• GoHome Professional
ekskluzivan luksuzan 130 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan luksuzan 130 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan luksuzan 130 m2

  • Za upit "ekskluzivan luksuzan 130 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 3.817 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosečna cena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 679.000 €, 131,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

VRAČAR-HRAM, Fenomenalna, ekskluzivna novogradnja. Porodična intimna zgrada u centru dešavanja. Lokacija ovog objekta govori sve. Nalazi se ispod hrama Sv. Save u srcu Vračara i svih zbivanja,između Čuburskog i Neimarskog parka, na svega nekoliko koraka do najlepših osnovnih škola....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODIČAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUŠKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERANa prodaju luksuzan porodičan stan površine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smešten na poslednjem spratu, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 538.000 €, 127,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan stan u premium novogradnji na Vračaru, u Južnom bulevaru, projektovan po najvišim standardima savremenog stanovanja. Ova luksuzna nekretnina površine 127 m² predstavlja savršen spoj funkcionalnosti, komfora i modernog dizajna. Stan je organizovan kao 4.0 struktura....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ekskluzivan luksuzan 130 m2'
291.400 €
291.400 €
650.000 €
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 630.000 €, 130,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Topličin venac - Gračanička 3. 0, 130m2, lođa, 1/3, CG, podrum, parking, garaža Art & Spa Rezidencija – Topličin Venac Ekskluzivan dizajnerski stan u samom centru Beograda. Retko u ponudi! Potpuno renoviran, luksuzno uređen stan sa 100 m² + oko 30 m² galerija, dve spavaće....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 500.000 €
06.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna ponuda - tri luks stana,jedna moćna investicija. 130m2+25m2 terase. Pred vama je retka prilika na tržištu – tri luksuzna stana koji se prodaju kao jedna celina, smešteni u istoj zgradi, u istom ulazu i međusobno povezani stepenicama. Savršena kombinacija komfora, prestiža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 560.000 €, 130,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je ekskluzivan penthaus na Vračaru, u Južnom bulevaru, smešten u novogradnji visokog kvaliteta koja ispunjava najviše standarde savremenog stanovanja. Ova luksuzna nekretnina površine 130 m² predstavlja idealan spoj elegancije, funkcionalnosti i komfora. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODICAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUSKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERA Na prodaju luksuzan porodican stan povrsine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smesten na poslednjem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 318.800 €, 129,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Novi Sad, Novo naselje. Predstavljamo ekskluzivan projekat koji čine tri luksuzne vile sa po tri stambene jedinice. Pažljivo odabrana, mirna lokacija za stanovanje, izolovana od gradske buke. Vile su spratnosti suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 330.000 €, 132,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen i kompletno namešten penthouse površine 132m2 sa sopstvenom baštom i 2 garažna mesta. Ova ekskluzivna nekretnina nalazi se u mirnom delu grada, u čijoj neposrednoj blizini imaju sve sadržaje potrebne za život, a ujedino traže udobnost,eleganicju i privatnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 598.888 €, 133,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 telefon 060/0660-429 🏙 Luksuzni penthouse – Airport Garden, Novi Beograd Na prodaju ekskluzivan penthouse u kompleksu Airport Garden....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 367.500 €, 126,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prilika – Luksuzan SMART stan sa panoramskim pogledom na Hram! U samom srcu Voždovca, nudimo vam jedinstven stan vrhunskog kvaliteta, trostrano orijentisan, sa prostranom terasom i spektakularnim pogledom na Vračar i Hram Svetog Save. Ovaj stan predstavlja spoj savremenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 518.888 €, 125,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW KINGS PARK – Ekskluzivan stan u prizemlju uz Savski park 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Kings Park 🏢 Sprat: Prizemlje 📐 Površina:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 319.300 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098092 - Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili Smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim sadržajima. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 319.800 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061259 - Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili Smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim sadržajima. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 319.800 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098091 - Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili Smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim sadržajima. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 675.000 €, 124,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna ponuda, samo u našoj ponudi izuzetan četvorosoban stan u okviru kompleksa WEST 65, Novi Beograd. Kula West 65 predstavlja jedan od simbola grada Beograda, sa svim potrebnim sadržajima za život. Jedan od najsavremenijih kompleksa, sa potpunom infrastrukturom za lep gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 382.074 €, 124,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Lux nov penthouse! kljuc u ruke! U ponudi je ekskluzivan penthouse koji predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i prestiža. Smešten na poslednjem spratu nove i moderne zgrade, ovaj jedinstveni stan pruža potpunu privatnost i spektakularan panoramski pogled koji oduzima dah. Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800.888 €, 139,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🌊 BW RIVIERA – Ekskluzivan stan sa 4 spavaće sobe i pogledom na reku 📍 Beograd na vodi | 🛗 2. sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 479.000 €, 121,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan neuseljen penthaus u prestižnom naselju West 65 Na prodaju ekskluzivan neuseljen penthaus u jednom od najprestižnijih naselja u Beogradu – West 65. Ova nekretnina nudi savršen spoj vrhunskog dizajna, udobnosti i sigurnosti, namenjena onima koji traže kvalitetan životni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

5,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora i Americke ambasade , ekskluzivna ponuda , 140m2 uknjizena kvadratura , II +III sprat , cg / gas + eg / struja , bez lifta , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , prostran , izrazito svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550.000 €, 140,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni Penthouse – Airport Garden, Novi Beograd Na prodaju ekskluzivan penthouse u okviru prestižnog stambenog kompleksa Airport Garden na Novom Beogradu. Ovaj stan predstavlja vrhunac savremenog stanovanja – spoj luksuza, udobnosti i spektakularnog pogleda. Posebna vrednost ove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja ekskluzivan petosoban stan za prodaju na Dedinju, u jednoj od najprestižnijih rezidencijalnih zona Beograda. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu Dedinja, u neposrednoj blizini Belog Dvora i Američke ambasade, u pravoj oazi mira....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 536.000 €, 140,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju ekskluzivan, luksuzno uređen stan na 8. spratu prestižne zgrade Aurora u Beogradu na vodi. Ova jedinstvena nekretnina predstavlja savršen spoj sofisticiranog dizajna, vrhunskih materijala i najsavremenijih tehnologija. Stan je potpuno renoviran i temeljno preuređen u odnosu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 370.000 €, 141,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je ekskluzivan penthouse na Zlatiboru, u neposrednoj blizini hotela Palisad. Stan je uknjižen. Po strukturi je četvoroiposoban i prostire se na površini od 141 m2. Smešten je na petom spratu. Trostrano je orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa glavnom orijentacijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127122, klima, uknjizen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODI Na prodaju ekskluzivan, potpuno razradjen salon lepote u prestiznoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 360.000 €, 142,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ponosno nudimo na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili na Telepu, u mirnoj ulici u Novom Sadu. Ovaj dom pruža luksuzan način života uz lakoću pristupa svim gradskim sadržajima, uz maksimalnu privatnost jer se na svakom spratu nalazi po jedan stan. Stan ima 142 m² i pažljivo je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 805.800 €, 118,00 m2 cca 6830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

**Predstavljamo vam izuzetnu priliku da postanete vlasnik trosobnog stana površine 118 m² u luksuznom kompleksu King’s Circle, jednom od najekskluzivnijih stambenih projekata u samom srcu Beograda. ** U lameli B koja će biti završena u junu 2026. godine, ostao je samo ovaj jedan duplex....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 27)

<< <1> >>