• GoHome Professional
do 220 m2 klima što manji do 600 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 220 m2 klima što manji do 600 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima što manji do 600 eura/m2

  • Za upit "do 220 m2 klima što manji do 600 eura/m2" pronađeno 1 311 nekretnina - prosečna cena 515 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 570 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 630 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 53000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 4.sprat
    • bazen
    • nenamešten
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u Zahumskoj,odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lepo namešten, trosoban stan u Karađorđevoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade bez lifta, sastoji se iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan je pet friendly (isključivo jedan mali ljubimac).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.680 €, 52,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo izuzetno prijatan i moderan stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – u mirnom delu Grbavice, idealnom za svakodnevni život. Stan je dvoiposoban, površine 52m2, smešten na četvrtom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 28.600 €, 52,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, potpuno renoviran stan na Limanu. Nalazi se u mirnom, porodičnom kraju, punom zelenila. U blizini su marketi, kafići, restorani, škola i vrtići. Za više informacija i razgledanje ove fantastiče nekretnine kontaktirajte naše agente. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Djordja Servickog. Pet friendly. Mesecni troskovi su oko 100 eura. Stan se nalazi na visokom prizemlju i ima dva kupatila. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Đorđa Servickog. Odličan trosoban stan, kompletno renoviran i namešten. U mirnoj ulici, okružen zelenilom. U blizini škole, ulice Miše Dimitrijevića i Bulevara cara Lazara. Ovaj lep stambeni prostor nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Čine ga....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, namešten stan P=52m2 na drugom spratu nove zgrade sa liftom. Struktura:hodnik, kupatilo, spavaća soba,dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, terasa i parking mesto. Namešten novom na meštajem i tehnikom. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065883 3446. Libo agencija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan i svetao, kompletno namesten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu. Prostire se na povrsini od 52m2 i sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene spavace sobe, velike funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, komforne terase od 6m2, kupatila i praktine ostave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN – SAJMIŠTE 🏙️✨ U ponudi je moderno opremljen jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji Sajmište , idealan za udoban i miran život. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i prostire se na 52m² , što ga čini prostranim i funkcionalnim. 🏢 🛋️ Raspored....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Poslovni prostor od 52m2 u novoj zgradi - Nova Detelinara - prometna lokacija - 52m2 , 2.5 stan - u stanu će biti ugrađena kuhinja - parking mesto uz stan - useljivo odmah Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz ili 066 82 92 300 , Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Rotkvarija, 52m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Rotkvarija, u blizini železničke stanice 🚉. Stan je odmah useljiv i pruža odličan odnos komfora i funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan na Novoj Detelinari.Zgrada se nalazi u mirnoj I tihoj ulici.Stan je komforan I poseduje sve od bele tehnike.Dve sobe,trpezariju,kuhinju sa ostavom,kupatilo I odvojen wc.Terasu. Parking mesto je u dvoristu zgrade. Potreban depozit u visini kirije. Useljiv od 1 SEPTEMBRA....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se komforan stan – Nova Detelinara, ul. Dr Svetislava Kasapinovića ✨ 📍 Lokacija: Mirna i tiha ulica, idealna za stanovanje Blizina svih važnih sadržaja (prodavnice, prevoz, škole, parkovi) 📏 Karakteristike stana: Dve odvojene spavaće sobe 🛋️🛏️ Trpezarija sa kuhinjom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, moderno opremljen dvosoban stan na prvom spratu sa pripradajućim parking mestom u dvorištu zgrade. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, komforna spavaća soba, kupatilo, terasa. Dovoljno mesta za odlaganje. Blizina restorana, marketa, autobuske stanice.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Hadži Svetića. Namešten, komforan dvosoban stan u neposrednoj blizini centra grada i Temerinske pijace. Svetao dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo sa tuš kabinom. Pozicioniran na prizemlju stambene zgrade. Pripadajući deo....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan 52m2 na Novoj Detelinari. Sadrži dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i terasu. U ceni stana je i obezbeđeno parking mesto! Useljiv od 01.09. Kontakt Stanislava 069/383-1010 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97925, I/IV, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Izdaje se moderno namešten dvosoban PET FRIENDLY stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici između Bulevara Oslobođenja i Sajma. Stan se nalazi u kvalitetno zidanoj zgradi. Lepo održavan stan, odličnog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Stevana Musića. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, pešačke zone, šetališta keja, sudaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i ostavom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan – Liman 3, 52m² 🏢✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Liman 3 . 🗺️ 🛋️ Raspored prostorija i oprema:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux potpuno renoviran , dvosoban stan od 52m2, na samom početku Grbavice, ulica Miše Dimitrijevića, na 1.spratu.Stan je dvorišno pozicioniran(znači tiho i bez saobraćajne gužve), ogružen zelenilom. Sastoji se od dve prostrane svetle sobe, opremljene novim nameštajem, roletne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno renoviran poslovni prostor kod Osnovnog suda i Spensa. Visoko prizemlje. Ovaj poslovni prostor čine dve prolazne kancelarije, opremljena kuhinja, kupatilo sa tuš kabinom, ulazni hodnik i zatvorena terasa. Centralno gradsko grejanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 52m² | 1. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je moderno opremljen i funkcionalan dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – kod Spensa. Lokacija nudi odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Između zgrade suda i Spensa, u ulici Maksima Gorkog 6 izdaje se dvosoban stan od 52m2, nedavno kompletno renoviran, na visokom prizemlju sa pogledom na glavni ulaz suda. Stan se izdaje nenamešten, pogodan za obavljanje poslovnih delatnosti, kancelariju. Za sve informacije zvati na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 31.800 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad 🏙️✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobođenja, izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 53m² . Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade i odmah je useljiv. Ovaj stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 31.000 €, 53,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor (kafić),prizemlje, preko puta Euro petrol benzinske pumpe na Segedinskom putu. 30m2 cena 31h.e. ozvučenje, ventilacija, roštilj , osvetljenje.Spemno za rad sa malim dopunama.Može da se pretvori u stan. Starija gradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 32.000 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična manja kuća u vikend naselju iznad bazena u Prolom Banji. Nalazi se nadomak hotela, u prirodnom zelenom okruženju, sa prelepim pogledom. Kuća je površine 53m2, spratnosti sut+pr. Nalazi se na placu ukupne površine 475m2. Prilaz do kuće ja asfaltni. Obzirom da se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122086, III/, klima, terasa, parking. Izdaje se jednoiposoban stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova grada (Adamovićevo naselje). Idealan za one koji žele kvalitetan životni prostor i potpunu udobnost. Stan je potpuno opremljen, moderno uređen i spreman za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan 53m2. Ima veliku terasu. Stan je orijentisan na glavnu ulicu, Bulevar kralja Aleksandra. Autobuska i tramvajska stanica nalaze se odmah po izlasku iz zgrade. Ne izdaje se stranim državljanima.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan, modernog i neobičnog enterijera, na trećem spratu zgrade u Ulici Teodora Pavlovića, sa parking mestom. Sa terase se pruža lep panoramski pogled. Stan idealan za sve koji žele da se opuste i uživaju u svom domu. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo izdavanje stana 53m u Novom Sadu na III spratu ulica Janka Čmelika, stan je dvorišno orijentisan, kompletno opremljen, odličnog rasporeda, sve je iz hodnika,u stanu se nalaze dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa (ostavom), spavaća soba, kupatio,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu - Adamovićevo naselje. Stan je moderno uređen i spreman za useljenje. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Cara Dušana. Karakteristike: - Površina stana: 53m2 - Struktura: dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan,namešten dvosoban stan,53m2 Lokacija:Ulica Bore Prodanovića,blizina Bulevara oslobođenja,udaljenost od Futoške pijace 900 m i 2km od centra grada Pozicija stana: 3.sprat novije stambene zgrade sa liftom,ulične orjentacije Struktura i sadržaj: dvosoban,sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan je u neposrednoj blizini škole, vrtića, centra, opremljen svim što je potrebno za udoban život. Potreban depozit, Terasa, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep,komforan stan na odlicnoj lokaciji. U blizini sve neophodno za život. Dostupan odmah. Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za više informacija pozovite 066 82 92 225 Luka Đurović, broj licence 4901 ili 066 82 92 500, Agencija N Nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvosoban stan 53m2 na odličnoj lokaciji Bulevar Oslobođenja. Na 9 spratu stambene zgrade sa liftom(nije zadnji). Dve sobe, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava i veća terasa. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 9000. Useljivo odmah.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Odličan, veoma komforan dvosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, dva hodnika, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111179. Izdaje se lep, kompletno opremljen novijim nameštajem, dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, u Centru. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten,dvosoban stan od 54 m2 na Bežanijskoj kosi u ulici Partizanske avijacije.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran trosoban stan na Sajmištu. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Ispred zgrade postoji veliki parking ( sajamski) . Cena je 600€ + depozit od 600€ Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više informacija kontaktirati....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 750)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>