• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji

  • Za upit "do 210 m2 klima do 72000 eura što skuplji" pronađeno 3 825 nekretnina - prosečna cena 1.309 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 68000 eura (malo jeftiniji)
    • 75000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 72.410 €, 37,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi. Predstavljamo vam fantastičnu izgradnju na Kopaoniku ! Objekat će sadržati dve strukture stanova: jednosobne i dvosobne! Ceo kompleks biće izgrađen vrhunskom i luksuznom opremom! Šestokomorna stolarija, troslojna stakla, norveški radijatori, italijanska keramika!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.410 €, 37,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan izgradnja PDV. Za više informacija pozovite... 063/7561705 A.Š. 542179 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.400 €, 38,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju namešten dvosoban stan u suterenu novije zgrade u centru grada, pogodan za izdavanje. Nisu potrebna ulaganja u stan koji se sastoji od manjeg ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan je dobro osvetljen, hidro i termo izolovan,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.300 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih i najmirnijih delova Vrnjačke Banje – destinacije koja živi 365 dana u godini zahvaljujući turistima iz celog regiona. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.300 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja je u izgradnji u jednoj od najlepših i najmirnijih oblasti Vrnjačke Banje – poznatoj po stalnom turističkom prometu i lekovitim izvorima. Ova nekretnina predstavlja idealan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.300 €, 42,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.300 €, 42,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 72.287 €, 59,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U centralnoj gradskoj zoni Ćuprije gradi se moderan stambeni objekat osmišljen za one koji žele više od prosečnog stanovanja. Lokacija omogućava da vam sve bude na dohvat ruke – škole, vrtići, prodavnice, kafići i gradske institucije. *Prostor prilagođen savremenom načinu života*....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 72.270 €, 48,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 48,18m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog dela sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.205 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom bazena i teniskih terena, na 950 metara od glavnog šetališta. Okružen zelenilom, izdvojen od gužve, pruža jedinstven mir i tišinu. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 72.200 €, 87,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov jednoiposoban stan sa prostranom terasom, na III spratu rekonstruisane zgrade, na odličnoj i mirnoj lokaciji u Durlanu, blizu škole, marketa, pijace i autobuskih stajališta. Nalazi se na III spratu zgrade i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom , spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 72.200 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Apartman se nalazi na prvom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.200 €, 36,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 36 m2, u strogom centru, na jednoj od najboljih lokacija u gradu, iza opštine. Stan se nalazi na petom spratu, kvalitetne starogradnje bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje sa izlaskom na lođu, spavaće sobe sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.164 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 72.150 €, 39,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130611, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.150 €, 27,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.140 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.140 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 72.105 €, 31,35 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

LUKS NOVOGRADNJA – RISTIN POTOK Rok završetka: mart 2027. U ponudi je više stanova u moderno projektovanoj stambenoj zgradi koja se gradi u mirnom i uređenom delu Ristinog potoka. Objekat je projektovan po visokim standardima savremene gradnje, sa posebnim fokusom na kvalitet materijala,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 72.105 €, 32,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 72.100 €, 22,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Višenamenski lokal u samom centru grada, idealanza različite namene. Ova nekretnina nudi beskrajne mogućnosti za sve delatnosti. Za više informacija pozovite agenta prodaje. 021/425-112 Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 72.100 €, 58,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Nekretnina je uknjižena Terasa Parking Interfon Telefon Kablovska Internet Klima .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov stan odličnog rasporeda, ostaje kompletan nameštaj i tehnika koja se nalazi na slikama. Kuhinja je radjena po meri, tehnika je kupljena nova pre 3 meseca i uz nju se dobija garancija. Tehnika je sva Gorenje, dok je klima uredjaj Beko proizvodjaca. Dušek je kupljen u Ikei i uz....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan jednosoban stan na Petrovaradinu. Prodaje se namešten. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan površine 29m² u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji, u blizini strogog centra grada. Nalazi se na drugom ispratu zgrade sa dva sprata. Stan je polurenoviran, gleda na ulicu i dvorište, a potrebno je manje renoviranje prema željama budućeg vlasnika. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 72.100 €, 87,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Čortanovcima Na placu pd 9 ari nalaze se dve kuće, do ulice kuća ima 87m2, u dvorištu starija kuća 70m2 (koja je za renoviranje) dve pomoćne prostorije struja monofazna, voda, gas, bunar , septička jama Prva novija kuća ima tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 27,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno nameštena garsonjera. Nalazi se u mirnoj ulici na granici Adica i Telepa. Dobro povezana sa gradom jer se u neposrednoj blizini nalaze stanice gradskih linija 6 i 12. Ovaj stan od 27m2 nalazi se u prizemlju (ulaz iz zgrade), odlične je stukture, a sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 72.100 €, 56,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan višenamenski lokal u biznis centru u srcu grada Novog Sada. Uknjižen 1/1 na prodavca. Lokal se nalazi na drugom spratu poslovnog objekta i ima 56m2. Kvadratnog pravilnog oblika, poseduje i malu ostavicu pregradjenu u uglu prostorije kao i dva dupla prozora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 72.100 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo! - Dvosoban stan bez ulaganja! Useljiv, podno grejanje na struju. Pripadajuće parking mesto u ceni,inverter klima,video nadzor,minimalni mesecni troskovi.Miran kraj za zivot u blizini skole i vrtica, 1 km udaljen od Centra grada. Ne može kredit. Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan, manji jednoiposoban stan na Avijaciji. Blizina dve Osnovne škole i vrtića. Tri gradske autobuske linije. Cena 72100 eura. Tel.0646685341 Snežana Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 37,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan je veoma dobro održavan i useljiv je odma po isplati. Ulaz je iz dvorišta zgrade. Za više informacija i gledanje ove nekretnine pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen jednoiposoban stan od 29m2,na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu-Podbari. Stan e pozicioniran na drugom spratu i predstavlja idealnu priliku za sopstveni život ili rentiranje (stan na dan,ili mesečni zakup) lokacija: Srce Podbare,na par minuta hoda od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan jednosoban stan na mirnoj lokaciji, i blizini centra grada. Izuzetno niski mesečni troškovi. Stan je u odličnom stanju, zahteva minimalna ulaganja. Prodaje se namešten. Za sve dodatne informacije pozvati 0631231262 Agencijska šifra: 519318 Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljno! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 72.100 €, 35,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Divčibare, Valjevo Prodaje se apartman u kompleksu DivčiNova. Nalazi se na 1 spratu. Postoji mogućnost i kupovine parking mesta 8.000e Cena apartmana 72.100e Za više informacija pozovite na 0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine. Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u mirnom delu Adica, savršen za život ili izdavanje. Prodaje se kompletno namešten i opremljen. Za više infoemacija pozovite naše stručne agente. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 72.100 €, 63,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Ledenoj steni. Odlična investicija za porodični život. Nalazi se u blizini osnovne škole ,, Bubanjski heroji '', ambulante. Autobusko stajalište je u blizini , kao i mnogobroni trgovinski marketi. Postoje dva prilaza do kuće. Plac je površine 212m2. Kuća je ukupne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar patrijarha Pavla - Dvorišni stan - Dvorišni - 40 m2 - etažno grejanje na gas Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2