• GoHome Professional
do 220 m2 klima što manji do 600 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 220 m2 klima što manji do 600 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima što manji do 600 eura/m2

  • Za upit "do 220 m2 klima što manji do 600 eura/m2" pronađeno 1 311 nekretnina - prosečna cena 515 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 570 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 630 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 53000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • 4.sprat
    • centralno grejanje
    • luksuzan
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na najatraktivnijoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Spensa Nalazi se na IV spratu nove stambene zgrade sa liftom. Ovaj stan čine prostorije sledećeg rasporeda:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121361, VI/XIV, klima, lift, francuski balkon, stambena zgrada. Stan na super lokaciji, režije mesečno nisu velike, ima dosta parkinga oko zgrade gde nema zone, kompletno namešten. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 46m2, DVOSOBAN Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na samo nekoliko minuta hoda od centra grada, poslovno sportskog centra SPENS, šoping centra Promenade. Stan je dvorišno orijentisan, bezbedan, udoban, tih. Nalazi se na prvom spratu zgrade novije gradnje. Sadrži sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ilica Novosadskog sajma. Odličan jednoiposoban stan u blizini Bulevara oslobođenja i Medicinskog fakulteta. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa i ostava. Useljiv odmah. IV sprat. (Sofisi home doo Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban, namešten stan od 50 m² na Dorćolu, u ulici Jelisavete Naćić, na prizemlju zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Potpuno je opremljen i odmah useljiv. Grejanje je etažno, sa radijatorima i TA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan,nova gradnja, u Vranjskoj ulici (kod Bulevara kralja Aleksandra - Lipov lad), 47m2, sprat 4/5, lift, terasa,CG, klima, aluminijumska stolarija, roletne, infostan 8000 din. Zgrada je kvalitetne gradnje, stan je pozicioniran tako da nema buke.Useljiv odmah. Agencijska....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 25.850 €, 47,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Komplet namešten dvosoban stan na Petrovaradinu. Odličnog raspored, idealno za bračne parove, studente. Nekretnina se nalazi u novoizgrađenoj zgradi. Izuzetno niski troškovi, parking mesto u ceni, samo su neke od prednosti ovog fantastičnog stana. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.850 €, 47,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan stan sa potpuno novim stvarima u ulici Vase Pelagić-CENTAR. Stan je slobodan i useljiv. Centralno grejanje. Ostava,podrum,terasa. Kućni ljubimci su isključeni. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine+agencijska provizija 50% od zakupnine jednokratno. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 25.850 €, 47,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Novog Sada, na lokaciji koja odiše posebnom energijom i šarmom starogradske atmosfere, nudi se na izdavanje prostor koji predstavlja savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i udobnosti. Bilo da tražite mesto koje će postati vaš dom, ispunjen toplinom i mirisom jutarnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdavanje jednoiposobnog stana – Podbara ✨ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 47m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade. Stan je odmah useljiv ✅ i predstavlja savršen spoj komfora i praktičnosti. 🚗 Posebna pogodnost: stan se izdaje zajedno sa garažnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODMAH USELJIV STAN U CENTRU GRADA ODLICAN ZA PAR,IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Grad, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo polunamesten stan u Zemunu, Djordja Cutukovica. Ima namestenu prirucnu kuhinju, sporet i frizider. Stan nije useljavan, nova gradnja, kvalitetna vrata, grejanje fan coil inverter klimama (utrosak po potrosnji struje). Prelepa terasa, ceo stan je u prozorima, sa pripadajucim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvosoban stan sa parking mestom na četvrtom sparatu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Topla protočna voda. Funkcionalno organizovan stan koji pruža sve što je potrbno za udoban život. Struktura stana:hodnik,dnevni boravak,odvojena kuhinja,prostran dnevni boravak,kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NAMESTEN STAN,UGOVOR NA GODINU DANA. KUCNU LJIBIMCI NISU DOZVOLJENI KAO I PUSENJE U STANU. USELJIV ODMAH.DEPOZIT U VISINI KIRIJE AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan na Telepu, u manjoj ulici blizu Bulevara Patrijarha Pavla. Dobra je lokacija, blizu su marketi, restorani, autobuska stajališta, bulevari, Liman 5, Dunav Stan ima i garažno mesto u zgradi, ako je potrebno i ono se doplaćuje 50€. Zgrada je energetski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Poštovani zakupci, u prilici smo da Vam ponudimo nov, do sada ne useljavan dvosoban stan od 47m2 u srcu Voždovca, u neposrednoj blizini Trošarine, Lidla,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan na četvrtom spratu zgrade sa liftom, u ulici Hadži Ruvimova (kod cvećare Flamingo). Stan je funkcionalno organizovan i pruža sve što je potrebno za udoban život. Sastoji se od spavaće sobe, odvojene kuhinje, prostranog dnevnog boravka, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na vrunskoj lokaciji u gradu, Radnička, u novoj modernoj zgradi, izdaje se dvosoban stan površine 47m2. Sastoji se od dve odvojene prostorije, kupatila, terase. Odličan kako za stanovanje, tako i kao poslovni prostor. Cena zakupa je 500evra i potreban je depozit Dragica 0613087022....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U tek završenoj zgradi na početku, Somborskog bulevara,izdajemo nov dvosoban stan.U stanu je nov nameštaj(rađen po meri) i komplet nova,kvalitetna, bela tehnika.Kod opremanja se vodilo računa o svakom detalju. Dnevni boravak,kuhinja sa trpezarijom,spavaća soba,kupatilo,predsoblje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan dvosoban (47 m2), kompletno namesten stan na 2. spratu , u centru Novog Sada, na 3min od Miletićeve i Zmaj Jovine ulice. Lep, sunčan, topao, mirna lokacija bez buke, tearsa. Zgrada poseduje parking u dvorištu, koji možete koristiti uz daljinski za kapiju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.550 €, 47,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov izuzetno lep jednoiposoban stan površine 47m2 Na odličnoj lokaciji u centru grada, neposredno blizu Spensa, TC Promenada i fakulteta. Kompletno opremljen modernim nameštajem i svim neophodnim električnim uređajima. Ovaj stambeni prostor čini svetao dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 30.550 €, 47,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 31.020 €, 47,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov, lux, stan, kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, u novoj zgradi sa liftom. Zgrada poseduje recepciju, obezbeđenje, slobodan parking ispred i iza zgrade. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijsko-kuhinjski deo, spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi modarno opremljen do sada ne useljavan stan u novoizgrađenoj zgradi. Površine 48m2. Stan je potpuno opremljen nameštajem i električnim uređajima. Sastoji se od dnevne sobe trpezarije sa kuhinjom i odvojene spavaće sobe. Poseduje podrum i parking mesto u dvorištu zgrade. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem luksuzan i izuzetno funkcionalan dvosoban stan u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu "Sajam korner". U sklopu kompleksa su market Maxi, apoteka Benu, restoran, kafeterija, banka Terasa ima pogled na unutrašnjost kompleksa gde su dva parka u dva nivoa. Završetak kompletnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan,namesten sa malim rezijima. Dvostrano orjentisan, ima svoju terasu. Blizina škole,trznog centra,pijace,fakulteta Kuhinja je kompletno opremljena + aparat za kafu. Lep stan na idealnoj lokaciji na Grbavici. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan,namesten sa malim rezijima,dvostrano orjentisanima svoju terasublizina skole,trznog centra,pijace,fakultetastan sadrzi klimu,usisivac,peglu,fen i sve sto je potrebno,kuhinja je kompletno opremljena sa aparatom za kafukao i spavaca soba sa posteljinom,prekirivacima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 27.360 €, 48,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Branka Bajića, Sajam, Novi Sad - 45m2, 1.5 stan - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, spavaća soba,terasa - odmah useljiv! - idealna lokacija za život Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz ili 066 82 92 300 , Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Žitni trg. Kompletno namešten, veoma svetao i komforan jednoiposoban stan nadomak pešačke zone i Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i terasa. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo izdavanje kompletno nameštenog stana u novoj zgradi, na samom početku Bulevara Patrijarha Pavla. Veoma svetao stan, ulično orjentisan. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Kompletno je opremljen po meri, kvalitetnim i najsavremenijim materijalima. Veš mašina se koristi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Square Garden, Avijatičarsko naselje - 2.0 stan - kompletno opremljen i namešten (klima, 2 x TV, sudomašina, veš mašina..) - dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa - garažno parking mesto je u ceni stana - useljivo odmah - potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na Podbari, koji se nalazi na prvom spratu zgrade. Stan ima terasu i dvorišno je orijentisan, te je izolovan od ulične buke. Nalazi se na svega nekoliko minuta od samog centra grada. Useljiv od 01.10.2025. godine Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105403. Izdaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan na 4. spratu zgrade sa liftom u strogom centru Novog Sada. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, garderobera i kupatila. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se komforan dvosoban stan – Centar, ulica Vuka Karadžića 🏙️🌿 U ponudi je lepo uređen i potpuno namešten dvosoban stan površine 48m² , koji se nalazi u mirnoj ulici u centru Novog Sada , na samo 200 metara od strogog centra grada . Idealna kombinacija mirnog ambijenta i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119760, IV/, klima, lift, francuski balkon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se polunamešten stan u centru Banovog brda. Stan se nalazi u stanju u kom je ostao od prethodnog stanara,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam kompleks, ulica Branka Bajića. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Sajam kompleks. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Novog Sada, Pupinova palata Karakteristike stana: • Dvosoban stan, 48m2 • Kompletno i moderno opremljen • Struktura: ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, spavaća soba, terasa • Pogled na Petrovaradinsku tvrđavu sa terase Dodatne pogodnosti: • Mogućnost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 750)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>