• GoHome Professional
ekskluzivan luksuzan 130 m2 do 380000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan luksuzan 130 m2 do 380000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan luksuzan 130 m2 do 380000 eura

  • Za upit "ekskluzivan luksuzan 130 m2 do 380000 eura" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.584 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 360000 eura (malo jeftiniji)
    • 390000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 360.000 €, 142,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Ponosno nudimo na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili na Telepu, u mirnoj ulici u Novom Sadu. Ovaj dom pruža luksuzan način života uz lakoću pristupa svim gradskim sadržajima, uz maksimalnu privatnost jer se na svakom spratu nalazi po jedan stan. Stan ima 142 m² i pažljivo je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODIČAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUŠKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERANa prodaju luksuzan porodičan stan površine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smešten na poslednjem spratu, sa....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 370.000 €, 141,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je ekskluzivan penthouse na Zlatiboru, u neposrednoj blizini hotela Palisad. Stan je uknjižen. Po strukturi je četvoroiposoban i prostire se na površini od 141 m2. Smešten je na petom spratu. Trostrano je orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa glavnom orijentacijom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ekskluzivan luksuzan 130 m2 do 380000 eura'
291.400 €
291.400 €
330.000 €
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 382.074 €, 124,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Lux nov penthouse! kljuc u ruke! U ponudi je ekskluzivan penthouse koji predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i prestiža. Smešten na poslednjem spratu nove i moderne zgrade, ovaj jedinstveni stan pruža potpunu privatnost i spektakularan panoramski pogled koji oduzima dah. Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 367.500 €, 126,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prilika – Luksuzan SMART stan sa panoramskim pogledom na Hram! U samom srcu Voždovca, nudimo vam jedinstven stan vrhunskog kvaliteta, trostrano orijentisan, sa prostranom terasom i spektakularnim pogledom na Vračar i Hram Svetog Save. Ovaj stan predstavlja spoj savremenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODICAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUSKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERA Na prodaju luksuzan porodican stan povrsine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smesten na poslednjem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 319.800 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061259 - Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili Smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim sadržajima. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 319.800 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098091 - Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili Smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim sadržajima. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 319.300 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098092 - Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili Smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim sadržajima. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 318.800 €, 129,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Novi Sad, Novo naselje. Predstavljamo ekskluzivan projekat koji čine tri luksuzne vile sa po tri stambene jedinice. Pažljivo odabrana, mirna lokacija za stanovanje, izolovana od gradske buke. Vile su spratnosti suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje.....