• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji

  • Za upit "do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji" pronađeno 3 825 nekretnina - prosečna cena 1.309 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 68000 eura (malo jeftiniji)
    • 75000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 77.250 €, 29,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na par minuta od strogog centra grada. Maksimalno iskorišten svaki kvadrat, i nameštaj radjen po meri, ovu nekretninu čine veoma interesantnom. Trenutno se izdaje kao stan na dan, tako da je idealna kako za život - tako i kao investicija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednosoban stan na Adamovićevom naselju u blizini svih gradskih sadržaja.Stan se nalazi u zgradi relativno novije gradnje u prizemlju i sastoji se od hodnika,odvijene kuhinje,dnevnog boravka i kupatila.Grejanje je centralno,stan se prodaje opremljen.U....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 77.250 €, 113,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u Čereviću na 100m od Dunava! U blizini se nalaze pošta, marketi, pijaca, apoteka, autobusko stajalište, sve neophodno za život. Kuća je čvrste gradnje. Odlična! Uknjižena na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Pozovite za više informacija! Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 35,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jednoiposoban stan na Telepu. Zgrada se nalazi u mirnom delu Telepa. Stan je dvostrano orijentisan. Ispred zgrade nalazi se parking. Za dodatne informacije i razgledanje stana, slobodno pozovite naše agente prodaje. 021/221-55-01 https://www.max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-telep/538551....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 77.250 €, 24,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u nadogradnji. 507128 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 40,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen 2.0 stan uknjižen na 31m2 koji u prirodi ima ukupno 40m2 sa terasom. Poseduje ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kofmornu sobu i terasu. Stan je kompletno opremljen novim stvarima i tako se prodaje. Poseduje veš mašinu, mašinu za sušenje veša....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 29,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nameštenu garsonjeru u ulici Branka Bajića. Stan se sastoji iz hodnika, jedne prostorije, kuhinje, jednog sanitarnog čvora i zatvorene terase. Zgrada ne poseduje lift. Mogućnost parkiranja ispred zgrade. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, mogućnost kupovine stana putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 28,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 28m2, a podne preko 45m2. Stan je izuzetno funkcionalan jer poseduje dve odvojene spavaće sobe u ovoj kvadraturi. Pogodan za mlađe osobe.Parking u dvorištu. Odlično povezan sa glavnim saobraćajnicama. Pozovite da pogledate. Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju nameštene garsonjere na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Površine 25m2. Poseduje francuski balkon. Na drugom spratu zgrade sa liftom. Odličan stan za život ili investiciju. Uknjižen i bez tereta. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Opština, 77.220 €, 78,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun Stadion 68+10m2 novo luksuzno namesteno mirna ulica na korak od sportskog centra sa bazenom, zatvorenim terenima, teretanom, saunom i spa centrom nekoliko minuta od centra Zemuna i Dunava, izuzetna novagradnja, uredan ulaz, stan na 2 spratu, visoki plafoni, osvetljen, funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 77.220 €, 78,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 77.200 €, 29,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama pređašnjih objekata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 77.190 €, 51,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uskoro useljiv stan u Veterniku. Blizina marketa, pijace i autobuskog stajališta. Za više informacija pozovite. .. 063/7561705 A. Š. 544011 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 77.070 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 3. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Terasa Podrum Novo naselje Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 77.000 €, 105,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća sa tri odvojena objekta na placu od 3,5 ara u Vrdniku. Nekretnina se nalazi na dobroj lokaciji u blizini škole i ima izlaz na dve ulice. Objekat 1 (23 m²): Kuhinja sa ostavom – idealna kao letnja kuhinja Objekat 2 (55 m²): Potpuno renoviran, sastoji se od predsoblja....

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje 2.0, 57m2 (lođa 5m2), 2/3, EG, inverter klima, podrum Prostorije: spavaća soba, hodnik, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, dnevna soba i kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na zastakljenu lođu. Grejanje je etažno, kotao na struju. U dnevnoj i u....

 
 
 
  Stan, ŠIMANOVCI, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje 2. 0, 57m2 (lođa 5m2), 2/3, EG, inverter klima, podrum Prostorije: spavaća soba, hodnik, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, dnevna soba i kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na zastakljenu lođu. Grejanje je etažno, kotao na struju. U dnevnoj i....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 77.000 €, 180,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je kuća u Crvenki, smeštena na glavnom putu, što joj omogućava odličnu dostupnost svim sadržajima. Ova d kuća se sastoji od dva sprata i pruža udoban život za porodicu. Kuća je površine 180m2 na placu od 5a. Na gornjem spratu nalaze se dve prostrane spavaće sobe, savršene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 77.000 €, 43,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan je vanknjižno vlasništvo, samo za keš kupce. Zgrada nije uknjižena i stan nije uknjižen. Kod notara se overava sporazum o promeni vlasnika. U budućnosti, kada se uradi ozakonjenje zgrade, biće moguće uknjižiti i stan. U neposrednoj blizini ulice Milana Rakića i Bulevara Kralja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 77.000 €, 56,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan- Duplex u naselju Kotež, dobra lokacija- ulica Veletinska,blizina centra Koteža.U fazi ozakonjenja Terasa, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 110,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u kući u blizini železničke stanice. Kompletno je preuređen kao poslovni prostor, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Trenutno je opremljen kao hostel ali ima mogućnosti za otvaranje restorana ili neke druge trgovinske delatnosti. Poslovni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 77.000 €, 19,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Šumice, Cara Justinijana I, 19m2 19m2, 0.5, PR/4, CG, interfon, telefon. renoviran, uknjižen. Prodaje se potpuno renovirana i nameštena garsonjera u najlepšem delu Šumica.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.000 €, 24,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad - Površina: 24 m² - Uknjižena 1/1 – vlasništvo bez tereta Prodaje se funkcionalna garsonjera u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Nova Detelinara. Stan je idealan za izdavanje ili prvo stambeno rešenje. Struktura: • Ulazni hodnik • Dnevna....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 77.000 €, 167,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Stara Zvezda, od kojih je jedna starije gradnje, površine 61 m2, useljiva je i uz mala ulaganja uslovna za život. Od prostorija poseduje zastakljenu terasu, hodink iz koga se ulazi u kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i dve spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik i Kole Rašić škole, 10 minuta hoda do centra grada, Difa, Ekonomskog fakulteta Stan je po strukturi jednoiposoban, uknjizene površine....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 77.000 €, 36,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan jednoiposoban stan površine 36m² u modernoj i kvalitetnoj novogradnji, na 3. spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i praktičan za život, sa odličnom orijentacijom i izolacijom. Osnovne karakteristike: Površina: 36 m² Sprat: 3.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.000 €, 28,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 135,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 77.000 €, 60,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan i svetao dvosoban stan od 60 m² u mirnom i uređenom delu Padinske Skele, smešten u novom naselju. Stan se nalazi na 1. spratu održavane zgrade i predstavlja idealno rešenje za porodičan život. Struktura i karakteristike: Dnevna soba sa puno prirodnog svetla Spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 77.000 €, 55,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 76.850 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na ulična, u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 76.800 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s426 Na prodaju je sjajan stan površine 64 m2, smešten u samom srcu Mladenovca. Ova nekretnina nudi udoban i praktičan dom koji se nalazi u prizemlju zgrade, što ga čini lako dostupnim i pogodnim za sve generacije. Jedna od ključnih prednosti stana je njegova izvanredna lokacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 76.800 €, 96,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan ima 2 terase, 2 kupatila, u jednom je tus kabina a u drugom djakuzi kada. Takodje je ugradjena masina za sudove, postoji i mikrotalasna rerna kao i sve ostalo od opreme. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 76.700 €, 26,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera 26m Detelinara u izgradnji Lokacija: Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Detelinara Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 26m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 76.700 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 76.700 €, 26,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju garsonjere 26m u izgradnji u Novom Sadu na Detelinari. Ovaj novi moderani stambeni objekat biće smešten u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici, na samom početku Detelinare. Lokacija koja savršeno kombinuje tišinu i privatnost sa blizinom svih važnih sadržaja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 76.700 €, 59,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 76.560 €, 46,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46.4 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u novogradnji....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 76.544 €, 96,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostran stan površine 95m², smešten u samom centru Despotovca, na lokaciji koja pruža odlične mogućnosti kako za porodični život, tako i za sigurnu investiciju. Objekat je građen po savremenim standardima, sa posebnim akcentom na energetsku efikasnost. Fasada je izolovana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 76.500 €, 90,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran, namešten, trosoban stan. Poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, dva toaleta, dve terase jedna okrenuta ka ulici druga ka parku.Infostan je 16000 dinara. Nalazi se u blizini Arene i novog Merkatora. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 507)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>