• GoHome Professional
do 220 m2 klima što manji do 600 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 220 m2 klima što manji do 600 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima što manji do 600 eura/m2

  • Za upit "do 220 m2 klima što manji do 600 eura/m2" pronađeno 1 311 nekretnina - prosečna cena 515 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 570 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 630 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 53000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • nenamešten
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Alekse Šantića. Izdvajamo iz ponude nov, kompletno namešten, komforan dvosoban stan na atraktivnoj i lepoj lokaciji. Neposredna blizina TC Promenada i Merkator, Limanske pijace, Bulevara cara Lazara, nekoliko obrazovnih ustanova. Ovaj lep stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem odlican namesten stan na lepoj lokaciji na samo par minuta hoda od centra grada,Dunava. Stan je na III spratu-bez lifta. Prekoputa veliki market,autobusko stajaliste. Izdaje se iskljucivo na duzi period. Cena iskazana bez mesecnih rezija(informatika,el.energija). Odlicna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma lep i prostran dvosoban stan u centru grada! Kompletno opremljen! U blizini stana se nalaze pijaca, marketi, kafići, vrtić, škola... Stan se izdaje na duži vremenski period Useljiv od 01.05 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u centru- ulica Augusta Cesarca 49m2 parking u dvorištu zgrade pet friendly 550e Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Sremska Kamenica, neposredna blizina instituta - 49m2, dvosoban, namešten stan - Dnevna soba, kuhinja, hodnik, spavaća soba, terasa - Parking u dvorištu zgrade za stanare - Grejanje se plaća po utrošku Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119621, I/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo davanje u zakup uknjiženog, dvosobnog stana u delu grada koji je još uvek, koliko je to moguće, sačuvao duh starog Novog Sada. Nalazi se u mirnoj ulici punoj zelenila, u zgradi novije gradnje, koja je u odličnom stanju. Stan je klasične strukture i sastoji se od: dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Livanjska ulica, novogradnja, 49 m2, 1/5, namešten, etažno grejanje, lift, katv, internet. Stan ima odvojenu spavaću sobu, terasu, ulica je mirna i tiha .Useljiv odmah . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene cene zakupa jednokratno. 066-308-908 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem funkcionalan dvosoban (49 m2),kompletno namesten stan na 2 spratu , u centru Novog Sada,na 3min od Mileticeve,Zmaj Jovine ul .Useljiv 1 oktobra,. lep,suncan,topao, mirna lokacija (bez buke),balkon, zgrada posjeduje parking u dvoristu, koji mozete koristiti uz daljinski za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100545. Novi Sad, Kej – ulica Maksima Gorkog kod škole. Lokacija koja svima odgovara. Odmah useljiv dvosoban stan klasičnog rasporeda. 49m2, III sprat, dvostrano orijentisan, kompletno i kvalitetno renoviran. Terasa. Odvojena kuhinja, izdvojena trpezarija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv dvosoban moderan stan na odličnoj lokaciji Potreban depozit, Terasa, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep jednosoban stan u lepom zajedničkom dvorištu sa prijatnim komšijama. Stan se nalazi u mirnoj ulici blizu reke Krivaje i blizu centra grada. Stan je kopletno renoviran od krova do poda. Sve urađeno novo, strujna i vodovodna instalacija, ima novo tuš kupatilo, postavljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 31.850 €, 49,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao stan sa pogledom, u srcu Vračara. Smešten na osmom spratu zgrade sa liftom, odakle se pruža panoramski pogled na dve strane grada. Stan je idealan za porodično stanovanje ili za studente. U neposrednoj blizini se nalaze Kalenić pijaca, stomatološki fakultet, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux dvosoban stan u Micurinovoj ulici sa velikom dnevnom sobom u kojoj je ugaona garnitura sa tv bela kozna fotelja bar radni sto sa pokicama trpeezarija kuhinja potpuno opremljena . Kupatilo poseduje tus kabinu I masinu za pranje I susenje vesa U spavacoj sobi su 2 placara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem dvosoban stan na Dorćolu, blizu Bajlonijeve pijace i Bitef teatra. Namešten, spavaća i dnevna soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i hodnik. Računi oko 60e mesečno. Struja zimi do 150e. Grejanje na struju. Svuda su radijatori + TA pec u dnevnoj sobi. Depozit obavezan Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep i kompletno opremljen stan u centru,sve imate u stanu, lep raspored hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, soba, kupatilo, terasa,mali troškovi,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv od 15 septembra,cena 600 e+ depozit+ ah.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban, sa garažnim mestom (lift iz garaže), potpuno nov u novoj zgradi. Namešten novim nameštajem i tehnikom. Velika spavaća soba (ima mesta za radni sto ili još ormana). Velika terasa sa pogledom na Frušku goru. Blizu kružnog toka Bul. Evrope i Bul. p. Pavla. Zaposlenima, na minimum....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Svetojovanska. Predstavljamo kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Osnovne škole ´Ivo Lola Ribar ´, centra gradaOvaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Novosadskog Sajma, blizu restorana "Portofino". Pet friendly. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jako lep stan bliz Sajma, koji ima 50 m2. Stan ima kuhinju, dnevnu sobu, spavaću sobu, kupatilo i saunu koja može da se koristi. Stan je veoma prostran, lep, uredan, čist i potpuno opremljen (ima i posteljinu i peškire). EVROPA NS NEKRETNINE,UPISAN U REG.POSREDNIKA BROJ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 29.500 €, 50,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi jednoj od najlepših zgrada u Novom Sadu, na samo nekoliko minuta od centra grada i železničke stanice, u blizini svih atraktivnih delova grada, izdaje se kompletno namešten stan u jednoj od najkvalitetnijih i najbolje održavanih zgrada u ovom delu grada. Fenomenalna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 29.950 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.550 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno i kvalitetno opremljen dvosoban stan u centru grada, u ulici Augusta Cesarca. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, velike spavaće sobe, zastakljene terase i kupatila. U dvorištu zgrade nalazi se parking za stanare. Kućni ljubimci su dobrodošli.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na idealnoj lokaciji porodičan stan, lux, kompletno namešten. Mirno okruženje, blizina svih sadražaja neophodnih za svakodnevne aktivnosti. Sastoji se od dnevog boravka, kuhinje sa tpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Parking je obezbeđen. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jako lepo opremljen dvosoban stan, na top lokaciji, Bulevar oslobođenja. Stan je okrečen i kompletno sređen za buduće podstanare. Depozit obavezan u visini kirije, agencijska provizija 50% jednokratno pri sklapanju ugovora. Sve dodatne informacije na br. 061 61 40 565 ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u SQUARE Gardenu,sve novo i moderno opremljeno u stanu,radjeno po meri i sa stilom. Nalazi se na 2 spratu. Sastoji se od ulaznog dela,lepe spavaće sobe sa uvučenom kuhinjom,lepe spavaće sobe,kupatila i terase. Računi su oko 7.000 dinara na mesečnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121419, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp. Izdaje se svetao i funkcionalan, dvosoban stan od 50m2 u Surduličkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji kod Autokomande. Stan se nalazi u luksuznoj novogradnji- useljenje u zgradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🇷🇸 Srpski Izdaje se mirna oaza na Vračaru, u samom centru grada! Stan od 50m², po strukturi dvosoban, sa korišćenjem dvorišta ispred zasebnog ulaza. Mir i tišina uz niske troškove stanovanja čine ovaj stan posebnom i retkom ponudom na izvanrednoj lokaciji. Plaćanje: mesečna renta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvosoban stan na prelepoj lokaciji na 2 minita hoda od Savskog šetališta. Stan se nalazi na 3.spratu od 6 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Stan poseduje jedan klima uređaj. Oko zgrade je slobodan parking, stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Tekelijina. Odličan, namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada i više obrazovnih ustanova. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Pozicioniran na I spratu stambene zgrade sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem stan na prvom spratu u zgradi bez lifta u ulici Patrijarha Čarnojevića. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, komforna spavaća soba, zatvorena terasa, kupatilo. U dvorištu zgrade obezbeđeno parking mesto. Useljivo od 25.09.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Bulevar oslobođenja. Kompletno renoviran dvosoban stan kod glavne autobuske stanice, a u blizini Futoške pijace i centra grada. Ovaj prostran stambeni prostor funkcionalnog rasporeda čine komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u centru Beograda. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je odmah useljiv. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV namešten stan u NOVOJ ZGRADI za zaposlen par, na samo 1min.od LIMANA IV, BUL.EVROPE, GRBAVICE. Svetao, dvosoban stan sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM.I NOVOM BELOM TEHNIKOM U KUHINJI, VEŠ MAŠINA u kupatilu. Odličnog rasporeda, iz pretsoblja se ide....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 50,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75332, XII/XVII, klima, lift(3), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno namešten svetao stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tuš kabinom, hodnikom, sigurnosnim vratima i video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan prelepo namešten mesečno plaćanje 2 depozita u iznosu od 1.000 EUR vraća se po izlasku iz stana ako se stan ostavi u istom stanju, od računa (kablovska sa internetom, infostan čišćenje septičke jame) 9000din i struja koliko se potroši račun stiže za stan na ime brojila. Inače....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Kompletno namešten dvosoban stan na prelepoj lokaciji. Nadomak šetališta keja i DUnavskog parka, nedaleko od stogog centra grada i fakulteta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Višenamenske prostorije. - Lokal. - Poslovno - magacinski prostor. - Kancelarijski prostor. - Voda. - Struja. - Parking (veći broj mesta). - Odličan prilaz (za kamione i kombi vozila) - Sanitarni čvor. - Pločice. - PVC stolarija. - Na samom Smederevskom putu. - U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Kirovljeva ulica,2.0,50kvm,namešten i renoviran stan, odvojena kuhinja+dnevna soba+spavaća soba, terasa, PVC, cg (info stan sa održavanjem 15000din), katv+internet 4000din, klima, ni 1 soba nije prolazna,zgrada je uvučena pa nema buke, useljiv stan, 500e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Nov, odličan poslovni prostor na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Nadomak Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, osnovne škole Ovaj poslovni prostor čine dve kancelarije - jedna veća sjedinjena sa opremljenom kuhinjom i druga,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 750)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>