• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 klima lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200000 eura 80 m2 klima lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 klima lift

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 klima lift" pronađeno 773 nekretnina - prosečna cena 1.965 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 77,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115039, IV/V, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodajemo klasičan trosoban stan na Limanu IV . Stan je uknjižen na 77m2 ali u prirodi on ima preko 80m2 . Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije,špajza, kupatila, dve spavaće sobe i lepe terase. Oko zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.500 €, 83,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Troiposoban stan na drugom sparatu stambene zgrade. Stan sa tri spavaće sobe, lepo odvojenim dnevnim delom stana, koji ima izlaz na terasu. Zgrada ima lift, stan ostavu na jednom balkonu i ostavu u zgradi. Odvojen spavaći deo od dnevne zone. kupatilo sa ležećom kadom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 214.000 €, 77,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nova zgrada u sirem centru grada, na svega par minuta hoda od Zmaj Jovine gimnazije. U neposrednoj blizini kej, skole, vrtici, marketi. Prilikom gradnje koriste se vrhunski materijali kao sto su termo blok, Rehau pvc stolarija, marazzi keramika ugradne sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 83,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na traženoj lokaciji, u blizini škola, autobusko stajalište, park Stan je dvostrano orijentisan, spavaće sobe su dvorišno orijentisane, dnevni boravak ulično orijentisan, poseduje dve terase. Zgrada održavana, novije gradnje, stan bez većih ulaganja. Uz stan ide parking....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 209.090 €, 77,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno opremljen trosoban stan na Novom Naselju. Stan ima dnevnu sobu sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora, ostavu i terasu. Uz stan dobija se i pripadajuća podrumska prostorija. Odličan sta bez ikakvih ulaganja na odličnoj lokaciji. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 204.970 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan, sa parkingom u dvorištu zgrade. Stan je trosoban i veoma lako se može preurediti u četvorosoban. Čine ga velika dnevna soba sa trpezarijom koja je velika i ima prozor-te se od nje može napraviti još 1 spavaća soba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 205.000 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran trosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra, idealan za sve koji žele da uživaju u udobnosti života na prestižnoj lokaciji. Stan je uknjižen na 83m², ali ima stvarnih 93m². Savršen je za porodice sa decom, parove, kao i za strane kupce, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 209.090 €, 77,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

STAN SA 3 SPAVAĆE SOBE NA NOVOJ DETELINARI STAN JE IDEALNOG RASPOREDA UZ STAN SE DOBIJA I DALJINSKI UPRAVLJAČ ZA KAPIJU TE JE PARKING REZERVISAN ZA STANARE ZGRADE POZOVITE: 0652813132 0652813133 Ag.Šifra: 1008355 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951)....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 83,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 3.5 stan 83,5m2 u mirnom delu grada, na Paliluli, u blizini palilulske pijace, obdaništa, crkve Sv. Nikole. Stan se nalazi na trećem spratu, novije zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.175 €, 77,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Telep, neposredna blizina Mornarice i Limana 4 - 3.5 stan, 77m2 - Dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, 3 spavaće sobe, hodnik, 2 kupatila, terasa Cena je izražena sa PDV-om i moguć je povrat istog. Agencijska provizija od 3% nije uračunata u cenu. Za sve dodatne informacije, obratite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.760 €, 77,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u izgradnji. Povrat PDV-a. Za više informacija pozovite... 063/7561705 A.Š. 542180 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 212.180 €, 83,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Liman 4.Odličan trosoban uknjižen stan.Odličnog rasporeda,iz hodnika u sve prostorije.Pozovite.064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 152.450 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan Petrovaradin Oglašavamo prodaju prostranog troiposobnog stana u mirnom kraju Petrovaradina. Stan je pogodan za renoviranje pa mu i cena nije fixna. Nekretnina poseduje trpezariju koja izlazi na zastakljenu terasu od 4m2,veliku dnevnu sobu,odvojenu kuhinju,dve manje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.350 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen trosoban stan u atraktivnom A bloku – idealan za udoban život i dugoročan zakup. Stan se nalazi na četvrtom spratu kvalitetno održavane stambene zgrade sa ukupno jedanaest spratova, pružajući optimalnu ravnotežu između privatnosti i lakoće pristupa. Smešten je u....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 83,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u dva nivoa, praktično kuća u zgradi! Donji nivo ovog duplex stana sadrži hodnik u kom staju plakari, kupatilo i to sa ležećom kadom i što je izuzetno retko kupatilo poseduje prozor. Takođe na donjem nivou postoji dnevna soba, trpezarija, kuhinja i komforna terasa sa prelepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 190.000 €, 77,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95628, X/X, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Limanu 2. Sastoji se od 3 prostrane sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Stan je renoviran, stavljena je PVC stolarija, uradjeno kompletno kupatilo, i sve električne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 45.650 €, 83,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE TRODOBAN KOMFORAN STAN SA PARKINGOM U DVORIŠTU ZA STANARE KOD SAJMA I MASTER CENTRA U ULICI VESELINA MASLEŠE. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, ODVOJENE KUHINJE, OSTAVE, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NATERASU, DVE SPAVAĆE SOBE, ODVOJEN TOALET, KUPATILO, TERASA SA OSTAVOM. ORIJENTISAN....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.000 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 77m2. Stan je Duplex. Dole dnevna soba sa kuhijom i trpezarijom,kupatilo,terasa, a gore kupatilo i tri sobe.Nalazi se u mirnom delu Bulevara. Stan je izuzetno funkcionalan. Pogled na Frušku goru. Svi potrebni sadržaji u blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja visokog kvaliteta na atraktivnoj lokaciji. Stambeno poslovni objekat sa garažnim mestima i garažama. Za više informacija pozovite naše agente Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 165.000 €, 83,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u PETROVARADINU, površine 83 m². Stan je nov i odmah useljiv. Stan je Penthouse odličnog kvaliteta i opreme. Cena stana sa pdv. Izuzetna funkcionalnost. Prelepa i komotna terasa sa koje se pruža otvoren pogled. Izvrsna komunikacija sa Gradom. Moderan koncept stanovanja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 215.000 €, 83,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetno retku priliku – stan od čak 83m² na četvrtom spratu kvalitetne zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova grada – Liman IV. Ovakve nekretnine se retko pojavljuju na tržištu, posebno u izvornom, ali odlično očuvanom stanju, što Vam ostavlja savršenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.250 €, 83,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar Patrijarha Pavla-stanovi u izgradnji Prodaja stanova različitih struktura i spratnosti nedaleko od Bulevara Patrijarha Pavla. Nov savremen kompleks u blizini svi potrebni sadržaji za nesmetano svakodnevno funkcionisanje. Vrhunski materijali,odličan kvalitet gradnje. Useljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 193.130 €, 77,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

518975- Ova fantastična novogradnja se nalazi u najatraktivnijem delu Telepa u mirnoj ulici bez buke i saobraćaja. Udaljena je od Bulevara Patrijarha Pavla nepunih 100 m, Bulevara Evrope 450m a od centra grada 3.5 km. Funkcinalan, trostrano orijentisan stan u prizemlju sa prostranim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 187.000 €, 83,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108223, III/III, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Zgrada u mirnom delu Beograda,u Lisicijem potoku (podnozje Dedinja) . Okruzena zelenilom. Dobra saobracajna povezanost. Odlican stan na lepoj lokaciji.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lep, komforan, namešten četvoroiposoban stan u Resavskoj ulici na Limanu. Kompletno opremljen, stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa tpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 3 spavaće sobe, dva sanitarna čvora i dve terase. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 214.648 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan na Zvezdari u izgradnji. Stan se nalazi nadomak okretnice autobusa i tramvaja u Ustaničkoj. Površina stana sa terasom je 76,66m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na sedmom spratu stambene zgrade od osam spratova sa liftom. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 198.790 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran troiposoban duplex u Futoškoj ulici , savršen za porodičan život. Stan se nalazi na par minuta hoda od centra grada u neposrednoj blizini su vrtić, osnovna i srednja škola (sve udaljeno manje od tri minuta pešice), kao i market i Futoška pijaca. Stan dvorišno orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.800 €, 83,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno prostran i funkcionalan porodican stan na odlicnoj lokaciji. Izolovan od buke, a u blizini vaznih bulevara i odlicno povezan sa ostalim delovima grada. Premijum kvalitet gradnje. Useljiv za dva meseca. Na raspolaganju su Vam i garazna mesta u suterenu razlicitih kvadratura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 174.300 €, 83,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, 83m2, TROIPOSOBAN Prodaje se troiposoban stan na dve etaže u novoizgrađenoj zgradi. Odličnog je rasporeda i čine ga sledeće prostorije: Prva etaža - ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijskim delom, uvučena i odvojena kuhinja, kupatilo i terasa; Druga etaža:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno renoviran, veoma komforan trosoban stan funkcionalnog rasporeda. Blizina Novosadskog sajma, Mašinske škole, osnovne škole Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Stajića. Odličan kancelarijski prostor kod Narodne banke, a nadomak Osnovnog suda, Spensa i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine ukupno tri kancelarije, kuhinja, ostava, kupatilo i dve terase. Dvostrano orijentisan. I sprat u zgradi starije gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 206.210 €, 77,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji - na Limanu 1! Stan koji odiše komfornim sobama! Dva sanitarna čvora, dve terase sa kojih sa pruža fantastičan pogled ka Fruškoj gori! Retko u ponudi na jednoj od najboljih gradskih lokacija! Za više informacija pozovite naše agente prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban namešten stan – Bulevar Kralja Petra I (okolina Sajma) 📍 Lokacija i pozicija Mirna lokacija u okolini Sajma Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade 🛋️ Karakteristike i raspored Površina: 83 m² Prostran trosoban stan Dve terase 🌿 Stan potpuno renoviran ✨ ⚙️....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 186.100 €, 77,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114790, VIII/XII, klima, lift(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, stambena zgrada. U ponudi predstavljamo stan u vojnim zgradama na Banjici. Nalazi se u Paunovoj ulici u kojoj cirkuliše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.200 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

535665-Predstavljamo vam odlican troiposoban stan na odlicnoj lokaciju na Bulevaru Patrijarha Pavla, radi se o novogradnji koja je uknjizena 1/1.Za vise informacija pozovite nase agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 83 m² u Vladetinoj ulici, na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan se izdaje prazan, idealan kako za život tako i kao kancelarijski prostor. Prostor se sastoji od četiri odvojene prostorije, hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje i trpezarije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ante Bogicevica Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 84,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Terasa Interfon Podrum Mate Miloševića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.760 €, 76,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 76,23....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 596)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>