• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji

  • Za upit "do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji" pronađeno 3 825 nekretnina - prosečna cena 1.309 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 68000 eura (malo jeftiniji)
    • 75000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRDNIK, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam stan u mirnoj ulici na 10 minuta od centra grada. Stan je površine 40m2. Sastoji se od dnevne sobe,kuhinje i kupatila. U sklopu dnevne sobe se nalazi i ostava, što je retkost na tržištu. Grejanje je na podno na gas. Protočna topla voda, što doprinosi niskim troškovima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.100 €, 42,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju polusuterenskog, kompletno nameštenog stana, bez ulaganja u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trprzarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Odlična investicija. U neposrednoj blizini se nalazi autobusko stajalište, marketi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera na TOP lokaciji. Idealna za izdavanje. Za više informacija pozovite. Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 72.100 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan dvosoban stan na 1.5km udaljen od centra grada. Stan se nalazi u tek završenoj zgradi i biće useljiv za manje od mesec dana. Grejanje je podno na struju. Stan poseduje svoju pec na struju i neovisan je od drugih. Uvozna keramika, PVC stolarija i sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 25,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renovirana garsonjera na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu, površine 25m². Stan je moderno opremljen i prodaje se sa svim stvarima u njemu, što ga čini idealnim za useljenje ili kao investicija. Trenutno, u stanu se nalazi podstanar koji plaća 350 evra, te postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 72.100 €, 51,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban duplex u najlepšem delu Novog Naselja - Bistrica. Stan se sastoji od lepe dnevne sobe sa izlaskom na terasu, odvojene kuhinje i kupatila na prvoj etaži, dok su dve spavaće sobe na spratu. Uz određena ulaganja može biti odlična investicija, kako za život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 72.100 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, prazan stan u mirnoj ulici. Neposredna blizina Najlon pijace. Podna površina - 41m2 Grejanje - podno Kvalitetna keramika u celom stanu. Mesečne režije su izuzetno niske. Numerisan parking ispred stana. Stan se knjiži kao garaža. Inverter klima Odličan raspored, u sve....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 72.100 €, 78,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća u Titelu u samom centru! Sama kuća ima 3 spavaće sobe, dnevnu sobu, odvojenu kuhinju . Poseduje kotlarnicu i lepo dvorište. Odlična investicija za porodičan život. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.100 €, 34,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj šarmantni namešteni stan pruža idealnu priliku za udoban boravak na Zlatiboru, jednoj od najpoželjnijih destinacija za odmor u Srbiji. Smešten u zgradi staroj samo dve godine, ovaj stan površine 34 m2 nudi modernu udobnost i praktičnost, uz blizinu svim važnim sadržajima ovog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 31,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra namešten jednoiposoban stan na Adicama. Stan uknjižen na ime prodavaca bez tereta i zabeležbi, tako da je moguća i kupovina putem stambenog kredita. U ceni stana komplet nameštaj koji je odličan. Prelepa terasa za odmaranje. Izuzetno svetao. Grejanje na toplotne pumpe, gde su....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman IV, 72.100 €, 27,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlično sređen poslovni prostor površine 27m² na atraktivnoj lokaciji na Limanu 4, u prizemlju stambene zgrade. Lokal je svetao, funkcionalan i u odličnom stanju, prethodno korišćen kao agencija. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i opremom, što omogućava momentalno započinjanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 72.100 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan poslovni lokal na Novom Naselju od 41m2. Uknjižen 1/1. Iskoristite ovu sjajnu priliku i pozovite naše agente prodaje! Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao stan površine 24m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje, s obzirom na veliku potražnju u ovom delu grada. Prostor je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

534641Samo kod nas u ponudi, komforan dvosoban stan u mirnom delu grada. Stan se prodaje kompletno namešten sa tehnikom koja se koristi tek godinu dana. Sve je potpuno novo, što se vidi i na slikama. Dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom, komforna spavaća soba sa plakarom i francuskim....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 72.100 €, 51,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 72.100 €, 32,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dva ulična lokala, jedan pored drugog, svaki po 16m2, ukupno 32m2. Uknjiženi. Bez tereta. Pogodni a različite delatnostii. Centar grada, blizina glavne pošte, Trga mladenaca, nedaleko od Futoške pijace. Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82 92 600, Dragana....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 63.000 € na 72.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, IRIG, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 63.000 €
24.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Kanalizacija Terasa Mikice Lesjaka Soba: 0.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 63.000 € na 72.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VRDNIK, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2024 - 58.000 €
07.11.2025 - 63.000 €
27.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0. 5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i Fruške terme, prodaje se kompletno opremljen apartman koji je prava oaza za uživanje. Uknjižen na 31m2. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 72.000 €, 49,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

POVOLJNO 72000 eura IZUZETNA LOKACIJA DUVANISTE KOD AGRO HIMA I MAGDONA PRODAJEM PRELEP DVOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKI KVALITET GRADNJE UKNJIZEN SVOJINA 1/1 SASTOJI SE OD KUHINJE TRPEZARIJE VELIKOG DNEVNOG BORAVKA SPAVACE SOBE HODNIKA KUPATILA PRELEPE TERASE PODRUMSKE PROSTORIJE....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.000 €, 53,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja novizgrađenih, useljivih, uknjiženih,stanova-apartmana u stambenoj zgradi strukture PR + 2 sprata koja ima ukupno 8 stanova, sa obezbeđenim parking mestima. Prodaju se 3 dvosobna stana-apartmana na I i II spratu. Stambena zgrada se nalazi na 800 m od kružnog toka u centru....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 72.000 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno opremljen apartman 30 m2. Nalazi se u Vikend naselju, Milmari resort.,sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i odvojene spavaće sobe. Namenjen je za boravak do 4 odrasle....

 
 
 
  Stan, BANJA, 72.000 €, 34,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128446, PR/III, klima, terasa(2), renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosecna, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodajemo 1.5soban stan u prizemlju zgrade kod okretnice autobusa na Lescu. U tihom i mirnom kraju na 20 minuta od centra grada prevozom (autobusi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 72.000 €, 50,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski objekti koji olakšavaju svakodnevnicu. Idealna nekretnina za porodično stanovanje, kao i izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122335, IV/, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Izdaje se svetao i prostran trosoban stan, 90m2, u mirnom delu Novog Naselja. PET FRIENDLY. Ima moderno opremljen dnevni boravak otvorenog tipa, dve prostrane spavace sobe i dva elegantna kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.000 €, 29,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kvalitetan i funkcionalan jednoiposoban stan na Adicama, uknjižen na 29 m² uz dodatnih 6 m² pridodatog prostora koji doprinose većoj udobnosti i praktičnosti. Stan je pažljivo organizovan i sastoji se od manje, ali komforne spavaće sobe, prijatnog dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 63.000 € na 72.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, IRIG, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 58.000 €
02.11.2025 - 63.000 €
27.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0.5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i Fruške terme, prodaje se kompletno opremljen apartman koji je prava oaza za uživanje. Uknjižen na 31m2. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.000 €, 48,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dobrodošli u prestižni stan koji je nov na tržištu i smešten u idiličnom okruženju Zlatibora, Srbija. Ovaj prelep stan sa jednim spavaćom sobom i jednim kupatilom pruža savršenu kombinaciju udobnosti i stila. U veoma dobrom stanju, ovaj stan je prava prilika za one koji traže mirno....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 72.000 €, 140,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je porodična kuća na odličnoj lokaciji, u mirnom i uređenom naselju Gradsko brdo u Požarevcu – idealna za porodičan život. Površina: Stambeni deo: 100 m² Suteren: 40 m² (tri prostorije) Plac: 6 ari Kuća je u izvornom stanju, sa funkcionalnim rasporedom prostorija: tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 72.000 €, 80,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude prostran i potpuno renoviran stan od 80 m², smešten u jednoj od najtraženijih ulica u centru Beograda – Kraljice Natalije. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji i pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i gradskog života. Raspored prostorija je pažljivo....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 72.000 €, 69,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u najmirnijem delu Bečeja, naselje Sever Đurkić. Prizemlje - visoki parter. Kompletno renoviran, nove instalacije, keramika, PVC spoljna i MDF unutrašnja stolarija. Sendvič izolacija zidova. 69 m2, plus dve terase 6m2 i 5m2, podrum 14m2. Korišćenje biciklane,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 72.000 €, 72,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na fantastičnoj lokaciji na Dedinju, na samo 50m od Američke ambasade i na 100m od kružnog toka kod Pinka. Stan ima 2 ulaza, a sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, 2 sobe, kuhinje, terase i još jedne prolazne sobe kroz koju se zapravo ulazi u kuhinju ali i izlazi....

 
 
 
  Stan, RUMA, 72.000 €, 54,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u centru Rume, preko puta pijace, površine 54 m2. Stan se nalazi na 3.spratu, u kvalitetnoj zgradi gde postoje i podrumske prostorije. U stanu je PVC stolarija, parket u dnevnoj sobi, isključen sa centralnog grejanja, ima inverter klima i norveški radijator....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 72.000 €, 126,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u mirnom kraju grada sa baštom. Pored kuće koja ima četiri sobe, kuhinju, kupatilo, dva predsoblja, ostavu, kotlarnicu, garažu i zatvorenu terasu, u dvorištu postoji zidana pečenjara za ražanj i roštilj, baštenska kućica i zidani objekat tj. boksovi za tri psa. Za više....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 72.000 €, 65,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s497 Prodaje se prostran stan od 65 m², smešten na 2. spratu zgrade u mirnom i prijatnom naselju Dedinje u Mladenovcu. Ovaj stan odiše udobnošću i funkcionalnošću, savršen je za porodični život. Raspored prostorija: – veoma prostran dnevni boravak sa trpezarijom, idealan za....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Продаје се кућа 60м2 у непосредној близини Лазаревца. Кућа се налази на плацу од 14 ари. Поред куће на плацу се налази још једна кућа исте квадратуре за адаптацију, озидана гаража. Плац се налази у врло мирном крају а у непосредној близини је сва неопходна инфрастуктура. Има доста....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 72.000 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican jednoiposoban stan u Veterniku, potes izmedju Novog Sada i Veternika u blizini skole, vrtica, marketa, autobusa Odlican kako za zivot tako i za izdavanje. Novogradnja od renomiranog investitora. Cena je sa uracunatim PDV-om. Za vise informacija pozovite. Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dupleks u mirnom delu Senjaka, stan u kući sa zasebnim ulazom. Stan ma terasu. Režije su po potrošnji. Uslovi zakupa Obavezan depozit 1.200 € Useljiv od 1. 9. 2025. Nije dozvoljeno pušenje Nisu dozvoljeni kućni ljubimci Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 72.000 €, 22,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se manji jednosoban stan na traženoj lokaciji. Stan se nalazi na 2.spratu sa liftom. Poseduje hodnik,renovirano kupatilo,fizički odvojenu kuhinju sa novim pločicama i sobu. U kuhinji i kupatilu je prirodna ventilacija. Sopstvena ostava u podrumskom prostoru. Neposredna blizina....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 72.000 €, 37,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117750, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, stambena zgrada. Prodaje se lux apartman na Cigoti, 9km od centra Zlatibora.Prelepo mirno mesto,pravo za odmor i opustanje.Okruzeno zelenilom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 72.000 €, 22,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju manjeg jednosobnog stana na traženoj lokaciji, u blizini Betanije i Sajma. Stan se nalazi na 2. spratu sa liftom. Pored sobe , stan poseduje hodnik , renovirano kupatilo, fizičko odvojenu kuhinju, sa renoviranim pločicama. U kupatilu i kuhinji je prirodna ventilacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - IZDAJEMO 90 m2 BULEVAR OSALOBOĐENJA, LUX - NOV - TROSOBAN stan, ul.Bulevar Oslobođenja, 8 sprat od 10, namešten, 2 lifta, terase, cg, ktv, klima, tv, mašina za pranje suđa, vm. CENA 800 Evra + 800 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 BULEVAR....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 507)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>