• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 73000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine jagodina do 73000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 73000 eura

  • Za upit "nekretnine jagodina do 73000 eura" pronađeno 1 442 nekretnina - prosečna cena 639 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 459 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Farma, JAGODINA, 68.000 €, 250,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se veliko i atraktivno seosko imanje u selu Crnče, sastavljeno od više parcela – neke su povezane, neke razdvojene, ali se isključivo prodaju kao celina, što ga čini savršenim za ozbiljne investitore koji žele prostor sa raznovrsnim mogućnostima. Ključne prednosti imanja:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 68.000 €, 53,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko tražite stan koji odiše toplinom doma, nalazi se u mirnom kraju, a pritom nudi funkcionalan raspored i niske mesečne troškove – ovaj stan je prava prilika za vas! Lokacija: naselje Strelište Jedno od najtraženijih i najlepših naselja za porodični život! Površina: 53m² Sprat:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.790 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2025.,

www.heroldo.com

Ovaj kompletno uređen stan se nalazi na najsavršenijoj lokaciji do samog Aqua parka. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase sa pogledom na Aqua park. Troškovi su svedeni na minimum, stan ima sopstveni vodomer, radijatore na struju, klimu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Lokal na ekstra lokaciji, 42m2 +33m2 magacinskog prostora. 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 75 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.500 €, 49,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Kompletno namešten jednosoban stan kod Akva parka. Sastoji se od jedne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Sopstveni ulaz, kalorimetar, prelepo okruženje. 49 m 2 1 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.500 €, 49,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten stan površine 49m², u prizemlju sa zasebnim ulazom, u neposrednoj blizini Akva parka. Stan je izuzetno funkcionalan, svetao i prijatan za boravak. Idealan je za život starijih osoba – bez stepenica, lako dostupan, mirno okruženje. Odličan raspored prostorija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal na ekstra lokaciji, 42m2 +33m2 magacinskog prostora. 064/8-312 -063 ... Prikaži broj 065/8-222 -441 ... Prikaži broj 035/8-222 -441 ... Prikaži broj Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 75m² · 67.500€.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.200 €, 84,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

-montažni objekat trajnog karaktera .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.200 €, 84,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

-montažni objekat trajnog karaktera 84 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.200 €, 84,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

-montažni objekat trajnog karaktera Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 84m² · 67.200€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. 140 m 2 5 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.000 €, 56,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 56m2 + dve terase u centru grada u mirnom delu. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i dve terase. Drvena i PVC stolarija, vodomer, centralno grejanje, klima uređaj. Stan poseduje i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. Kuća, Jagodina | Prodaja · 140m² · 67.000€.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.700 €, 46,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

NOVI STAN U IZGRADNJI – KVALITETNA GRADNJA SA POVRAĆAJEM PDV-a U izgradnji, završetak radova – juni 2026. Način kupovine: Avans 50 % Ostatak po dogovoru Mogućnost keš plaćanja uz korekciju cene Kvalitetna gradnja: 10 cm stiropor izolacija, PVC stolarija (petokomorna) Grejanje: Individualni....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 60.000 € na 68.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 68.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 60.000 €
24.04.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac površine 40a, u blizini grada Jagodine, u mestu Trnava. Plac je savršenog oblika, što ga čini pogodnim za različite namene i dalji razvoj. Cena iznosi 1.700 EUR po aru, dok je u slučaju parcelacije cena 1.900 EUR po aru. Ova ponuda pruža mogućnost izbora u skladu sa....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.420 €, 49,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji, na izuzetnoj lokaciji – blizu centra, a ipak uvučena od buke i gužve, idealna za mir, komfor i kvalitetan život. Strukturu stana čine: -predsoblje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.000 €, 63,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita je omogućena jer ima upotrebnu dozvolu . Stan se sastoji od hodnika koji povezuje sve prostorije, kupatilo, dve spavaće sobe , iz jedne spavaće....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 66.000 €, 151,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Nova kuca blizu grada, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, gradska voda, struja. Plac ima 5,3 ara i mogućnost kupovine još zemljišta. Grejanje je na struju. U blizini se nalaze, škola, dom, crkva, prodavnica. Za više informacija nazovite na 063322300 i 063322400! .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.000 €, 63,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 63m2 u centru grada na mirnoj lokaciji u zgradi bez lifra, novije gradnje. Od prostorija poseduje ulazni hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i terasu. Prednosti stana su odlična....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

*lokal na extra lokaciji 70 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 168,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Samo u Heroldu! Poslovni prostor poseduje mokri čvor i nalazi se u podrumu zgrade. Idealan je za teretane, igraonice, dečije igraonice, kancelarijski prostor... Naša preporuka! 168 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju je nadogradnja, stan ima 77m2, poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpazarijom, kupatilo i dve terase. U sobama ima kosina. Vodomer u stanu, centralno grejanje, podna obloga parket, spoljna stolarija drvena. Stan poseduje i tavanski deo koji može da se pretvori....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 65.000 €, 12600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poljoprivredno zemljiste u industrijskom delu grada Pored svih velikih fabrika i firmi u poslovnom centru Jagodine , blizu autoputa. Zemljište na koje prenamenom možete sagraditi halu , fabriku ili poslovni centar . Ne čekajte ! Pozovite na broj 0658222446 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put. Kuća se sastoji od: ✔️ hodnika ✔️ kupatila ✔️ trpezarije sa kuhinjom ✔️ čak tri spavaće sobe Kuća poseduje gradsku vodu, hidrofor, sengrup i monofaznu struju. Idealna je za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2021.,

www.heroldo.com

Seoska kuća u okolini, bliže gradu. 120 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 150,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na odličnoj lokaciji – 150 m² stambenog prostora na 9,46 ari placa! Na prodaju kuća površine 150 m², smeštena na prostranom placu od 9,46 ari, idealna za porodičan život. Nalazi se u mirnom delu naselja, na samo par koraka od Doma zdravlja – lokacija koja pruža sigurnost,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 76,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2024.,

www.heroldo.com

Prelepa kuca sa bazenom na četiri kilometra od grada. Radi se o starijem objektu koji je u dobrom stanju i poseduje dve spavace sobe, kuhinje, dnevnog boravka i kupatila. Odrađena je nova struja, grejanje je na peći za čvrsta goriva. Voda je bunarska, sengrup. Na jednom delu kuće....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.heroldo.com

Stan ima odličan raspored. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta, dva hodnika koja su iskorišćena maksimalno i terase. Ima pripadajući podrum. Nalazi se u visokom prizemlju i idealan je za veću porodicu kojoj odgovara nijža spratnost.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Seoska kuća u okolini, bliže gradu. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 65.000 €, 2727,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela ima odlučnu lokaciju površina placa je 27,27 ari, prostrana je , ima izvedene sve priključke na parceli struja,gradska voda, sengrup na parceli, a prosla je pored placa i gradska kanalizacija. Parcela se nalazi neposredno do teniskih terena prema Vinorači. Sastavni deo parcele....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Seoska kuća u okolini, bliže gradu. Kuća, Jagodina - Bukovče | Prodaja · 120m² · 65.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 65.000 €, 2608,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep, veliki plac sa objektom od 36m2. Može da se parceliše po potrebi .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 184,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2024 - 55.000 €
03.08.2025 - 60.000 €
29.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 64.500 €, 2158,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.indomio.rs

Velika parcela koju možete kupiti kako za izgradnju kuće tako i za poslovni prostor .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 64.000 €, 84,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2022.,

www.heroldo.com

Lokal od 84m2 na odličnoj lokaciji blizu bolnice sa parkingom u prizemlju zgrade. Pogodan za laboratorije, frizersko - kozmetičarske salone, doktorske ordinacije i druge delatnosti. Naša preporuka! 84 m 2 4 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 64.000 €, 42,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

Ponuda za one koji žele kompletan komfor stanovanja. Stan je niže spratnosti visoko prizemlje. Na 5 minuda od samog centra grada. Prodaje se uz mogućnost i kupovine zidane garaže u dvorištu zgrade od od istog vlasnika i većim raščišćenim podrumom od 7 m2 koji se nalazi odmah na ulazu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 64.000 €, 41,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 64.000 €, 42,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan od 42m², na trećem spratu, koji spaja udobnost, stil i toplinu doma. Stan se prodaje sa svim stvarima – samo unesite kofere i uživajte! Prostrana dnevna soba, moderna kuhinja, udobna spavaća soba i funkcionalno kupatilo čine ovaj stan savršenim za svakodnevni....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju poljoprivredno zemljiste u industrijskom delu grada Pored svih velikih fabrika i firmi u poslovnom centru Jagodine , blizu autoputa. Zemljište na koje prenamenom možete sagraditi halu , fabriku ili poslovni centar . Ne čekajte ! Pozovite na broj 0658222446 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2023.,

www.heroldo.com

Lep, veliki plac sa objektom od 36m2. Može da se parceliše po potrebi 26,10 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2024.,

www.heroldo.com

Parcela ima odlučnu lokaciju površina placa je 27, 27 ari, prostrana je , ima izvedene sve priključke na parceli struja, gradska voda, sengrup na parceli, a prosla je pored placa i gradska kanalizacija. Parcela se nalazi neposredno do teniskih terena prema Vinorači. Sastavni deo parcele....