. Na spratu se nalaze kupatilo i još dve prostorije. Vertikala je samo ozidana, što omogućava eventualne korekcije i prilagođavanje prostora....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju je nadogradnja, stan ima 77m2, poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpazarijom, kupatilo i dve terase. U sobama ima kosina. Vodomer u stanu, centralno grejanje, podna obloga parket, spoljna stolarija drvena. Stan poseduje i tavanski deo koji može da se pretvori....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 43.000 €, 83,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u izgradnji, deo sprata je sređen, nema struju, nema vodu. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put. Kuća se sastoji od: ✔️ hodnika ✔️ kupatila ✔️ trpezarije sa kuhinjom ✔️ čak tri spavaće sobe Kuća poseduje gradsku vodu, hidrofor, sengrup i monofaznu struju. Idealna je za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 43.000 €, 83,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u izgradnji, deo sprata je sređen, nema struju, nema vodu. Kuća, Jagodina - Končarevo | Prodaja · 83m² · 43.000€.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 65.000 € na 62.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 62.500 €, 77,00 m2 cca 810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 65.000 €
10.05.2026 - 62.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 89.000 € na 79.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 79.000 €, 83,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 89.000 €
26.04.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SAMO U SELEKT NEKRETNINAMA! Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan, duplex površine 83m2 u centru grada. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe i kupatila koji se nalaze na spratu i komfornog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom i terase koji su u prvom nivou. Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 64.000 €, 84,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2022.,

www.heroldo.com

Lokal od 84m2 na odličnoj lokaciji blizu bolnice sa parkingom u prizemlju zgrade. Pogodan za laboratorije, frizersko - kozmetičarske salone, doktorske ordinacije i druge delatnosti. Naša preporuka! 84 m 2 4 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.200 €, 84,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

-montažni objekat trajnog karaktera .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.200 €, 84,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

-montažni objekat trajnog karaktera 84 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 76,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2024.,

www.heroldo.com

Prelepa kuca sa bazenom na četiri kilometra od grada. Radi se o starijem objektu koji je u dobrom stanju i poseduje dve spavace sobe, kuhinje, dnevnog boravka i kupatila. Odrađena je nova struja, grejanje je na peći za čvrsta goriva. Voda je bunarska, sengrup. Na jednom delu kuće....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.200 €, 84,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

-montažni objekat trajnog karaktera Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 84m² · 67.200€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 59.500 €, 75,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstvena ponuda. Prelepa velika parcela od 58,09 ari u samom centru sela Ribare, nedaleko od Jagodine.. Na placu je stari objekat za rušenje uknjizen na 75 m2. Palc ima priključak na struju i priključen je na seoski vodovod. Ogradjen je celom površinom,prilaz asfaltni put. Vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 75,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2025.,

www.heroldo.com

Kuća građena 1991god. , spratna, spoljne stepenice za sprat U prizemlju su dve prostorije i gore dve manje, omalterisane. Nema kupatilа, ima garaža od koje može da se napravi kupatilo ili kuhinja, sprovedena instalacija za struju. 75 m 2 4 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Lokal na ekstra lokaciji, 42m2 +33m2 magacinskog prostora. 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 75 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.heroldo.com

Stan ima odličan raspored. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta, dva hodnika koja su iskorišćena maksimalno i terase. Ima pripadajući podrum. Nalazi se u visokom prizemlju i idealan je za veću porodicu kojoj odgovara nijža spratnost.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 75,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2025.,

www.heroldo.com

Retko u ponudi veći porodični stan, maksimalnog porodičnog komfora. Stan , ima dve spavaće sobe, kuhinju , trpezariju dnevni boravak sve odvojeno , ali čini kompaktnu celinu , kupatilo , toalet i specifično veliku, i lođa i balkansku terasu . oko celog stana , čijim zastakljivanjem....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 51.500 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke – škola, market Roda, bolnica, pijaca i ostali sadržaji. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: * ulaznog predsoblja....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal na ekstra lokaciji, 42m2 +33m2 magacinskog prostora. 064/8-312 -063 ... Prikaži broj 065/8-222 -441 ... Prikaži broj 035/8-222 -441 ... Prikaži broj Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 75m² · 67.500€.

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 25.000 € na 24.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 86,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 25.000 €
17.04.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je kuća površine 86 m², smeštena na prostranoj parceli od 9 ari, idealna za miran porodični život ili vikend odmor. Raspored prostorija: • hodnik • dve spavaće sobe • dnevni boravak sa kuhinjom • prostor predviđen za kupatilo, garaža. Do same kuće vodi asfaltni put, što....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.000 €, 87,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se vikendica površine 87m2 za renoviranje na Đurđevom brdu na dobroj lokaciji do asfalta. Svi priključci su u blizini. Grejanje na čvrsta goriva, monofazna struja. Ovakve ponude su retke, ako želite plac na dobroj lokaciji do samog asfalta, nazovite nas! .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 33)

<< <1> >>