• GoHome Professional
ekskluzivan luksuzan 130 m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan luksuzan 130 m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan luksuzan 130 m2 porasla cena

  • Za upit "ekskluzivan luksuzan 130 m2 porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 600.000 € na 655.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 655.000 €, 126,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.08.2025 - 600.000 €
15.03.2026 - 655.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

4,0 Vracar , blizina Kalenic pijace i SC Vracar , Loznicka , 126m2 , 6 / 6 , lift , eg / toplotne pumpe , luksuzan penthouse u ekskluzivnom stambenom objektu , Alu-drvo stolarija ,vrhunski Troslojni Hrastov parket 1. klase , Hans-Grohe , Villeroy-Boch , Geberit sanitarije , Italijanska....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 510.000 € na 550.000 € dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550.000 €, 134,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2025 - 569.990 €
10.10.2025 - 569.000 €
19.12.2025 - 499.990 €
18.01.2026 - 510.000 €
30.01.2026 - 550.000 €
16.02.2026 - 510.000 €
09.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4.0, 134m2 (terasa 36m2), 12/12, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, podrum, parking, garaža U ponudi četvorosobni luksuzni penthouse na dvanaestom spratu, poslednji u novoj i kvalitetno građenoj zgradi sa savremenom opremom i sigurnosnim....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 290.000 € na 320.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, VALJEVO, 320.000 €, 136,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 290.000 €
01.03.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U prekrasnom ambijentu netaknute prirode, a samo 500 m od centra Divčibara i ski staze, smeštena je ova zanimljiva kuća Zelena Nirvana. Kompletno renovirana, nameštena i opremljena, lux. U ostavi i podrumu su instalacije i struje i vode, a u planu je da bude sauna i parno kupatilo.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 418.248 € na 436.480 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 436.480 €, 128,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 396.980 €
19.09.2025 - 418.248 €
22.03.2026 - 436.480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja u fazi izgradnje, terasa, klima, lift, topla voda, interfon, video nadzor, garaža, cg - toplotne pumpe. Lux četvorosoban stan, u neposrednoj blizini kraljevskog komleksa Beli Dvor, i na obodu Košutnjaka i Topčiderske šume. Sastoji se iz master sobe sa kupatilom, još jedne....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 434.544 € na 460.985 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 460.985 €, 132,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 434.544 €
01.05.2026 - 460.985 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 365.000 € na 385.000 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 385.000 €, 134,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2025 - 365.000 €
10.03.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051136, GRBAVICA, LUX ČETVOROSOBAN STAN, 134 m2 Izuzetna nekretnina zaslužuje izuzetnu pažnju, oglašavamo prodaju četvorosobnog LUX stana na najtraženijoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Veći deo stana (100 m2) nalazi se na donjoj etaži i čine ga prostrana....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 233.000 € na 243.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 243.000 €, 137,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.11.2025 - 235.000 €
24.02.2026 - 233.000 €
25.04.2026 - 243.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.atasenekretnine.rs

BEZ PROVIZIJE ZA DIREKTNE KUPCE! Učiteljska, Barajevo, Srbija ; Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, Lux.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 220.000 € na 230.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 230.000 €, 122,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 220.000 €
25.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Učiteljska, Barajevo, Srbija ; Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, Lux.

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 205.000 € na 225.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 225.000 €, 122,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 205.000 €
25.04.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Pročitajte više Učiteljska, Barajevo, Srbija ; Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, Lux.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 213.000 € na 223.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 223.000 €, 122,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 213.000 €
25.04.2026 - 223.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Udaljenost naselja od: Učiteljska, Barajevo, Srbija ; Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, Lux.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan 130 m2 porasla cena (24)
  • ekskluzivan 130 m2 porasla cena (5)
  • ekskluzivan luksuzan porasla cena (6)
  • ekskluzivan luksuzan 130 m2 (49)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>