• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji

  • Za upit "do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji" pronađeno 3 825 nekretnina - prosečna cena 1.309 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 68000 eura (malo jeftiniji)
    • 75000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • parket
    • za studente
    • kablovska
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 78.000 €, 23,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na Grbavici, površine 23m2, sa vrlo funkcionalnim rasporedom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja, što ga čini savršenim za život ili kao investiciju za izdavanje. ~ SLOBODAN PARKING ZA STANARE ZGRADE ~ **Osnovne karakteristike:** - **Površina....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 78.000 €, 25,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep i fenomenalan aparrtman na zlatiboru u prelepom kompleksu, sa spa, bazenima, restoranom i ostalim aktivonostima u sklopu objekta. Vrlo lepa lokacija, 2 minuta kolima od jezera, a 15 minuta pešaka. Apartman je jednoiposoban sa odvojenom spavaćom sobom, GRATIS terasa od 10m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 28, 78.000 €, 32,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 28, Bulevar Arsenija Čarnojevića; 26m2, 1.0, PR, izlog, mokri čvor, internet; Na prodaju lokal površine 26 m² u srcu Novog Beograda, Blok 28 – idealna pozicija za sve vrste delatnosti! U neposrednoj blizini autoputa i Grčko-kiparskog centra, ovaj prostor nudi izuzetnu....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

De Lux stan u Somboru, komplet renoviran, na top lokaciji, ukupne veličine 66m² (63m² plus 3m² zatvorene terase), na drugom spratu. Stan ima uvedeno podno grejanje, sa termostatom u svakoj prostoriji za regulisanje temperature. Potpuno zamenjena elektro i vodovodna instalacija, zamenjena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na Novoj Detelinari u ulici Janka Čmelika, nalazi se na trećem spratu. Prodaje se namešten, poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, terasu i ostavu na terasi. Agencijska provizija od 3% nije uračunata u navedenu cenu. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 78.000 €, 127,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Zmajevu stambene površine 127 m² na placu od 600 m² Raspored prostorija: • Hodnik • Zatvorena terasa • Kuhinja spojena sa prostranim dnevnim boravkom • Tri spavaće sobe • Kupatilo • Ostava Dodatni objekti na placu: • Građevinsko zemljište od 700 m² • Pomoćna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 78.000 €, 30,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 30m² namesten, 5 sprat bez lifta. Cena 82 000 evra. Tel. 060/301-6-997 Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 77.900 €, 82,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija zgrada. Stan je namešten pogodan za porodice, ali je moguće izdati i kao poslovni prostor. Cena 950 evra + pdv, Depozit obavezan Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 77.900 €, 82,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vukov spomenik, Držićeva, salonska zgr, namešten stan, odmah useljiv, renoviran .. / kod Ruzveltove, nedaleko od Vukovog spomenika, predratna zgr, mermerni ulaz, visoki plafoni, svetao, funkcionalan, odmah useljiv, komplet namešten sa tehnikom i opremom, renoviran, nove instalacije,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 77.900 €, 38,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 77.770 €, 29,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera na izuzetnoj lokaciji! Ova komforna garsonjera nalazi se uz sam Bulevar i svi neophodni sadržaji - škole, vrtići, marketi, autobuske linije, zdravstveni centri su Vam na dohvat ruke! Izuzetna prilika! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 77.750 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na savršenoj lokaciji, u srcu Petrovaradina, nova izgradnja sa rokom izgradnje kraj 2026. godine. Vrhunska gradnja, moderan dizajn i pažljivo birani materijali. Prostrani, svetli stanovi sa pažljivo osmišljenim rasporedom pružaju maksimalnu udobnost i funkcionalnost.Uživajte u pogledu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 77.700 €, 42,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130606, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 77.700 €, 27,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na ulicu u pitanju je visoko prizemlje, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 77.700 €, 29,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 77.500 €, 87,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 87m2, na odličnoj lokaciji na Duvaništu u blizini osnovne škole Ćele Kula. Stan se nalazi na drugom spratu kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje, sa izlaskom na terasu, dve velike spavaće sobe sa izlaskom....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TREPČA, 77.500 €, 97,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća (ozakonjena) od 125 m2 bruto površine, (97 m2 neto površine) i 88.51 ari zemlje u sklopu kuće. Struktura kuće: P+1. Struktura prizemlja: terasa, hodnik, dnevni boravak, kupatilo, odvojena kuhinja sa trpezarijom i ostava. Struktura sprata: spoljašne stepenice, predsoblje,....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 77.000 € na 77.500 € dana 11.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BISTRICA, 77.500 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 77.000 €
11.02.2026 - 77.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 93958, PSUT/IV, klima, uknjižen, novogradnja. Prodaje се stan uknjižen polusuteren kod Bulevara Oslobođenja,30 m2,gradsko centralno grejanje,može za lokal ili za izdavanje,nije vlažno,nema buđi, ima hodnik,kupatilo,špaiz,kuhinju i sobu,2 prozora,1 dvokrilni,1 jednokrilni,gleda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.500 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 93958, PSUT/IV, klima, uknjizen, novogradnja. Prodaje се stan uknjizen polusuteren kod Bulevara Oslobodjenja,30 m2,gradsko centralno grejanje,moze za lokal ili za izdavanje,nije vlazno,nema budji, ima hodnik,kupatilo,spaiz,kuhinju i sobu,2 prozora,1 dvokrilni,1 jednokrilni,gleda....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 77.500 €, 160,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Žitorađi. Odlična investicija za miran porodični život. Plac je površine 1119m2. Kuća ima dve etaže (P+1), u osnovi 80m2, ukupne površine 160m2. Prizemlje je adaptirano i sastoji se od ulaznog dela, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 77.500 €, 39,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NOV neuseljavan aprtman od 39,36 m2 na II spratu novoizgradjene zgrade. Odlična nekrentina na veoma dobroj lokaciji,na 12 min.od samog centra-jezera…(700metara od jezera),kod hotela Olimp i Lidla. Odlična investicija , za razne poslovne delatnosti kao i za rentiranje.. može zamena....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 77.400 €, 43,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stanovi u modernoj zgradi u izgradnji – Kaluđerica, ulica Milana Rakića. Predstavljamo novu stambenu zgradu savremenog dizajna, smeštenu na mirnoj i porodičnoj lokaciji u Kaluđerici, u ulici Milana Rakića. Objekat je u izgradnji, sa planiranim završetkom radova u junu 2026.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 77.360 €, 47,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odmah useljiva novogradnja - Komforni, moderni i funkcionalni stanovi, - Predivna lokacija u srcu Banovaca, - Pogled na Dunav, - Mirno okruženje, na svega nekoliko minuta od centra, - Strukture stanova od 44 m² do 80 m², - Kuhinja, kupatila i toaleti od keramike visokog kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 77.360 €, 47,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforni, moderni i funkcionalni stanovi koji odgovaraju svakom životnom stilu usklađeni nacinom življenja modernog coveka. Lokacija na kojima se grade stambeni i poslovni objekti nude sve sto Vam je potrebno za kvalitetn i ispunjen život. U predivnoj ulici u srcu Banovaca sa pogledom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 77.350 €, 88,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kuci povrsine 88m2 na mirnoj lokaciji u gradu. Stan se sastoji iz ulazinog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavace sobe i kupatia. Stanje stana je izvorno, dakle potrebna je odredjena investicija oko renoviranja. U postupku uknjizenja. Ovo je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 77.300 €, 49,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam fantastičnu priliku za biznis! Ako ste razmišljali da otvorite kafić, piceriju ili manji restoran ovo je idealna nekretnine za vas. Ususkan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, ovaj lokal ima sve sto je potebno da krenete sa poslom vrlo brzo. Možete ga kupiti potpuno opremljenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman IV, 77.250 €, 27,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlično sređen poslovni prostor površine 27m² na atraktivnoj lokaciji na Limanu 4, u prizemlju stambene zgrade. Lokal je svetao, funkcionalan i u odličnom stanju, prethodno korišćen kao agencija. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i opremom, što omogućava momentalno započinjanje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN! Trosoban 83m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN, prodaje se polunamesten, po podu je....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan u Somboru, na Selenči u blizini samoposluge, parka, osnovne škole "Dositej Obradović" i osnovne škole "Avram Mrazović". -Površina stana je 83 m2, stan se nalazi na 8. spratu u zgradi koja poseduje lift (poslednji sprat). -Stan je dvostrano orjentisan i poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična garsonjera na TOP lokaciji, nameštena i idealna za izdavanje. Uknjižena 1/1 na vlasnika, moguća kupovina putem stambenog kredita. Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 33,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan jednosoban stan, odličnog rasporeda na perfektnoj lokaciji . Prodaje se sa nameštajem. Odličan za stanovanje kao i za iznajmljivanje. Grejanje je na struju, tako da su niski troškovi. Stan će biti uknjižen putem ozakonjenja. Za više informacija pozovite. KONTAKTIRAJTE NAS....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 77.250 €, 38,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan uknjižen stan bez tereta i zabeležbi. na traženoj lokaciji, strukurno je moguće napraviti jednoiposoban uz manja ulaganja. Fantastičan pogled se pruže sa terase, tavanska prostorija pripadajuća stanu, ugrađeni su novi liftovi i zgrada se odlično održava. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 24,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je uknjižena garsonjera na Novoj Detelinari. Stan se nalazi na 4. od 5 spratova u zgradi sa liftom. Lokacija je odlična kako za život tako i za iznajmljivanje, zgrada okružena sa svim sadržajima neophodnim za modernu svakodnevnicu.Stan je ulično orijentisan, u dvorištu....

 
 
 
  Kuća, ADA, 77.250 €, 122,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelepu kuću na mirnoj lokaciji u blizini Tise. Ova kuća je perfektno održavana, prodaje se kompletno nameštena. Sve što vam je potrebno je već tu, garaža, letnjikovac koji je uknjižen! Za dodatne informacije kontaktirajte naše agente prodaje.064/8222-116 Terasa,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 77.250 €, 49,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Odličan ulični lokal u vrlo prometnoj ulici. U radu, izdat na duži vremenski period. Nov, bez ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1 . Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten. PVC stolarija, hrastov parket, odlična keramika, bez ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 064 8222 148 552961 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nova, neuseljevana garsonjera na vrlo atraktivnoj lokaciji. Blizina fakulteta, škola, marketa, autobuskih stajališta. Grejanje po utrošku. Idealno za život, dnevno iznjamljivanje, studente. Čekamo vaš poziv. Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam fenomenalnu garosonjeru na Bulevaru Evrope, u svojih 26m2 ima sve što vam je potrebno, dosta prostora za odlaganje, ugradni plakari koji su već u stanu, prodaje se kompletno nameštena, ima prelep pogled sa terase. Nalazi se na prvom spratu, zgrada poseduje lift, održavana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 33,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan jednosoban stan, s optimalnim rasporedom, smešten na izuzetnoj lokaciji. Stan se prodaje sa nameštajem, čime je odmah spreman za useljenje ili iznajmljivanje. Grejanje je na struju, što garantuje niske troškove. U procesu je uknjižbe putem ozakonjenja. Za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 33,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan preuređen od garaže ali uknjižen kao stan 1/1 na vlasnika. Novogradnja je u pitanju. Stan poseduje prizemni deo gde je smeštena od ulaza kuhinja sa dnevnim boravkom, drvene stepenice vode na galeriju gde su spavaći i radni deo, kao i kupatilo. Veoma....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Zlatiboru, smešten u luksuznom hotelu, prostire se na 30 m² i sadrži prostranu terasu, pružajući savršen ugođaj za odmor i opuštanje. Zgrada je moderne gradnje, a svi stanari imaju pristup wellness i spa centru, kao i bazenu, što ovu nekretninu čini idealnim mestom za opuštanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 507)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>